Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
Znajdź ofertę
kraj
region
dojazd
termin od
cena
Twoje Biuro Podróży - Traveliada.pl! Lubię Portal Turystyczny Traveliada.pl
Zobacz filmy z wakacji! Chcesz jechać na wakacje - zobacz film z hotelu, wycieczki!
Zobacz nasz profil w serwisie Twitter
Google+
Regulamin serwisu Traveliada.pl
Jak rezerwować w serwisie Traveliada.pl
Płatności za wycieczki w serwisie Traveliada.pl
Wyjazdy dla firm, integracyjne, wyjazdy firmowe
Śluby za granicą, podróże za granicą

Wczasy dla seniorów i emerytów - Słońce dla seniora, czyli Senior na wakacje

Promocja na wczasy dla Polskich seniorów i emerytów i wakacje zimą, czyli dla Seniororów w Hiszpanii, Maroku, Tunezji


Oferta dla polskich seniorów i emerytów

Oferta skierowana jest dla polskich seniorów w wieku powyżej 50 lat, minimum jedna osoba w pokoju musi spełniać kryterium wiekowe (Hiszpania, Cypr - przynajmniej jedna osoba na rezerwacji musi mieć ukończone min. 55 l, Tunezja - powyżej 50 lat).


Polscy seniorzy nie muszą już czuć się gorsi od swoich rówieśników w Niemczech i mogą wyruszyć na podbój świata, nie obawiając się przy tym o zasobność swojego portfela. Na przestrzeni lat wizerunek Polaków w sile wieku uległ nieco zmianie. Coraz częściej możemy obserwować z ich strony duże zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.

Seniorzy „są na bieżąco” z obsługą Internetu oraz z telefonią komórkową.

Dlaczego więc nieOferty dla seniorów i emerytów, Travel Senior zafundować im wczasów w zimie, w Tunezji, Maroku lub Hiszpanii, z możliwością wypoczynku i zwiedzania, a w dodatku za niewielkie pieniądze?

Przykładowo, 2 tygodnie pobytu w jednym z 4* hoteli w Sousse, z wyżywieniem HB kosztują jedynie 1469 zł, natomiast 3 tygodniowy pobyt w hotelu 3* z wyżywieniem HB to koszt 1879 zł.

Warunek jest jeden – przynajmniej jedna osoba zakwaterowana w pokoju musi mieć powyżej pięćdziesięciu lat. Długość pobytu jest bardzo zróżnicowana i wynosi od tygodnia aż do sześciu tygodni! Oferta jest starannie przygotowana.

Seniorzy mogą liczyć na zakwaterowanie w dobrych hotelach, z różnymi opcjami wyżywienia, a także na dyżury rezydenta minimum cztery razy w tygodniu. Nie muszę obawiać się także bariery językowej, ponieważ opiekujący się nimi rezydent jest polskojęzyczny.

Dodatkową atrakcją są wycieczki fakultatywne wliczone w cenę wyjazdu. Seniorzy będą mieli więc szansę na poznanie odrębnej kultury i zobaczenie miejsc, które dotąd znali jedynie z telewizji.

Okres wyjazdu także wydaje się być najlepszym dla seniorów. O tej porze roku unikną oni bowiem męczących upałów i bez przeszkód podziwiać będą mogli piękno przyrody i zabytki.

Warto namówić rodziców, czy dziadków na tego rodzaju wyjazd, ponieważ może okazać się on najbardziej niezapomnianym w życiu, bądź najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostali.

 
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.