Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
Hotel:
Dane
Oferty
Opis
Zdjęcia
 

Jarmark w Dreźnie - z noclegiem

                             
 
Kraj:
Miasto:
Udogodnienia:
bez paszportu
dodaj własną opinię tego hotelu
 
 

Oferta wczasów do hotelu: Jarmark w Dreźnie - z noclegiem

Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:

Opis hotelu: Jarmark w Dreźnie - z noclegiem

 
Jarmark świąteczny w Dreźnie

DREZNO
- miasto zwane perłą baroku, Florencją nad Łabą. Tu odbywa się najstarszy Bożonarodzeniowy jarmark w Niemczech. Jodła, kominiarz na szczęście i największa na świecie świąteczna piramida - 14 m, tworzą na jarmarku niepowtarzalny nastrój. Tu ożywają stare, rzemieślnicze tradycje- jarmarczne zabawki z drewna z regionu Rudaw, malowane tkaniny i łużyckie wyroby garncarskie, wydmuchiwane ozdoby choinkowe, słynne ciasteczka z Pulsnitz i oczywiście drezdeński Christstollen. Najważniejszym wydarzeniem jarmarku jest festyn Stollenfest z wielką świąteczną paradą.

Program zwiedzania:

Dzień 1

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy . Przyjazd do DREZNA . Zwiedzanie miasta, m . in .: Stare Miasto, Katedra, Opera, Zespół Pałacowy Zwinger - jest zaliczany do najbardziej znaczących budowli późnego baroku w Europie . Zwiedzanie Galerii Starych Mistrzów - jednej z największych kolekcji malarstwa europejskiego na świecie, Zielonego Sklepienia - najbogatszy zbiór klejnotów na czele z „Zielonym Drezdeńczykiem” - 41-karatowym, największym na świecie zielonym diamentem, który należy do klejnotów koronnych królów. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym . Nocleg .

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie . Przejazd na zwiedzanie Pałacu Pilnitz - najpiękniejszego w Saksonii pałacu otoczonego wodą - posiadłość, którą otrzymała w darze hrabina Cosel, jedna z wielu kobiet Augusta Mocnego . Przejazd do Miśni - zwiedzanie pierwszej europejskiej manufaktury porcelany . Przyjazd do Polski w godzinach nocnych .

Zakwaterowanie:
nocleg w hotelu ** pokoje z łazienkami na obrzeżach Drezna

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadanie.

Cena zawiera:
przejazd autokarem LUX, noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota-przewodnika,, zwiedzanie Drezna.

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok . 25-30 €), wydatków własnych.
 

Zdjęcia z hotelu: Jarmark w Dreźnie - z noclegiem

 
 
 
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.