Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Wczasy last minute i wycieczki w najlepszej wyszukiwarce portalu internetowego Traveliada.pl - rezerwacja online. Last minute all inclusive w Egipcie, Turcji, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Teneryfie, Krecie i Tunezji. Wycieczki zagraniczne samolotem do Pekinu, na Dominikanę, do Indii, Emiratów Arabskich i Kenii. Narty i free ski Włochy Francja Austria.
Porównaj oferty wczasów z wszystkich biur podróży w Polsce w jednym miejscu w największej wyszukiwarce wakacji na portalu Traveliada.pl
Dyplomy od Touroperatorów dla portalu Traveliada.pl, referencje od firm dla biura podróży Traveliada.pl Opinie klientów dla internetowego biura z Wrocławia
OLIMP TRAVEL

OLIMP TRAVEL

BIURO PODRÓŻY OLIMP TRAVEL W PORTALU TURYSTYCZNYM TRAVELIADA.PL


W wyszukiwarce Portalu Turystycznego Traveliada.pl pod linkiem Pełna Oferta Touroperatora Olimp można znaleźć pełną ofertę last minute, wycieczki i wyjazdy Biura Podróży Olimp.

Biuro podróży Olimp specjalizuje się na polskim rynku turystycznym specjalizuje się w organizacji Miasteczek Campingowych. Wyjazdy te odbywają się z pełnym zakresem usług: transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem i obsługą doświadczonych rezydentów.

Poza Miasteczkami Campingowymi biuro oferuje także pobyty w komfortowych hotelach oraz ciekawe i profesjonalnie zorganizowane wycieczki objazdowe. A poza tym może zaoferować także obozy młodzieżowe.

Dzięki wieloletniej współpracy biura z różnymi agencjami i hotelami w Europie, udało się osiągnąć bardzo korzystne dla klientów ceny.

Biuro podróży Olimp nie oszczędza na jakości oferowanych wyjazdów. Klienci korzystający z jego usług, na pewno nie poczują się zawiedzeni.

Transport przygotowany przez biuro to czyste i bezpieczne autokary oraz doświadczeni kierowcy.

Rezydenci i piloci pracujący dla Olimpu to specjaliści i profesjonaliści, doskonale znający dany region.

Biuro podróży Olimp posiada wszystkie wymagane zezwolenia oraz gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna Polska S.A.

Wielokrotnie nagradzane biuro, między innymi tytułami Lider Roku (2007, 2008, 2009) oraz Euro Leader w zakresie "Najlepsza firma w Polsce w zakresie organizacji wyjazdów w Alpy i Dolomity Włoskie".

W 2008 roku magazyn Rynek Podróży przyznał Olimpowi tytuł "Lider Polskiej Turystyki 2008".


Destynacje Olimp Travel:

  • Hiszpania
  • Włochy
  • Grecja
  • Bułgaria
  • Chorwacja


Pełna Oferta Touroperatora Olimp 

 

Tanie wakacje centrum ofert last minute all inclusive biuro podróży poleca Wakacje 2014 na: KorfuMajorce, Rodos. Wycieczki last minute wyloty z: Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Katowic, Szczecina i Gdańska. Kurorty egzotyczne Tajlandia Emiraty Arabskie Kuba. Traveliada.pl współpracuje z wiarygodnymi touroperatorami, w portalu internetowym dokonasz rezerwacji online: urlopu, wypoczynku, odlotowych wakacji w najlepszej wyszukiwarce ofert lotniska last minute najtaniej. Serwis z przewodnikiem i wczesna rezerwacja. Wyjazdy na długie weekendy: weekend czerwcowy i sierpniowy

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.