Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Wczasy last minute i wycieczki w najlepszej wyszukiwarce portalu internetowego Traveliada.pl - rezerwacja online. Last minute all inclusive w Egipcie, Turcji, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Teneryfie, Krecie i Tunezji. Wycieczki zagraniczne samolotem do Pekinu, na Dominikanę, do Indii, Emiratów Arabskich i Kenii. Narty i free ski Włochy Francja Austria.
Porównaj oferty wczasów z wszystkich biur podróży w Polsce w jednym miejscu w największej wyszukiwarce wakacji na portalu Traveliada.pl
Dyplomy od Touroperatorów dla portalu Traveliada.pl, referencje od firm dla biura podróży Traveliada.pl Opinie klientów dla internetowego biura z Wrocławia
OSKAR

OSKAR

BIURO PODRÓŻY OSKAR W PORTALU TURYSTYCZNYM TRAVELIADA.PL


Biuro Podróży Oskar jest touroperatorem wyspecjalizowanym w organizacji wycieczek i wczasów wypoczynkowych z dojazdem autokarowym.  Firma działa jako organizator wczasów autokarowych od 1999 roku.

Pełna oferta wyjazdów Biura Podróży Oskar

Kierunki przygotowane na lato 2010 to tradycyjnie wczasy autokarem do Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Albanii, Rumunii i Hiszpanii. Biuro dysponuje własną flotą nowoczesnych autokarów i realizuje wyjazdy z kilkudziesięciu miast w Polsce.

W okresie zimowym jest organizatorem wyjazdów sylwestrowych do Polski, Czech i Słowacji, oraz wyjazdów narciarskich do Włoch, Francji i Czech. Z powodzeniem od kilku lat są organizowane kolonie i obozy młodzieżowe w Grecji, Bułgarii, Chorwacji i Hiszpanii. Nowością w ofercie biura są wycieczki objazdowe i wyjazdy łączące wypoczynek i zwiedzanie.

Centrum Turystyki OSKAR Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem Wielkopolskiej Izby Turystyki, która zrzesza w swoich szeregach wiarygodne i sprawdzone biura podróży z terenu Wielkopolski. Jest  zaangażowe  w akcję Bezpiecznie w Drogę, która stawia sobie za cel podniesienie świadomości i konieczności bezpiecznego zachowania w podróży.  Biuro zostało odznaczone LAUREM KLIENTA – Odkrycie Roku 2009, certyfikatem  "NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W TURYSTYCE"  oraz tytułem JAKOŚĆ ROKU 2009.


Destynacje biura podróży Oskar: 

 • Albania ( Centralna Albania )
 • Bułgaria
 • Chorwacja ( Riwiera Makarska, wyspa Brać )
 • Hiszpania ( Costa Brava )
 • Czarnogóra
 • Czechy ( Jeseniki, Karkonosze Czeskie )
 • Francja ( Alpe d'Huez, Les 2 Alpes, Trzy Doliny, Val d'Isere / Tignes )
 • Grecja ( Riwiera Olimpijska, wyspa Korfu )
 • Litwa
 • Niemcy
 • Rumunia
 • Węgry
 • Włochy ( Val di Sole, Alta Valtellina )


Pełna oferta wyjazdów Biura Podróży Oskar

 

 

Tanie wakacje centrum ofert last minute all inclusive biuro podróży poleca Wakacje 2014 w ofercie Mega Last Minute z wylotami z: Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Katowic, Szczecina i Gdańska. Traveliada.pl współpracuje z wiarygodnymi touroperatorami, w portalu internetowym dokonasz rezerwacji online: urlopu, wypoczynku, odlotowych wakacji w najlepszej wyszukiwarce ofert lotniska last minute najtaniej. Serwis z przewodnikiem i wczesna rezerwacja. Wyjazdy na długie weekendy: weekend sierpniowy. Polecamy przed wyborem hotelu na wymarzone wakacje obejrzeć film z hotelu, zobaczyć jego położenie na mapie oraz przeczytać opinie od turystów.

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.