801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Sylwester w Egipcie.

Na Sylwestra proponujemy wyjazdy do Egiptu, kraju, w którym przez cały rok świeci słońce, morze jest ciepłe, a pod stopami można poczuć gorący piasek ...


Sylwester Egipt

Sylwester w Egipcie

 

Sylwestrowe oferty last minute do Egiptu są niezwykle ciężko dostępne. Najlepiej  korzystać w tym wypadku z wczesnej rezerwacji. Oferta na Boże Narodzenie oraz Święta Wielkanocne jest zdecydowanie tańsza, niż na Sylwestra. Sylwester po palmami, sylwester last minute

Najcieplej w Egipcie na Sylwestra jest w Marsa el Alam oraz w regionie Sharm el Sheikh. W Tabie oraz w Hurghadzie czasami wieją silne wiatry. 

Sylwester w Egipcie można zapamiętać do końca życia, hotele często ustrojone są w choinki z elementami osobnymi oraz mikołajami w świątecznych czapeczkach.

W Egipcie zimą słońce zachodzi około godziny 17:00, dlatego dla nocnych marków dzień jest zdecydowanie za krótki na opalanie. Ponieważ szybko wstaje tu słońce, bo około godziny 5 rano polecamy wczesne pobudki i korzystanie z słońca już po śniadaniu od 8:00 rano.

A dla tych, którzy kochają balety do białego świtu z all inclusive proponujemy wczesną pobudkę na leżakowanie i wodne atrakcje, a zdrzemnięcie się po 16:00 i po krótkiej drzemce tańce do rana na dyskotekowym parkiecie.

Dla tych którzy myślą, że będą się nudzić po 17:00 zapewniamy Państwa, że w Egipcie to jest niemożliwe. W hotelach po tej godzinie rozpoczynają się wieczorne animacje oraz nocne animacje w barze i na dyskotece. A Ci, którym zabawa nie pasuje proponujemy skorzystać z bogatego SPA i Welness w Egipcie lub siłowni, które znajdują się w hotelach.

Jeżeli nie wiesz, gdzie spędzić sylwestra proponujemy wylecieć do Egiptu.

Hotele w kurortach turystycznych takich, jak: Hurghada, Sharm el Sheikh, Taba, czy Marsa Alam organizują specjalne imprezy sylwestrowe z pokazami tańcem brzucha, tańcami egipskimi i folklorem, zazwyczaj w hotelach spędza się sylwestra na wystawnej imprezie z bogatą w przepyszności kuchnią, pokazami i tańcami do białego rana.

Specjalne imprezy sylwestrowe w hotelach w Egipcie.

Sylwester HurghadaSylwester Sharm el Sheikh | Sylwester Marsa Alam | Sylwester Taba

 

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA