Certyfikat Polska Izba Turystyki Certyfikat Rzetelna Firma Dyplomy Referencje Opinie klientów Dyplomy Referencje Opinie klientów
Biuro Podróży Traveliada.pl
INTERNETOWE BIURO PODRÓŻY
Nagrody i dyplomy, referencje od firm i opinie od klientów dla biura podróży Traveliada.pl
ZAWADZKIE

BIURO PODRÓŻY ZAWADZKIE

BIURO PODRÓŻY ZAWADZKIE w PORTALU TURYSTYCZNYM TRAVELIADA.PL

W wyszukiwarce Portalu Turystycznego Traveliada.pl pod linkiem Pełna Oferta Touroperatora Zawadzkie można znaleźć pełną ofertę last minute, wycieczki i wyjazdy Biura Podróży Zawadzkie.

Historia Agencji Turystycznej "Zawadzkie" sięga 1989 roku. Od początku istnienia przedmiotem jej działalności był międzynarodowy drogowy transport osób. Działalność w charakterze przewoźnika opierała się zarówno na realizowaniu szeregu międzynarodowych linii autokarowych Polska - Niemcy, jak również organizacji imprez turystycznych, przeważnie w oparciu o transport autobusami.

Obecnie Zawadzkie jest organizatorem imprez turystycznych. W okresie letnim oferuje wyjazdy do Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Chorwacji i Włoch. W sezonie zimowym dowozi Klientów na imprezy narciarskie do Francji, Włoch i Austrii.

Agencja Turystyczna Zawadzkie posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Opolskiego nr 58.

Destynacje Agencji Turystycznej "Zawadzkie":

  • Bułgaria
  • Chorwacja
  • Grecja
  • Hiszpania
  • Włochy

  Pełna Oferta Touroperatora Zawadzkie 

 

 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.