71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Rejsy wycieczkowe z Itaką na Kanarach.

Znawcy turystyki od kilku lat piszą, że na świecie rośnie systematycznie zainteresowanie turystów rejsami wycieczkowymi.
 To zainteresowanie jakby dotychczas omijalo Polskę, bo chętnych na wybranie się na wycieczkiem statkiem nie jest zbyt wielu. 

Rejsy wycieczkowe spopularyzowali Amerykanie i Brytyjczycy. Dla Amerykanina nie ma zimą nic bardziej naturalnego niż zaokrętowanie sie w którymś z portów Florydy na rejs pośród wysp Morza Karaibskiego. Albo wybranie się na rejs wzdłuż wybrzeży ameryki Środkowej i Poludniowej. W Europie rejsy są stosunkowo mniej popularne. Majlepiej rozwinęty jest rynek niemiecki, brytyjski i krajów śródziemnomorskich. Wśród polskich turystów rejsy nadal są malo popularne i warto zastanowić się jakie są tego przyczyny. 

Pierwszą przyczyną znikomej popularności jest cena. Zwykle cena rejsu w najtańszej kabinie wewnętrznej, bez okna wynosi od 1000 euro. Lepsze kabiny, alkohol i rozrywki na statku oraz zwiedzanie w portach zwykle podwają tę sumę. 
Kolejną przyczyną jest konieczność samodzielnego zorganizowania sobie dojazdu do portu. Znalezienie połączenia lotniczego, zakup biletu, najczęściej też jednego lub dwóch noclegów w porcie przynosi dalsze niemałe koszty i naraże turystę na niespodziewane przygody. 

Słowem rejs wycieczkowym statkiem w opinii przeciętnego polskiego turysty jest czymś niesamowicie luksusowym i kosztownym. 

Wszystko jednak wskazuje na to, że nastąpi wielka i szybka zmiana. W sezonie zimowym 2017/2018 Biuro Podróży Nowa Itaka, aktualny lider polskiego rynku turystycznego wyczarterował dla swoich klientów cały statek wycieczkowy. Liczący 620 miejsc pasażerskich statek "Ocean Majesty" będzie pływał od 7.11. 2017 roku do 3.04. 2018. Trasy obejmą wyspy Kanaryjskie, Maderę i Maroko. Itaka wspólnie z załozoną przez siebie firmą "Fit Canarias" przygotowała 8 róznych programów i liczne wycieczki fakultatywne. Cały program został nazwany w chwytliwy marketingowo sposób "Pod żaglami Itaki" 


Niebagatelnym atutem calego programu jest rewelayjnie niska cena, i doskonała organizacja. Ceny rejsów zaczynają się od 1959 zł z przelotem samolotem czarterowym i wyżywienie all inclusive. 

Portal Traveliada.pl oferuje Państwu możliwość rezerwacji tego arcyciekawego i nowatorskiego prodyktu. Zapraszamy do rezerwacji Rejsów z Itaką.

 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA