801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wakacje w sierpniu

Wakacje w sierpniu to miesiąc kiedy rodziny z dziećmi mają ostatni czas na wakacje za granicą i szukają ofert last minute. Ale sierpień to też czas, kiedy w biurach podróży oferty zimowe na dalekie egzotyczne kierunki można kupić w niskich i atrakcyjnych cenach.

Na wakacje za granicą w sezonie polskich wakacji w lipcu i sierpniu, jak co roku proponujemy wakacje za granicą w basenie Morza Śródziemnego w Tunezji,  Bułgarii,  na Krecie, na Korfu, w Hiszpanii,  w Grecji, w Portugalii, w Turcji,  w Egipcie, na Rodos, na Majorce, na Maderze, na  Cyprze, na Lanzarote, na Gran Canarii, na Teneryfie, czy na Fuerteventurze.


W okolicach 15 sierpnia mamy długi weekend w sezonie letnim i każdego roku brakuje w tym czasie specjalnych ofert last minute. W tym czasie dla osób, którym jest ciężko dostać urlop, proponujemy krótkie wycieczki autokarem do pobliskich i ościennych krajów, polecamy w okresie długiego weekendu sierpniowego Paryż, Praga, Wiedeń, Rzym WłochyWilno, Berlin Niemcy, Bratysława, Wiedeń, czy Budapeszt. Stolice Europy na wczasy w sierpniu sierpniowy: Paryż, Rzym, Barcelona lub Lizbona.

Wakacje dla rodzin za granicą najlepiej wybrać w formie all inclusive, wtedy w cenie jest wszystko wyżywienie oraz napoje przez cały dzień, dla dzieci ciastka, lody oraz nieograniczona ilość napojów. Natomiast dla dorosłych napoje alkoholowe przez cały dzień. Często w hotelach rodzinnych są proponowane w ciągu dnia animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także wieczorem są słynne dyskoteki dla dzieci.

 

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA