801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Wyjazdy Motywacyjne

Nie wiesz, jak wynagrodzić pracownika? Wyślij go na urlop! Piaszczysta plaża, lazurowe morze i hotel w opcji All Inclusive, będą doskonałą nagroda dla niego. Zorganizuj wyjazd motywacyjny dla pracownik, więcej >>

 


Wyjazdy motywacyjne to specjalna oferta dla Twojej firmy.


Jeżeli nadmiar pracy zbyt mocno obciąża Twoich pracowników – pomyśl o tym, aby wynagrodzić ich pracę. Wyjątkowe atrakcje na oferowanych przez naszą firmę wyjazdach sprawią, że Twoi/ Wasi pracownicy powrócą do firmy wypoczęci, a tym samym zadowoleni i pełni sił do pracy. Zmobilizuj swoich pracowników, organizując dla nich niezapomniany wyjazd motywacyjny.


Każda motywacja w  to skuteczny sposób zmobilizuje Twoich pracowników!

Dlatego, jeżeli nie jesteś jeszcze pewien, a znalazłeś naszą stronę w sieci to znaczy, że już myślałeś o tym, aby wysłać swoich pracowników na wyjazd. Twoi pracownicy od czasu do czasu potrzebują jednak innej, niecodziennej motywacji, która na zawsze pozostanie w ich pamięci. Proponujemy Ci wyjątkowy wyjazd motywacyjny do wybranego przez Ciebie kraju. Bądź przygotowany po powrocie z wyjazdu na pełen entuzjazm pracowników oraz ich duże zaangażowanie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków w firmie!


Proponujemy wyjazdy motywacyjne dla firm bliższe i dalsze... W dowolnym zakątki Polski, Słowacji, Czech, jak również wyjazdy do stolic europejskich Praga, Berlin, Budapeszt, jak również wyjazdy z All Inclusive Tunezja, Turcja, Egipt, Grecja, jak również dalekie kierunki Meksyk, Dominikana, Kuba. Wszystko, o czym możecie pomyśleć paintball, wody termalne, nauka jazdy na nartach, snowboardzie, windsurfingu, nurkowanie.


Organizujemy wyjazdy dla stowarzyszeń, domów kultury, zrzeszeń pielęgniarek, policjantów itd.

Kilka propozycji wyjazdów motywacyjnych:

  • Wyjazd na weekendy, wyjazd do Londynu - przykładowa oferta.
  • Termalne źródła - przykładowa oferta.
  • Wyjazdy na narty i snowboard - przykładowe oferty.
  • Wyjazdy egzotyczne - przykładowa oferta do Meksyku, oferta.
  • Wyjazd motywacyjny do Paryża, oferta.

 

Referencje przykładowe od firm:

 

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.