Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
Znajdź ofertę
kraj
region
dojazd
termin od
cena
Twoje Biuro Podróży - Traveliada.pl! Lubię Portal Turystyczny Traveliada.pl
Zobacz filmy z wakacji! Chcesz jechać na wakacje - zobacz film z hotelu, wycieczki!
Zobacz nasz profil w serwisie Twitter
Google+
Regulamin serwisu Traveliada.pl
Jak rezerwować w serwisie Traveliada.pl
Płatności za wycieczki w serwisie Traveliada.pl
Wyjazdy dla firm, integracyjne, wyjazdy firmowe
Śluby za granicą, podróże za granicą

Wakacje w sierpniu

Wakacje w sierpniu to miesiąc kiedy rodziny z dziećmi mają ostatni czas na wakacje za granicą i szukają ofert last minute. Ale sierpień to też czas, kiedy w biurach podróży oferty zimowe na dalekie egzotyczne kierunki można kupić w niskich i atrakcyjnych cenach.

Na wakacje za granicą w sezonie polskich wakacji w lipcu i sierpniu, jak co roku proponujemy wakacje za granicą w basenie Morza Śródziemnego w Tunezji,  Bułgarii,  na Krecie, na Korfu, w Hiszpanii,  w Grecji, w Portugalii, w Turcji,  w Egipcie, na Rodos, na Majorce, na Maderze, na  Cyprze, na Lanzarote, na Gran Canarii, na Teneryfie, czy na Fuerteventurze.


W okolicach 15 sierpnia mamy długi weekend w sezonie letnim i każdego roku brakuje w tym czasie specjalnych ofert last minute. W tym czasie dla osób, którym jest ciężko dostać urlop, proponujemy krótkie wycieczki autokarem do pobliskich i ościennych krajów, polecamy w okresie długiego weekendu sierpniowego Paryż, Praga, Wiedeń, Rzym WłochyWilno, Berlin Niemcy, Bratysława, Wiedeń, czy Budapeszt. Stolice Europy na wczasy w sierpniu sierpniowy: Paryż, Rzym, Barcelona lub Lizbona.

Wakacje dla rodzin za granicą najlepiej wybrać w formie all inclusive, wtedy w cenie jest wszystko wyżywienie oraz napoje przez cały dzień, dla dzieci ciastka, lody oraz nieograniczona ilość napojów. Natomiast dla dorosłych napoje alkoholowe przez cały dzień. Często w hotelach rodzinnych są proponowane w ciągu dnia animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także wieczorem są słynne dyskoteki dla dzieci.

 

 
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.