801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Sylwester w Berlinie.

Sylwester 2014/2015 w Berlinie można spędzić pod gołym niebem i zwiedzić Berlin, albo spędzić go w Tropical Islands. Tani sylwester w Berlinie dla studentów, dla młodych.


Sylwester w Berlinie

Przykładowy program express sylwester w Berlinie 2014/2015

Berlin to metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną atmosferę tego miasta, która fascynuje na równi ludzi młodych i starszych tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne, zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym. Pełno jest tutaj najwymyślniejszych klubów, barów i dyskotek. Czarującą atmosferę Poczdamu, leżącego vis-á-vis Berlina, najlepiej poznać podczas zwiedzania, zaliczanych do UNESCO, przepięknych pałaców rezydencji Sanssouci.

Program Sylwestrowy 2014/2015:

1 dzień 31.12.2014
Wyjazd wg. rozkładu jazdy. Przyjazd do Berlina w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie, m.in.: Nikolaiviertel (zrekonstruowana starówka Berlina), Marienkirche, spacer aleją Unter den Linden (Dom, Museeninsel, Neue Wache, Pariserplatz, Brama Brandenburska, Reichstag. Czas wolny. Zabawa sylwestrowa i przywitanie Nowego Roku 2012 pod Bramą Brandenburską, gdzie odbywają się liczne koncerty.

2 dzień 1.01.2015
Zbiórka ok. 02:00 i wyjazd w drogę powrotną.

Taki Express Sylwester realizowany jest bez noclegu, śpimy w autokarze oraz bez wyżywienia, jest to najtańszy sylwester, jaki można spotkać, płacimy tylko za przejazd autokarem, ubezpieczenie oraz opiekę pilota i jeszcze do tego wszystkiego zwiedzamy stolice nocą na sylwestra 2014/2015. Niektórzy klienci biura Traveliada.pl każdego roku wyjeżdżają do innych stolic, realizujemy wyjazdy na sylwestra do Pragi, Wiednia, Budapesztu, Berlina, Lwowa, Wilna, Amsterdamu, Paryża, Londynu i Rzymu.  Na dłuższe wyjazdy samolotem proponujemy również Barcelonę oraz Lizbonę.

Oferta zawiera:
transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC, DVD), ubezpieczenie KL i NNW, butelkę noworocznego szampana, opiekę pilota

Oferta nie zawiera:
dopłaty do miast wyjazdowych wg rozkładu jazdy, dopłaty obowiązkowej do usługi przewodnickiej, płatne u pilota w autokarze w zależności od liczby osób, zwiedzanie obiektów wewnątrz i bilety wstępu we własnym zakresie

Pozostałe propozycje sylwester 2014/2015:

sylwester w Berlinie 

 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA