71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
> > > Wyjazd grupowy Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław (Quality)

Wyjazd grupowy Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław (Quality)

 

Wyjazd grupowy wycieczki po Dolnym śląskim z przewodnikiem, pilotem

Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław

Wrocław – miasto w południowo-zachodniej Polsce. Położone w Europie Środkowej na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. We Wrocławiu mimo zniszczeń wojennych zachowało się wiele budowli w stanie pierwotnym, odrestaurowanych czy odbudowanych po wojnie. Do wyróżniających się należą: gotycki Stary Ratusz na Rynku, gotyckie kościoły: archikatedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim, kolegiata św. Krzyża; barokowy zespół głównych budynków Uniwersytetu Wrocławskiego z Aulą Leopoldina; neogotycki budynek Dworca Głównego;  Hala Stulecia wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Urząd Pocztowy, Wieża ciśnień przy Alei Wiśniowej.

Quality obiekt hotelowy
Quality System – Hotel Wrocław to nowoczesny, klimatyzowany obiekt hotelowo-konferencyjny z Centrum Wellness (basen, sauna), położony w centrum miasta, a jednocześnie przy najważniejszych traktach komunikacyjnych - trasie E67 Wrocław-Warszawa oraz trasie E261 Wrocław-Poznań. Atrakcyjna lokalizacja Hotelu pozwala na szybkie dotarcie do Starego Miasta, Dworca PKP Wrocław Główny oraz Hali Stulecia.

Pokoje:
Do dyspozycji jest 107 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami.
Pokoje 1, 2 oraz 3- osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w ręczniki, TV oraz dostęp do internetu (WiFi).

Wyżywienie:
zgodnie z opisem.

Restauracja - Rosso Nero, 120 osób
Lobby Bar i kawiarnia - 20 osób

Do dyspozycji gości:
4 sale konferencyjne na 250 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy Internet, parking. Rekreacja - basen, sauna. Podziemny garaż i parking 

Program:
14.10
odbiór klientów, przejazd autokarowy do hotelu, zakwaterowanie, kolacja z herbata lub kawą, możliwość dojazdu na własną rękę do Rynku Wrocławskiego (tramwaj).
15.10 śniadanie, (przed śniadaniem możliwość skorzystania z basenu i sauny w cenie) z zwiedzanie Wrocławia /Panorama Racławicka, krótki spacer po Ostrowie Tumskim, po Starówce, piwo w Spiżu z kromką chleba ze smalcem oraz obiad, przejazd do Cieplic, zakwaterowanie w hotelu "Długi Dom", uroczysta kolacja / DJ /
16.10 śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Pragi, Przyjazd do Pragi około południa, rozpoczęcie zwiedzania miasta. W programie m.in. Zwiedzanie miasta Klasztor na Strachowie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa, plac Hradczański - uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, wieża Dalibora, Mała Strana, ogrody Wallensteina. Kościół św. Mikołaja, most Karola. Zwiedzanie Starego Miasta - spacer po dzielnicy żydowskiej - cmentarz, Ratusz i Synagoga. Powrót do Cieplic, obiadokolacja, nocleg
17.10 śniadanie, czas wolny, obiad w Cieplicach, wykwaterowanie, odjazd do Warszawy

Możliwości
Do programu możemy dołożyć rejs po Sekwanie z obiadem zamiast obiadu na starówce, rejs statkiem po Odrze, 1 dnia wyjazd autokarem po kolacji dla chętnych za darmo na pokaz fontanny o godzinie 22:00 ( o ile organizatorzy nie zdejmą tej godziny z programu) itd.... wszystko możemy dodać ewentualnie odjąć w zależności, czy wyjazd ma być niskobudżetowy, czy bardziej jakościowy.

Cena zawiera: noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie według oferty,  zwiedzanie wg. programu z przewodnikiem, transport komfortowym autokarem wg. programu.

Cena nie zawiera: opieki rezydenta, wydatków własnych.

Opinie klientów dotyczące hotelu: Wyjazd grupowy Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław (Quality)


Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Wyjazd grupowy Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław (Quality)

Traveliada last minute do Wyjazd grupowy Wrocław - Praga - Cieplice - Wrocław (Quality)
Traveliada na raty do
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA