71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wycieczki fakultatywne

Jadąc na wczasy zagraniczne zwykle nie zakładamy sytuacji, że cały pobyt poświęcimy na pobyt w hotelu i korzystanie wyłącznie z jego atrakcji. a wyjechaliśmy do nieznanego kraju chcielibyśmy coś zwiedzić i poznać  jakieś lokalne atrakcje. 
Temu celowi służą wycieczki fakultatywne. Stanowią one dodatkową ofertę naszego organizatora wyjazdu. Z ich zakresem i programem możemy zapoznać jeszcze przed kupieniem wczasów i w przypadku niektórych organizatorów jak np Itaka i Rainbow Tours wykupić je jeszcze w Polsce.  Decydując się na kupienie wycieczek fakultatywnych już na wakacjach, korzystamy z usług polskiego rezydenta, który na pierwszym spotkaniu z turystami przyjmuje zapisy.  

Wszystko byłoby oczywiste, gdyby nie to, że prawie w każdym zakątku świata w którym pojawiają się polscy turyści od razu pojawiają się wycieczki oferowane przez firmy zewnętrzne,  nie związane w żaden sposób z organizatorem naszego wyjazdu i oferują wycieczki o podobnym programie dużo taniej.  Różnice sięgają nawet 30/40% ceny.Gdyby o wszystkim decydowała cena, wybór byłby prosty. Tak jednak nie jest. Naiwni turyści dopatrują się różnicy w cenie w prowizji rezydenta. W rzeczywistości prowizja rezydenta wynosi kilka procent ceny sprzedawanych wycieczek.  Różnica w cenie jest natomiast pochodną naszego spokoju i bezpieczeństwa w czasie wycieczki. Moim celem nie jest krytykowanie lokalnych biur i zniechęcanie do korzystania z ich usług.  Powinniśmy jednak pamiętać, że jadąc na wycieczkę powierzamy życie i zdrowie nasze i naszych bliskich w ręce obcych ludzi. 

W przypadku wycieczek rekomendowanych przez rezydenta biuro podróży ponosi odpowiedzialność za należyte i bezpieczne wykonanie usługi. Możemy być więc pewni, że autokar jest w dobrym stanie techniczny, nasz kierowca ma uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu tego typu pojazdem, a nurkowy, quady czy inne urządzenia będą sprawne.  Zostaniemy też dodatkowo ubezpieczeni, jeśli będziemy jeździć na quadach, nurkować, uczestniczyć w spływie rwącą rzeką czy latać na lotni za motorówką. Dostaniemy też do ręki bilety wstępu do zwiedzanych miejsc. Jeśli coś nie będzie grało, to będziemy mogli ubiegać się o reklamacje po powrocie do Polski.  W obcym kraju, o odmiennych prawach i zwyczajach jesteśmy pod opieką polskiej firmy, która podlega naszemu prawu. Pamiętajmy o tym i wybierzmy mądrze. 
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA