71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
> > > Wrocław

Wrocław

Wrocław

Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska, uważany za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Położone nad rzeką Odrą nazywane jest również „miastem stu mostów”, gdyż szczyci się największą liczbą mostów w Polsce i Europie – zaraz po Wenecji, Amsterdamie, Hamburgu i Petersburgu.


Warto wiedzieć:
KRASNALE: W całym mieście szukać można figurek krasnali, których w chwili obecnej jest aż 382, a ich liczba stale rośnie. Na ulicach Wrocławia umieszczane są od 2005 roku, w ramach ośmieszania systemu komunistycznego. Nowe figurki tworzone są przez znanych artystów z całej Polski.


Program ramowy:
Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem.
Przyjazd do Wrocławia w godzinach porannych. Wycieczkę rozpoczniemy od spaceru po słynnym wrocławskim ZOO i Afrykarium. Jest to najstarszy, a jednocześnie najnowocześniejszy ogród zoologicznym w Polsce. Afrykarium to unikatowe na skalę światową oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo.
Dla chętnych spacer po okolicy, gdzie znajduje się Hala Stulecia - obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Ogród Japoński, Iglica oraz Pergola z Fontanną Multimedialną.
Po ok. 3 godzinach zbiórka, spotkanie z przewodnikiem/pilotem i przejazd autokarem do centrum miasta.
Zwiedzanie Rynku Głównego, gdzie zobaczymy perłę wrocławskich zabytków – jeden z najpiękniejszych w Europie późnogotycki Ratusz, kolorowe kamieniczki czy słynną fontannę zbudowaną ze szklanych płyt. Następnie udamy się na Wyspę Piasek oraz Ostrów Tumski – najstarszą dzielnicę Wrocławia, gdzie znajduje się Katedra św. Jana Chrzciciela.
Czas wolny dla grupy. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

Ważne:

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym.

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Oferta typu express - bez noclegu; wyżywienie we własnym zakresie.

Cena zawiera - oferta autokarowa:
Przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD), zwiedzanie według programu, opieka pilota, ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os.

Cena nie zawiera - oferta autokarowa:
Zakwaterowania i wyżywienia, obowiązkowych opłat: opłat przewodnickich i lokalnych (płatne w autokarze) - 20 PLN/os.; UWAGA! Zakup biletów do ZOO i Afrykarium we własnym zakresie.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Wrocław

Traveliada wakacje 2020 do
Traveliada last minute do
USA bez wizy!
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE