Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Wczasy last minute i wycieczki w najlepszej wyszukiwarce portalu internetowego Traveliada.pl - rezerwacja online. Last minute all inclusive w Egipcie, Turcji, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Teneryfie, Krecie i Tunezji. Wycieczki zagraniczne samolotem do Pekinu, na Dominikanę, do Indii, Emiratów Arabskich i Kenii. Narty i free ski Włochy Francja Austria.
Porównaj oferty wczasów z wszystkich biur podróży w Polsce w jednym miejscu w największej wyszukiwarce wakacji na portalu Traveliada.pl
Dyplomy od Touroperatorów dla portalu Traveliada.pl, referencje od firm dla biura podróży Traveliada.pl Opinie klientów dla internetowego biura z Wrocławia
SKARPA TRAVEL

BIURO PODRÓŻY SKARPA TRAVEL W PORTALU TURYSTYCZNYM TRAVELIADA.PL

W wyszukiwarce Portalu Turystycznego Traveliada.pl pod linkiem Pełna Oferta Touroperatora Skarpa Travel można znaleźć pełną ofertę last minute, wycieczki i wyjazdy Biura Podróży Skarpa Travel.

Biuro podróży Skarpa Travel funkcjonuje na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w organizacji wycieczek autokarowych, posiada 14 własnych autokarów. Organizuje także imprezy samolotowe.

Skarpa była jednym z założycieli Krakowskiej Izby Turystyki. Została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego nr Z/25/2005. Skarpa posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów nr M 162724, wykupioną w SIGNAL IDUNA.

Ofertę biura podróży Skarpa Travel sprzedaje blisko 1600 agentów w 210 miejscowościach w całej Polsce.

Firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień za swoją działalność turystyczną, między innymi nagrodę Złota firma nadaną przez czytelników Gazety Krakowskiej w 2002 roku. Skarpa otrzymała także Grecki Laur Turystyczny nadany przez Grecką Organizację Turystyczną w Larissie.

Destynacje biura podróży SKARPA TRAVEL:

  • Bułgaria
  • Chorwacja
  • Grecja
  • Węgry
  • Czarnogóra
  • Słowacja

Wybrane Biura Podróży

7 Islands

Alfa Star

Adriatyk

Buksa Travel

Call & Travel

Delta Travel

Easy Tour

Ecco Holiday

Ecco Travel

Eltur

Euro Pol Tour

Exim Tours

Funclub

Grecos Holiday

GTI Travel Poland

Herkules Express

CTK Trio

Index

Itaka

Jaris Travel

Karpatia

T&T Konsorcjum PBP

Korsarz

Lekier

Logos Tour

Logos Travel

Martin

Matimpex Travel

Oasis Tours

Ok Services

Ok Tours

Oskar

Otium

Regent

Sigma Travel

Skarpa Travel

Sky Club

Sun & Fun

Triada

Viva Club

Wezyr Holidays

Wygoda Travel

Zawadzkie

Terra Mare

Alf

 Almatur

Alpe Tour

 

Tanie wakacje centrum ofert last minute all inclusive biuro podróży poleca Wakacje 2014 na: KorfuMajorce, Rodos. Wycieczki last minute wyloty z: Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Katowic, Szczecina i Gdańska. Kurorty egzotyczne Tajlandia Emiraty Arabskie Kuba. Traveliada.pl współpracuje z wiarygodnymi touroperatorami, w portalu internetowym dokonasz rezerwacji online: urlopu, wypoczynku, odlotowych wakacji w najlepszej wyszukiwarce ofert lotniska last minute najtaniej. Serwis z przewodnikiem i wczesna rezerwacja. Wyjazdy na długie weekendy: weekend czerwcowy i sierpniowy

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.