71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
 • Traveliada.pl 
 • Hotele 
 • Turcja 
 • Side 
 • > Grand Seker

  Grand Seker

  Oferta wczasów do hotelu: Grand Seker

  Dojazd:
  Liczba osób dorosłych:
  Wiek dzieci:
  Wyjazd z:
  Termin:
  Dni:
  Wyżywienie:
  Zakwaterowanie:
  Cena:
  Grand Seker Hotel

  Hotel polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi ze względu na świetne animacje, infrastrukturę rekreacyjną, duży ogród, spokojną okolicę i przepiękną plażę. Hotel słynie z dobrej, urozmaiconej kuchni. Hotel w ofercie od wielu sezonów, cieszy się dobrymi opiniami wśród naszych Klientów.

  Położenie:
  Hotel położony w turystycznym regionie Evrenseki ok. 7 km od Side, ok. 13 km od Manavgat (dogodny dojazd lokalnym transportem), ok.58 km od lotniska w Antalyi. Hotel składa się z siedmiu budynków położonych w przepięknym, zadbanym ogrodzie.

  Plaża:
  Hotel zlokalizowany w odległości ok. 300 m od prywatnej, piaszczystej plaży (jedna z najładniejszych plaż na Riwierze). Leżaki i parasole na plaży bezpłatne.

  Do dyspozycji gości:
  Recepcja, lobby, 7 wind. Restauracja główna, restauracje a’la carte rybna i osmanska (wymagana rezerwacja, płatna ok. 5 EUR/os.), 5 barów: lobby bar, bar w restauracji, przy basenie, disco bar i bar przy plaży. 3 baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami (czynne w określonych godzinach), 2 brodziki, leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie, ręczniki kąpielowe (pobranie i wymiana płatna ok. 0,5 EUR/ręcznik).

  Pokoje:
  W hotelu 389 pokoi. Pokoje standardowe (pow. ok. 20 m2) – dla 2 os. dorosłych i os. na dostawce (możliwa dostawka w formie łóżka piętrowego). W pokoju: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja (w 2 budynkach – klimatyzacja centralna), TV Sat., telefon, sejf (ok. 2 EUR/dzień), minibar (2 butelki wody dziennie bezpłatne), balkon. Pokoje Eco wyposażone jak standardowe, posiadają balkon francuski. Dostępne pokoje rodzinne 1-pomieszczeniowe (pow. ok. 22 m2) – z dostawką w formie łóżka piętrowego oraz na potwierdzenie pokoje rodzinne 2-pomieszczeniowe (pow. ok. 27 m2) – dla max. 4 osób. Możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka do 2 lat bezpłatnie – do potwierdzenia na miejscu.

  Wyżywienie:
  All inclusive oferuje:
  śniadanie (07:30-10:00), lunch (12:30-14:00), obiadokolacja (18:30-20:30), przekąski w snack barze (14:30-16:30), lunch na plaży (12:00-14:00), ciastka, kawa, herbata: w hotelu (10:30-17:00), na plaży (15:00-16:00), nocna przekąska (21:00-24:00) Lokalne napoje bezalkoholowe i alkohole (10:00-24:00) oraz w barze na plaży (10:00-17:00). Po 24:00 konsumpcja płatna dodatkowo.

  Program sportowy i animacyjny:
  Hotel prowadzi bogaty program animacji dziennych i wieczornych, 1 raz w tygodniu organizowany jest wieczór turecki. Korty tenisowe (wymagana rezerwacja, oświetlenie ok. 40 EUR/godz.), brak mini golfa, boisko sportowe (koszykówka, siatkówka), tenis stołowy, rzutki, szachy, aerobik, siłownia, plac zabaw dla dzieci. Za opłatą: centrum SPA. Dla dzieci: 6 x w tygodniu figloklub z polskim animatorem, plac zabaw.

  Internet:
  W lobby Internet Wi-Fi bezpłatny, w pokojach płatny (ok. 2 EUR/dzień).

  Przepisy wjazdowe:
  Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy.
  Wizę można wyrobić za pośrednictwem strony internetowej https://www.evisa.gov.tr/pl/ (opłata w wysokości 20 USD za pomocą karty kredytowej), w placówkach dyplomatycznych Republiki Turcji na terenie Polski oraz za pośrednictwem biura podróży. Minimalna ważność paszportu uprawniająca do uzyskania wizy elektronicznej wynosi 180 dni od daty wjazdu do Turcji. W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji.
  Wiza turystyczna lub biznesowa upoważnia do wielokrotnego wjazdu i pobytu na terenie Turcji przez łącznie 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od daty pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy.
  Osoby będące obywatelami Turcji mogą być zakwaterowane w hotelu wyłącznie po pisemnym potwierdzeniu takiej rezerwacji z hotelową recepcją.
  Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej.

  Cena zawiera: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
  Cena nie zawiera: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.


                                                

  Pokaż na mapie położenie hotelu: Grand Seker

  Opinie klientów dotyczące hotelu

  Średnia wszystkich ocen:  8/10
  Autor: zoover
    
  Ocena ogólna: 8/10
  Cena/jakość: 8/10
  Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
  Pokoje:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Posiłki:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Wsparcie:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Data wpisu: 2017-12-15
  Autor: aniat
    
  Ocena ogólna: 8/10
  Cena/jakość: 8/10
  Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
  Pokoje:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Posiłki:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Wsparcie:
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  ocena
  Data wpisu: 2012-08-25
  + dodaj opinie

  Zdjęcia z hotelu: Grand Seker

  Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do
  Procedury wyjazdowe Covid do
  Opinie o hotelu

  Film z hotelu: Grand Seker

  Loading the player...


  18 lat doświadczenia
  w sprzedaży przez internet
  22 lat w turystyce
   
  ZADZWOŃ
  infolinia: 71 340 50 50
  Zostaw nr - oddzwonimy
  ODWIEDŹ NAS
  Nasi doradcy pomogą Państwu
  w doborze najlepszej oferty
  Odwiedź nasz salon
  KONTAKT
  Nasi konsultanci chętnie
  odpowiedzą na pytania
  Napisz do nas
  NEWSLETTER
  Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
  Akceptujemy płatności kartami:
  Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  OFERTA
  DNIA
  PROMOCJE