801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:

Gazela Biznesu 2015 Traveliada.pl

Puls Biznesu rozdał w październiku 2015 roku Gazele Biznesu dla prężnie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Nasz portal turystyczny, który tworzymy od 10 lat, który przynosi przychody i dynamicznie się rozwija  dzięki czemu otrzymaliśmy, tak prestiżową nagrodę.

Gazela Biznesu 2015 Traveliada.pl dla firmy e-commerce w Polsce


Dziękujemy naszym stałym i wiernym klientom, którzy przez lata wybierają nasz portal i korzystają z naszych usług. To dzięki Wam dziś jesteśmy właśnie w tym miejscu.


Wysoka jakość obsługi i doradztwo naszych konsultantów każdego roku przynosi nam coraz większą ilość klientów. Mamy nadzieję, że nagroda, jaką otrzymaliśmy przekona przyszłych klientów do zakupienia oferty na naszym portalu.


Nagroda ta pokazuje, że z roku na rok nasz portal jest zyskowny i przynosi dochody, a dla naszych klientów powinno być powodem do chęci zakupów wakacji, nart, egzotyki, czy wyjazdów grupowych i eventowych, grup na zamówienie.  Szczególnie w tak ciężkim roku, jaki jest  ten rok 2015 dla turystyki.


 

Jeżeli artykuł był dla Państwa pomocny dodaj LIKE, PLUS Google? Albo opublikuj go na Facebooku, Google Plus.

Źródło Traveliada.pl

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.