801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

HAJDUSZOBOSZLO

Hajduszoboszlo wczasy i wakacje

Hajduszoboszló miejscowość położona 200 km na wschód od Budapesztu w północno-wschodniej części Węgier. Słynie przede wszystkim z Kąpieliska z wodami termalnymi. Dobroczynny wpływ spa ośrodka terapeutycznego Hajdúszoboszló znany jest już od 1932 roku.

Korzystny mikroklimat i woda sprawiają, że Hajduszoboszló jest największym kompleksem termalno - rekreacyjnym we wschodnich Węgrzech. Miejsce szczególnie polecane dla ludzi z przewlekłym zapaleniem stawów, z chorobami kobiecymi i ostrymi schorzeniami zapalnymi (choroby układu krążenia, nowotwory, gruźlica). Dzięki unikalnym cechom woda z Hajdúszoboszló stanowi podstawę receptur medycznych. Dzięki wiedzy i zdobywanym przez dziesięciolecia doświadczeniom procedury terapeutyczne Hajdúszoboszló stanowią skuteczną metodę leczenia wielu schorzeń, a także przynoszą ulgę i łagodzą dokuczliwe dolegliwości.

Dzięki usytuowaniu na Wielkiej Równinie panuje tu ciepły, suchy klimat, zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Latem słoneczne dni zdarzają się tu wyjątkowo często, co sprzyja kąpielom w kąpielisku wodnym. Te korzystne warunki klimatyczne miały istotne znaczenie dla rozwoju uzdrowiska.

Kompleks Aqua-Palace oferuje tematyczne kryte baseny, zjeżdżalnie, atrakcje dla dzieci oraz rozmaite programy rekreacyjne, a wszystko dostępne jest też zimą. Oprócz zaplecza sportowego w Aqua Palace do dyspozycji gości są: sauny (fińska, na podczerwień, parowa), baseny zanurzeniowe i baseny Kneippa, gabinet masażu i salon fryzjerski, usługi pedicure oraz manicure, a także rozmaite lokale gastronomiczne. Oferta kompleksu obejmuje również prywatne łaźnie oraz sale relaksacyjne. 

Hajduszoboszlo to najsłynniejsze uzdrowisko na Węgrzech. Największą atrakcją Hajduszoboszlo jest ośrodek rekreacyjny ze słynnym spa, odkrytym kompleksem basenów, parkiem wodnym i najnowszym kompleksem Aqua-Palace. Przez cały rok obiekt oferuje wiele niezapomnianych atrakcji kuracjuszom, wczasowiczom i rodzinom.

Ośrodek rekreacyjny ze słynnym SPA

Hajduszoboszlo jest atrakcyjnym miejscem ze względu na skład wody, tutejsza woda jest jedyna w swoim składzie i temperaturze. Jest ona prawdopodobnie pozostałością po morzu, które pokrywało ten obszar w triasie.  Hajduszoboszlo kąpielisko wodne

Kąpielisko posiada trzy kryte baseny, każdy o innej temperaturze wody, oraz kompleks czterech otwartych basenów oraz nowoczesne SPA oraz usługi terapeutyczne.

Odkryte baseny kąpielowe Strand

Na powierzchni 30 hektarów stworzono wiele wyjątkowych atrakcji, a wśród nich obszar rekreacyjny przypominający wybrzeże Morza Śródziemnego i 13 basenów, w tym basen ze sztuczną falą, z bąbelkami, dziecięcy, treningowy i basen o nazwie „Omega”. Na wybrzeżu znajduje się piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że w miejscu tym panuje śródziemnomorska atmosfera. Kompleks czynny jest od maja do jesieni i jest doskonałym miejscem dla gości w każdym wieku, którzy chcieliby zażyć kąpieli, odpocząć i miło spędzić czas. Do atrakcji w kompleksie należą między innymi łodzie wiosłowe i rowery wodne dostępne przy jeziorze oraz zaplecze do gry w siatkówkę plażową i szachy. Na obszarze odkrytego kąpieliska znajduje się również wyspa dla naturystów.

Na terenie kompleksu znajdują się również baseny dla dzieci, w którym organizowane są zawody.  Brodzik, basen dla dzieci, basen treningowy oraz basen z podwójną zjeżdżalnią dostarczą najmłodszym moc wrażeń. Oprócz wodnych atrakcji na terenie odkrytego kompleksu kąpielowego w Hajdúszoboszló czeka na dzieci plac zabaw.

Park Wodny

Park wodny w Hajdúszoboszló znajduje się na terenie odkrytego kąpieliska, można do niego wejść od strony odkrytego kąpieliska po nabyciu osobnej opaski na ramię upoważniającej, w zależności od ceny, do całodniowego lub krótszego pobytu na terenie obiektu. Ta część kompleksu kąpielowego zaprasza od maja do jesieni zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

W parku wodnym znajduje się dziewięć rodzajów zjeżdżalni, z których najwyższa wznosi się na wysokość ponad 10 metrów, o takich nazwach, jak: „Wielka zjeżdżalnia”, „Zjeżdżalnia wodna”, „Zjeżdżalnia wielotorowa”, „Kamikaze”, „Czarna dziura”, „Szalona rzeka”, „Wielka dziura”, „Tornado” i „Niagara”. Po szaleństwie na zjeżdżalniach goście mogą zrelaksować się w jednym z trzech odkrytych basenów oraz w strumieniu. Na najmłodszych czeka w parku ponadto mała zjeżdżalnia, zamek wodny i drewniany plac zabaw. Zanurzone w wodzie posągi zwierząt naturalnej wielkości zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, będą symbolem miło spędzonych wakacji.


Aqua-Palace

Aqua Palace HajduszoboszloKompleks basenów oferuje oddzielne zaplecze rekreacyjne dla dzieci i osób dorosłych. Na najmłodszych czeka tu oddzielne piętro z basenami, placem zabaw, brodzikiem, zjeżdżalniami,  strefą relaksacyjną, trampolinami i pokojem dla matek karmiących piersią ze stołem do zmiany pieluch.

Zjeżdżalnie wodne z najwyższą sięgającą drugiego piętra (ponad 8 metrów), a jej długość przekracza 74 metry. Mogą z niej korzystać wyłącznie starsze dzieci i osoby dorosłe.

Budynek kompleksu obejmuje również strefę dla surferów - mieści ona specjalny basen, który zachwyci miłośników sportów. Mozna tu również pograć w squasha, tenisa stołowego, zajęcia na rowerach treningowych, a także programy ruchowe. Programy ruchowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i obejmują ćwiczenia gimnastyczne w wodzie – niezwykle skuteczną formę aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku.

Na parterze kompleksu znajduje się osiem basenów tematycznych, które przenoszą gości w świat rozmaitych kultur obecnych na przestrzeni wieków.

Basen termalny „Pávai” poświęcony jest ojcu uzdrowiska Hajdúszoboszló. Można tu podziwiać stare fotografie przedstawiające pierwszych kuracjuszy oraz ważne wydarzenia z historii miejscowości. Odprężająca kąpiel w tym basenie z pewnością przywoła miłe wspomnienia. Wygląd pozostałych basenów nawiązuje do różnych kultur oraz świata przyrody: Atmosfera „Groty lodowej”, Indyjskiego „Ganges”, Cesarstwa Rzymskiego „Rzym”, basen o nazwie „Jaskinia” przypomina swym wyglądem wydrążoną w litej skale grotę, „Morze” przenosi gości do świata oceanów i ich niezwykle bogatej fauny, czy „Tropiki” dla tych, co chcieliby poczuć atmosferę ciepłych krajów.

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA