801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Często jest zadawane nam pytanie jak wygląda Sylwester w Egipcie?


Wątpliwości dotyczą przede wszystkim odmiennej tradycji i religii w tym kraju. Otóż dla gości spędzających czas w hotelach, odmienności kulturowe czy religijne nie mają znaczenia. Egipcjanie zatrudnieni w hotelach lub pracujący w kurortach przy obsłudze turystów doskonale znają europejskie zwyczaje i zaspokojenie naszych oczekiwań to dla nich po prostu jeszcze jedna okazja do zarobku.


Często słyszymy od klientów, jak wygląda Sylwester w Egipcie?

Zrobią więc wszystko, żeby ten wyjątkowy dzień nam dodatkowo nam umilić. We wszystkich hotelach pojawią się więc choinki i liczni Mikołajowie zajmujący się dziećmi turystów. Obchody zaś samego Sylwestra w szczegółach zależą od hotelu w którym przebywamy. 

W większości hoteli panuje zasada zgromadzenia wszystkich gości na uroczystej kolacji sylwestrowej. Ponieważ w hotelach nie ma tak dużych sal kolacja sylwestrowa jest urządzana pod gołym niebem lub w gigantycznych namiotach stawianych na plaży. Nieodłączną częścią takiej świątecznej aranżacji jest scena na której zaczyna się od występów regionalnych z nieodłącznymi tancerkami brzucha i derwiszami. 

Czasem w dużych hotelach grają na żywo egipskie zespoły rockowe. Sama kolacja zwykle rozpoczyna się po godzinie 20.00 występy około 21.00 lub 22.00 o północy bicie zegarów wyświetlanych na telebimie jak na całym świecie i kończy się stary rok. Po kolacji dyskoteka, najczęściej do białego rana. W czasie kolacji i podczas dyskoteki musimy przygotować się na to, że napoje alkoholowe są płatne. Ceny za lokalne trunki nie są wygórowane, ale ich jakość i moc to nie jest to do czego jesteśmy przyzwyczajeni. 

Opisane tutaj hotelowe sylwestry, były standardem przed "arabską wiosną" kiedy na sylwestra hotele miały 100% obłożenia. Obecnie, jeśli gości hotelowych mniej imprezy mają mniejszy rozmach, ale hotele zawsze przykładają do tego wielką wagę. 

Ale najważniejsze jest to, że możemy wypocząć w ciepła Egipskiego słońca i zacząć optymistycznie Nowy Rok! Zapraszamy po oferty na Sylwestra rezerwacje@traveliada.pl 713405050

autor: Jacek Malarski

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA