71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska
 • Traveliada.pl 
 • Hotele 
 • Francja 
 • Paryż 
 • > Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

  Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

  Oferta wczasów do hotelu: Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

  Dojazd:
  Liczba osób dorosłych:
  Wiek dzieci:
  Wyjazd z:
  Termin:
  Dni:
  Wyżywienie:
  Zakwaterowanie:
  Cena:
  Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

  Zabawa i zwiedzanie - dla dzieci i rodziców • Disneyland Paris - najlepszy na świecie • Aquaboulevard - odpoczynek na basenie • Asterix Park - moc śmiechu i zabawy • Notre Dame • rejs po Sekwanie • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży

  Program:

  Dzień 1
  Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

  Dzień 2
  Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Proponujemy krótkie zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczą Państwo Muzeum Figur Woskowych Grevin, gdzie znajdują się najsławniejsze postacie świata - niemal jak żywe! Udamy się również na spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata (powrót do hotelu metrem lub RER). Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

  Dzień 3
  Po śniadaniu całodzienny pobyt (do godz. 20:00 - 21:00) w największego w Europie parku tematycznym - podparyskim Eurodisneylandzie, składającym się z 4 „krain”: „Fantazja” - m.in. zamek Śpiącej Królewny, „Pogranicze” - m.in. góra piorunów, „Przygoda” - m.in.Indiana Jones i świątynia Zagłady, „Wynalazki” - m.in.Nautilus Julesa Verne’a. Powrót do hotelu.

  Dzień 4
  Po śniadaniu zaprosimy Państwa do Aquaboulevaru, sieci basenów na południu Paryża. Po południu zwiedzanie najstarszej części Paryża, czyli Wyspy Cite, gdzie znajduje się Katedra Notre Dame (zwiedzanie w środku), ozdobiona wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Następnie zobaczymy z bliska Wieżę Eiffla - najsłynniejszą żelazną budowlę Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta. Dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os wjazd windą na szczyt wieży (wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Ostatnim punktem będzie rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu.

  Dzień 5
  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Asterixa, wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Do najciekawszych atrakcji należy: wioska Asterixa (replika galijskiej wioski), antyczna Grecja (pałac Minosa i replika konia trojańskiego) oraz rzymskie miasto. Wyjazd do Polski ok. godz. 17.00. Przejazd przez Belgię i Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

  Dzień 6
  Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 9.00).

  Uwagi do programu:
  - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
  - Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych.
  - W dniu 2 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro)

  Zakwaterowanie na objeździe:
  Zakwaterowanie: Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER.
  Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.

  Wyżywienie:
  WP - według programu - Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej; najczęściej jest to croissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata).

  Cena zawiera - oferta autokarowa:
  Przejazd autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, program turystyczny j.w., opieka polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena nie zawiera - oferta autokarowa:
  Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego Tour Guide (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 215 EUR/os dorosła i 165 EUR/dziecko do 12 lat płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych, a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os). 

  Opinie klientów dotyczące hotelu

  Średnia wszystkich ocen:  9/10
  Autor: Marysia
  Wyjazd: wrzesień 2015
  Ocena ogólna: 9/10
  Opis:
  Super wycieczka, polecam!!!! Ja byłam zachwycona
  Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
  Data wpisu: 2016-06-28
  + dodaj opinie

  Zdjęcia z hotelu: Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

  Traveliada wakacje 2020 do
  Traveliada last minute do
  USA bez wizy!
   
  ZADZWOŃ
  infolinia: 801 000 701
  tel.kom: 71 340 50 50
  Zostaw nr - oddzwonimy
  ODWIEDŹ NAS
  Nasi doradcy pomogą Państwu
  w doborze najlepszej oferty
  Odwiedź nasz salon
  KONTAKT
  Nasi konsultanci chętnie
  odpowiedzą na pytania
  Napisz do nas
  Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  OFERTA
  DNIA
  PROMOCJE