801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wycieczki do Rzymu i do Włoch.

Wycieczki do Włoch i do Rzymu:


weekend w Rzymie samolotem  | wycieczki samolotem Włochy 

 

Zwiedzanie Rzymu i wycieczki do Włoch.

Nowoczesny Rzym i starożytny Rzym cały czas naprzemiennie się przeplatają. Odwiedzając Rzym chociażby na 1 dzień  Rzym uwiedzie Cię i nie pozostawi nikogo obojętnym wobec wspomnień z tego wiecznego miasta. Rzym jest jak piękna muza, która ma wciąż wiele do zaoferowania, a którego piękno jest z roku na rok coraz bardziej wydobywane na zewnątrz. Rzym jest jednym z najbardziej znanych i fotogeniczny miast, nie dziwi to chyba nikogo kto pamięta, co tu jest - Watykan, na Fontannę di Trevi, Plac Świętego Piotra, Schody Hiszpańskie, Koloseum. Rzym to romantyczne miasto na podróże poślubne, miasto mody, wypoczynku, można zwiedzać lub posiedzieć w kawiarni o oglądać świat pijąc włoskie cappuccino lub expresso. Każdy turysta może tutaj spędzić swoje własne Rzymskie wakacje.

Z Polski do Włoch proponujemy wycieczki autokarem i samolotem.

Standardowo wycieczki autokarem wyjeżdżają z Bielsko-Białej,  Częstochowy,  Gliwic,  Katowic,  Krakowa,  Łodzi,  Opola,  Poznania,  Piotrkowa Trybunalskiego,  Radomia,  Warszawy  i Wrocławia. Natomiast samolotem z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska i Wrocławia.

Atrakcje turystyczne w Rzymie.

Rzym jest głośną stolicą i chaotyczną, korki w mieście są non stop i słychać liczne klaksony, natomiast na parkingu samochody są zaparkowane, jak puszki sardynek. Zachęcamy do zwiedzenia Rzymu: Watykanu i Kaplicy Sykstyńskiej, Koloseum i Forum Romanum, Fontanny di Trevi, Schody Hiszpańskie i Panteonu.   

Co jeść w Rzymie

Oprócz oczywistych zabytków, Rzym to również uczta dla zmysłów i smaku. Można zdecydować się na chrupiącą pizzę lub suppli (są to smażone kulki ryżowe, od których naprawdę można się uzależnić). W jednej z setek restauracji lub trattorie można usiąść i doświadczyć dań typu "carbonara", smażone karczochy lub kawałki "bruschetta" i nikt nie będzie rozczarowany. Pod fontanna di Trevi należy obowiązkowo posmakować słynnych lodów.

 

Życie nocne w Rzymie 

 

W nocy Rzym pokaże Ci wiele możliwości rozrywki. Można spacerować wzdłuż ulic brukowanych w dzielnicy Trastevere (zaledwie kilka kroków od Tybru) z lodami w ręku. Możesz zdecydować, aby usiąść w kawiarni z widokiem na Campo de Fiori i oglądając życie mija z lampką schłodzonego białego wina lub możesz przetańczyć całą noc w jednym z wielu klubów np. w Testaccio. Można wejść do dzielnicy San Lorenzo University, gdzie studenci spędzają czas, są tu liczne pizzerie, puby i winiarnie. A latem można pojechać do Ostii, na plaży w miejscowości, zaledwie 20 km od Rzymu, gotowi do zabawy z nogami w piasku i mojito w dłoni w jednym z wielu klubów pod gwiazdami nad włoskim morzem. 

 

Teatry i opery w Rzymie

 

Rzym oferuje wiele możliwości rozrywek dla tych z Państwa, którzy kochają teatry i opery, nie będą rozczarowani. Od małych "podziemnych" teatrów do dużych instytucji, takich jak Rzym wycieczki do RzymuTeatro Argentina lub Sistina w nietypowych miejscach, takich jak kościoły i pałace, rzymski sceny od różnych  klasycznych sztuk do bardziej niekonwencjonalnych. Taneczne festiwale latem odbywają się w parku Villa Ada, teatr rzymski z Ostii lub Termy Karakalli. Ulubionym sposobem rozrywki dla Rzymian jest czas spędzony na wolnym powietrzu, kiedy pogoda w Rzymie jest łagodna i ciepła przez większą część roku.  Dla tych z Was, którzy nie mówią po włosku, ale chcieliby przeżyć i zobaczyć włoski teatr w języku angielskim jest teatr Online Miracle, który wykonuje różnego rodzaju spektakle w różnych historycznych miejscach, takich jak Tiber Island i Muzeum Kapitolińskie.

 

Wycieczki do RzymuCokolwiek zdecydujesz się zrobić w Rzymie, a nawet poddać się szaleństwu zakupów w Via del Corso lub na pchlim targu, czy odwiedzić historyczne miejsca lub muzeum, iść do rzymskich klubów nocnych lub obejrzeć mecz jak prawdziwy rzymianin, to chyba coś, czego nikt nie zapomni i będzie długo wspominał.

Rzym ma wiele twarzy, Rzym Imperialistyczny, barokowy jeden, inny renesansu, Rzym papieży i aniołów i demonów, Rzym paparazzi i Dolce Vita oraz Rzym Rzymian, którzy tu żyją, pracują każdego dnia.

Podobno "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu", jeżeli to prawda to znaczy, że Rzym Cię urzekł swoim urokiem, ale nie ma się czym martwić, gdyż Rzym bez ustanku rzuca czar na każdego, kto odwiedza go od 2000 roku.

 

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA