801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Majowy weekend 2015

Długi weekend majowy 2015 wyjazdy autokarem do Pragi, Berlina, Budapesztu, Paryża i Rzymu. Na wczasy autokarem do Grecji, Hiszpanii, czy Bułgarii. Oferty na weekend majowy do Tunezji, Turcji, Egiptu, czy Grecji samolotem, na wyspy greckie na Kretę, Rodos. Weekendy samolotem do Paryża, Rzymu, Londynu, Oslo, Barcelony, Sztokholmu, Kopenhagi - zapytaj na o oferty 801 000 701.

Wycieczki i wczasy na długi weekend majowy autokarem

Krótkie wyjazdy autokarowe na weekend majowy zawsze dobrze się sprzedają, ze względu na niskie ceny, ja również na doskonałą pogodę w trakcie zwiedzania. Można pojechać do Paryża na krótką wycieczkę czterodniową z wypadem do Parku Disneya, na ale również na dziewięciodniową z Zamkami Loary. Ofertę do Paryża znajdziesz tutaj. Do Włoch i rzymu mamy również kikludniowe wycieczki od krotki czterodniowych, po dziesięciodniowe, polecamy najtańszy Rzym, bo tylko od 890 zł autokarem. Rzym wycieczka 3-dniowa po Włoszech, wycieczka 5-dniowa po Włoszech,  wycieczka 6-dniowa po Włoszech

Pragę każdy Polaka zna, i był w niej przynajmniej kilka razy, dla Polakow mieszkających na południu Polski jest łatwej dostępna niż Warszawa. Jeżeli nie byliście w Pradze z przewodnikiem polecamy na weekend majowy wybrać się do tego magicznego miasta i zobaczyć jeden z najsławniejszych mostów Europy, czyli most Karola. Zobacz Pragę. Podobnie z Pragą jest z Wiedniem polecamy go na weekend majowy, zobacz ofertę, albo udaj się do pięknego Budapesztu . Na szybki wyjazd autokarem polecamy równiez Berlin, Wilno oraz Lwów, więcej wycieczek autokarowych znajdziesz tutaj. 

Oprócz wycieczek do stolic Europejskich polecamy również wypocznek w popularnych kurortach autokarem w Bułgarii, Grecji, ChorwacjiCzarnogóry i Hiszpanii. 

Stolice samolotem na długi weekend majowy

Dla tych, których autokar jest mczący, co nie mają czasu, proponujemy samolotem szybkie wyloty z przewodnikiem Polskim lub bez do Paryża, Rzymu,  Barcelony, Aten,  Dublina,  Sztokholmu,  Oslo, Kopenhagi i Lizbony. 

Wczasy samolotem do ciepłych krajów na weekend majowy

Po zimie na weekend majowy wielu Polaków wyjeżdża na wczasy, aby poczuć słońce na skórze i po długiej zimie zaczerpnąć promieni slonecznych i ciepłej wodzie w morzu lub basenie. Można wybrać się na weekend majowy do fakryki, na wyspy Kanaryjskie lub nad basen Morza Śródziemnego, albo na rejs wycieczkowy po Morzu Śródziemnym lub innych morzach. Polecamy wyjazdy w tym czasie do Tunezji, na Kretę, do Grecji, do Hiszpanii,  do Turcji, do Egiptu, na Zakynthos, do Chorwacji,  do Bułgarii, na Rodos na Majorkę, na  Maderę, na Cypr, na Lanzarote, na Gran Canarię, na Teneryfę  lub na Fuerteventurę

Obslugujemy klientów indywidualnych, ale realizujemy również wyjazdy dla Firm, wyjazdy integracyjne w firmach, szkołach, instytucjach lub jako nagrody dla najlepszych sprzedawców. Wyjazdy samolotem lub autokarem na weekendy do stolic europejskich. Polecamy wyjazdy integracyjne do Pragi, Bratysławy, Wiednia autokarem oraz samolotem do Rzymu, Londynu, Barcelony, Paryża, Londynu, Lizbony, czy Dublina, jak również nasze nowe programy do Skandynawii: Oslo, Sztokholm, czy Kopenhaga.

Dla firm: incentive @ traveliada.pl | Dla klientów: rezerwacje @ traveliada.pl pod telefonem zapraszamy wszystkich klientów 801 000 701

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA