801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wczasy dla seniorów i emerytów - Słońce dla seniora, czyli Senior na wakacje

Promocja na wczasy dla Polskich seniorów i emerytów i wakacje zimą, czyli dla Seniororów w Hiszpanii, Maroku, Tunezji


Oferta dla polskich seniorów i emerytów

Oferta skierowana jest dla polskich seniorów w wieku powyżej 50 lat, minimum jedna osoba w pokoju musi spełniać kryterium wiekowe (Hiszpania, Cypr - przynajmniej jedna osoba na rezerwacji musi mieć ukończone min. 55 l, Tunezja - powyżej 50 lat).


Polscy seniorzy nie muszą już czuć się gorsi od swoich rówieśników w Niemczech i mogą wyruszyć na podbój świata, nie obawiając się przy tym o zasobność swojego portfela. Na przestrzeni lat wizerunek Polaków w sile wieku uległ nieco zmianie. Coraz częściej możemy obserwować z ich strony duże zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.

Seniorzy „są na bieżąco” z obsługą Internetu oraz z telefonią komórkową.

Dlaczego więc nieOferty dla seniorów i emerytów, Travel Senior zafundować im wczasów w zimie, w Tunezji, Maroku lub Hiszpanii, z możliwością wypoczynku i zwiedzania, a w dodatku za niewielkie pieniądze?

Przykładowo, 2 tygodnie pobytu w jednym z 4* hoteli w Sousse, z wyżywieniem HB kosztują jedynie 1469 zł, natomiast 3 tygodniowy pobyt w hotelu 3* z wyżywieniem HB to koszt 1879 zł.

Warunek jest jeden – przynajmniej jedna osoba zakwaterowana w pokoju musi mieć powyżej pięćdziesięciu lat. Długość pobytu jest bardzo zróżnicowana i wynosi od tygodnia aż do sześciu tygodni! Oferta jest starannie przygotowana.

Seniorzy mogą liczyć na zakwaterowanie w dobrych hotelach, z różnymi opcjami wyżywienia, a także na dyżury rezydenta minimum cztery razy w tygodniu. Nie muszę obawiać się także bariery językowej, ponieważ opiekujący się nimi rezydent jest polskojęzyczny.

Dodatkową atrakcją są wycieczki fakultatywne wliczone w cenę wyjazdu. Seniorzy będą mieli więc szansę na poznanie odrębnej kultury i zobaczenie miejsc, które dotąd znali jedynie z telewizji.

Okres wyjazdu także wydaje się być najlepszym dla seniorów. O tej porze roku unikną oni bowiem męczących upałów i bez przeszkód podziwiać będą mogli piękno przyrody i zabytki.

Warto namówić rodziców, czy dziadków na tego rodzaju wyjazd, ponieważ może okazać się on najbardziej niezapomnianym w życiu, bądź najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostali.

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA