801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Sylwester w Paryżu.

Sylwester do Paryża polecamy tani wyjazd expressowy autokarem albo samolotem.


 

oferty sylwestrowe do Paryża | oferty sylwestrowe we Francji

 

Paryż położony jest w północnej części Republiki Francji. Jest jej największym miastem, a zarazem stolicą państwa. Od stuleci Paryż znajduje się w centrum wydarzeń historycznych, gospodarczych i kulturalnych. Na całym świecie kojarzy się przede wszystkim z wieloma zabytkami, nazywany jest „miastem zakochanych” lub też „stolicą mody”. Jedno jest pewne, Paryż niezmiennie fascynuje wszystkich turystów, którzy go odwiedzają. Ma w sobie coś tajemniczego i intrygującego, po prostu przyciąga jak magnes …

Sylwester w Paryżu 2014/2015

Sylwester w Paryżu proponujemy na krótki bez noclegowy wyjazd, gdzie spędzamy sylwestra na Polach Elizejskich. W ofercie również proponujemy dłuższy wyjazd sylwestrowy kilkudniowy autokarowy, albo sylwester w Paryżu samolotem z Wrocławia, Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska. Najchętniej kupowanym sylwestrem w naszym biurze przez turystów jest właśnie urokliwy Paryż. Polecamy również w Paryżu walentynki, które organizujemy również każdego roku.

sylwester w Paryżu 

Taki Express Sylwester realizowany jest bez noclegu, śpimy w autokarze oraz bez wyżywienia, jest to najtańszy sylwester, jaki można spotkać, płacimy tylko za przejazd autokarem, ubezpieczenie oraz opiekę pilota i jeszcze do tego wszystkiego zwiedzamy stolice nocą na sylwestra 2014/2015. Niektórzy klienci biura Traveliada.pl każdego roku wyjeżdżają do innych stolic, realizujemy wyjazdy na sylwestra do Pragi, Wiednia, Budapesztu, Berlina, Lwowa, Wilna, Amsterdamu, Paryża, Londynu i Rzymu.  Na dłuższe wyjazdy samolotem proponujemy również Barcelonę oraz Lizbonę.


TRAVELIADA.PL POLECA ZWIEDZIĆ W PARYŻU:

Wieża Eiffla

 Wieża Eiffla to niezaprzeczalny symbol Paryża. To właśnie ona przyciąga co roku największe rzesze turystów z całego świata. Ta niezwykła budowla posiada wyjątkową ażurową konstrukcję, wspartą na czterech potężnych podporach. W bezchmurny dzień z jej szczytu można podziwiać panoramę całego Paryża.

Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny

Aleja Pól Elizejskich jest najbardziej reprezentacyjną ulicą Paryża. Rozciąga się na odcinku trzech kilometrów, od Placu de la Concorde, aż do Łuku Triumfalnego, który jest jej symbolem. Miejsce to jest często odwiedzane przez turystów, za sprawą znajdujących się tam ekskluzywnych restauracji, butików czy hoteli. Natomiast w sylwestra jest tu jedna z największych imprez sylwestrowych w Europie. Łuk Triumfalny to pomnik stojący na placu Charles'a de Gaulle'a, ważny element architektury Paryża. Stanowi idealne „zakończenie” Alei Pól Elizejskich.

Katedra Notre Dame

Notre Dame jest jedną z najbardziej znanych katedr na świecie. Posiada przepiękną fasadę, na jej środkowym portalu wyrzeźbiono scenę Sądu Ostatecznego. We wnętrzu największe wrażenie robi rozeta, umieszczona nad głównym portalem, która wprowadza do wnętrza świątyni niesamowitą grę światła.

Luwr

Najsławniejsze muzeum Francji to niewątpliwie Luwr. Muzeum to w swoich zbiorach posiada setki tysięcy eksponatów, z różnych okresów historycznych, od starożytności do XIX wieku. Muzeum podzielone jest na kilkanaście działów, w zależności od prezentowanych eksponatów. Zgromadzono tutaj najwybitniejsze dzieła malarstwa i rzeźby, a do najsławniejszych należą: Mona Lisa, Wesele w Kanie Galilejskiej, rzeźba Wenus z Milo i Nike z Samotraki. 

Montmartre i Bazylika Sacre Coeur

Montmartre to najwyższe paryskie wzgórze, z którego roztacza się malowniczy widok na panoramę miasta. To niezwykłe miejsce, pełne tajemniczych uliczek i zakamarków. Z Montmartre związane są takie sławne nazwiska jak: Vincent van Gogh czy Fryderyk Chopin. W tej okolicy znajdowało się wiele znanych lokali rozrywkowych, a najsławniejszy z nich to niewątpliwie Moulin Rouge. Obecnie w dzielnicy Montmartre znajduje się najsłynniejszy pchli targ w Paryżu. Bazylika Sacre Coeur znajduje się na szczycie wzgórza Montmartre. Jej budowa trwała aż 39 lat. W wieży znajduje się największy we Francji dzwon.

Musee d'Orsay

 Musee d'Orsay gromadzi w swoim gmachu (budynek dawnego dworca kolejowego) zbiory sztuki od 1848 do 1914 roku. Wielka hala dworcowa przeznaczona została na ekspozycję rzeźby, a inne sale prezentują malarstwo, fotografię i sztukę użytkową.

Centrum Pompidou

Centrum Pompidou to muzeum sztuki nowoczesnej i jednocześnie główna biblioteka Paryża. Budynek Centrum Pompidou z pewnością wyróżnia się architekturą na tle innych paryskich budynków. W pobliżu można zawsze można spotkać malarzy, muzyków czy mimów.

Pola Marsowe

Pola Marsowe początkowo były wykorzystywane jako teren ćwiczeń wojskowych i musztry, a później odbywały się tutaj różnego rodzaju imprezy plenerowe, czy też wyścigi konne. Tu obchodzono również pierwszą rocznicę zdobycia Bastylii.

Cmentarz Pere Lachaise

 Cmentarz Pere Lachaise stanowi najpiękniejszy i największy paryski teren zielony, a jednocześnie jest największą nekropolią w stolicy. Cmentarz ten jest miejscem pochówku najsławniejszych ludzi związanych z kulturą, sztuką, znajdziemy tu groby m.in. Moliera, Colette, Fryderyka Chopina, Richarda Wrighta czy Isabeli Duncan.

La Defense

La Defense – nowoczesna dzielnica biurowo – handlowo – mieszkalna, której uwieńczeniem jest La Grande Arche de la Defense (Wielki Łuk), znajdujący się na jej krańcu. Nowoczesność tej dzielnicy przejawia się w całkowitym wyłączeniu ruchu samochodów na powierzchni. Ludzie poruszają się metrem, którego stacje znajdują się w podziemiach. Do wszystkich wieżowców można dostać się drogami wewnętrznymi również znajdującymi się w podziemiach. 

Chateau de Vincennes

Chateau de Vincennes to rezydencja wzniesiona w lasku Vincennes, jedna z najlepiej zachowanych we Francji. Była trzecią oficjalną rezydencją królewską, a w późniejszych czasach przetrzymywano w niej więźniów.

Ogród Luksemburski

Ogród Luksemburski był własnością Ludwika XVIII. Otworzono go dla publiczności w XIX wieku. Niezwykłe wrażenie robią liczne rzeźby zgromadzone w ogrodzie, głównie królowych Francji, ale zobaczyć można tu także popiersie Chopina. W ogrodzie znajduje się również zabytkowa karuzela z 1880 roku oraz teatrzyk kukiełkowy.

CO OPRÓCZ ZABYTKÓW WARTO ZOBACZYĆ W PARYŻU?

Bulwary nad Sekwaną

Paryż słynie z uroczych bulwarów, położonych tuż nad Sekwaną, gdzie można poznać niepowtarzalny smak cafe au lait w jednej z paryskich kafejek. Paryż to miasto, gdzie nawet zwykły spacer może okazać się niezapomnianym. Poprzez niezwykłą atmosferę, dźwięki muzyki granej przez ulicznych grajków, malownicze uliczki i mosty, wizyta tutaj na długo zostaje w pamięci. Warto wybrać się na przykład na Bulwar Saint Michel, który jest główną ulicą Dzielnicy Łacińskiej. Znajduje się tam wiele kawiarenek, które zachowują pamięć o znanych osobistościach, takich jak Balzac, czy Victor Hugo.

Wyspa Łabędzi

Idealne miejsce na chwilę odpoczynku podczas zwiedzania. Wyspa Łabędzi usytuowana jest na Sekwanie i jest cichym i ustronnym miejscem, sprzyjającym spacerowiczom. Na końcu alei, prowadzącej przez wyspę, znajduje się replika Statui Wolności z Nowego Jorku.

Disneyland

Disneyland położony jest na przedmieściach Paryża, 30 km na wschód. Kompleks rozrywkowy otworzony został 12 kwietnia 1992 roku. W bajkowej scenerii na dzieci (i nie tylko) czekają atrakcje z różnorodnych krain. Można tu spotkać postaci z bajek Disney'a. Park umożliwia „podróżowanie” w czasie i przestrzeni, wraz z bohaterami filmów animowanych.

Park Asterix

Park Asterix położony jest ok. 30 km od Paryża, w kierunku północnym. To kraina bohaterów komiksów francuskich: Asterix'a i Obelix'a. Park oferuje różnorodne atrakcje, takie jak: spływ na tratwach przez wodospady, pokazy umiejętności delfinów, labirynty i wiele innych.

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA