Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
Powrót do listy
Opis wybranego hotelu
 
Stefani                              
 
Kraj:
Bułgaria
Region:
region Słoneczny Brzeg
Miasto:
Rawda
zobacz zdjęcia i opis hotelu
zobacz opinie innych użytkowników z tego hotelu
dodaj własną opinię tego hotelu
zobacz film z tego hotelu
zobacz położenie hotelu na mapie
zobacz inne możliwe rezerwacje i ceny do tego hotelu
 
 
 
Hotel Stefani ***

Region:
Bułgaria / Rawda

Hotel:
Nowy hotel wybudowany w 2011 roku, według nowoczesnych standardów i z wielką dbałością o szczegóły. Hotel ten zasługuje w pełni na swoje 3*** ze względu na standard obsługi na najwyższym poziome oraz bardzo ładne wnętrza i otoczenie. Właściciele hotelu starają się, aby każdy gość traktowany był według indywidualnych potrzeb. Komfortowe, nowoczesne pokoje, elegancka restauracja, która już zdążyła zasłynąć ze smacznej kuchni oraz przesympatyczna obsługa gwarantują udany wypoczynek w tym obiekcie.

Położenie:
Hotel położony jest ok. 150 m od najładniejszej, piaszczystej plaży w Rawdzie (parasole i leżaki na plaży odpłatnie) oraz ok. 300 m od centrum, gdzie znajduje się wiele restauracji, sklepów i kafejek. Do historycznego centrum Nessebaru - największej atrakcji turystycznej w Bułgarii jest ok. 2,5 km oraz ok. 4,5 km od centrum gwarnego Słonecznego Brzegu.

Wyposażenie hotelu:

4-piętrowy kameralny hotel łączy przytulny styl z nowoczesnym wykończeniem wnętrz. Do dyspozycji gości jest tu restauracja-bar z tarasem na świeżym powietrzu słynąca ze smacznych, rybnych dań. bilard, telewizja kablowa, bezpłatny Internet WI FI, sprzęt do prasowania. Hotel posiada dużą panoramiczną windę, dzięki czemu jest dostępny także dla osób niepełnosprawnych. Kat.lok. 2*.

Pokoje:
Hotel posiada pięknie zaaranżowane, duże pokoje 2 osobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z WC, lodówkę, TV, klimatyzację (bezpłatnie). Każdy z pokoi posiada duży balkon.

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadania.
Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji (60 Euro/os. dorosła, 30 Euro/ dziecko do 12 lat (płatne obowiązkowo w Bułgarii - po zarezerwowaniu oferty z obiadokolacjami)

Cena zawiera:
przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę rezydenta, VAT.

Cena nie zawiera:
wydatków własnych. Opłaty administracyjnej 20 Euro/osoba/turnus (płatne w Bułgarii), dopłaty do obiadokolacji.
 
 
 
 
 
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.