801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Sylwester we Lwowie.

Sylwester we Lwowie. Możliwość spędzenia sylwestra pod gołym niebem lub na balu. Tani sylwester we Lwowie. Zwiedzanie Lwowa


sylwester we Lwowie

Sylwester we Lwowie

Lwów to największe miasto zachodniej Ukrainy z cennym zespołem obiektów zabytkowych. Stare Miasto we Lwowie zostało w 1998 r. wpisane na listę Światowego dziedzictwa UNESCO, dzięki doskonałemu połączeniu architektonicznych i artystycznych tradycji środkowo-wschodniej Europy z wpływami włoskimi i niemieckimi, a także wzajemnym uzupełnianiu się żyjących tu niegdyś rozmaitych grup etnicznych.

Miasto jest głównym ośrodkiem nauki i kultury polskiej na Ukrainie. Co roku przyciąga wiele tysięcy turystów, w tym coraz większe rzesze młodych ludzi, pragnących poznać uroki kresów.

Przykładowy program sylwestra we Lwowie 2014/2015:

Dzień 1:
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Lwowa. Zwiedzanie: Rynek, Kościół Dominikanów, Ratusz Lwowski, Katedra Ormiańska. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie. Zwiedzanie: kamienice Sobieskich, Czarna, Apteka- Muzeum, cerkiew Wołoska, Arsenał Królewski, katedra łacińska Wniebowzięcia NMP, kaplica Boimów, Opera, Stara Prochownia, Klasztor Karmelitów, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Czas wolny. Zabawa sylwestrowa w hotelu lub na Starym Mieście.

Dzień 3:
Śniadanie. Cd. zwiedzania Lwowa: Wysoki Zamek, sobór świętego Jura, kościół św. Elżbiety, klasztor Bernardynów, cerkiew Przemienienia Pańskiego. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Dzień 4:
Przyjazd do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie:
Hotele **/*** gwiazdkowe położone we Lwowie

  
Wyżywienie:
BB oferuje: śniadania.

Oferta zawiera:
przejazd autokarem lux, noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL i NW, opiekę pilota, zabawę sylwestrową w centrum miasta, zwiedzanie Lwowa.

Oferta nie zawiera:
dopłaty do miast wyjazdowych wg rozkładu jazdy, dopłaty obowiązkowej do usługi przewodnickiej, płatne u pilota w autokarze w zależności od liczby osób, zwiedzanie obiektów wewnątrz i bilety wstępu

Express Sylwester realizowany jest bez noclegu, śpimy w autokarze oraz bez wyżywienia, jest to najtańszy sylwester, jaki można spotkać, płacimy tylko za przejazd autokarem, ubezpieczenie oraz opiekę pilota i jeszcze do tego wszystkiego zwiedzamy stolice nocą na sylwestra 2014/2015. Niektórzy klienci biura Traveliada.pl każdego roku wyjeżdżają do innych stolic, realizujemy wyjazdy na sylwestra do Pragi, Wiednia, Budapesztu, Berlina, Lwowa, Wilna, Amsterdamu, Paryża, Londynu i Rzymu.  Na dłuższe wyjazdy samolotem proponujemy również Barcelonę oraz Lizbonę.

Jeżeli nie wiesz, gdzie chcesz jechać na sylwestra 2014/2015 skontaktuj się z nami 801 000 701 lub na maila: rezerwacje@traveliada.pl.


 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA