Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
CTK TRIO

CENTRUM TURYSTYKI KRAJOWEJ TRIO

W wyszukiwarce Portalu Turystycznego Traveliada.pl pod linkiem Pełna Oferta Touroperatora CTK Trio można znaleźć pełną ofertę last minute, wycieczki i wyjazdy Biura Podróży CTK Trio.

Centrum Turystyki Krajowej Trio specjalizuje się w organizacji wypoczynku w różnych zakątkach Polski. Biuro proponuje wczasy w górach, nad Bałtykiem, na Mazurach, Kaszubach, Pojezierzu, w Tatrach, w Bieszczadach i innych miejscach w Polsce.

CTK Trio proponuje tanie noclegi, hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe, sanatoria, campingi, kwatery prywatne, domki kempingowe w całej Polsce.

Oferta biura jest bardzo bogata w obiekty o różnym standardzie, w różnych znanych bądź mniej znanych miejscowościach.

Centrum Turystyki Krajowej Trio jest Organizatorem Turystyki zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych i posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego. Ponadto CTK posiada stosowną gwarancję ubezpieczeniową.

Destynacje CENTRUM TURYSTYKI KRAJOWEJ TRIO:

  • Polska
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.