801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wczasy 2014


Lato 2014 już w sprzedaży...

PROMOCJA NR 1

Promocja lato 2014
. Gwarancja Niezmienności Ceny gratis!!!  Trwa tylko do 30.04.2014.

Decydując się na określony kierunek zyskujemy:

Jedno młodsze dziecko w wieku do 12, 13, 14, 15  lub 16 lat lat w wybranych hotelach już od 790 PLN !!! Drugie dziecko od 1299 zł!

EGIPT wycieczki 1/2 i 1 dniowe dla dzieci 2-12 lat GRATIS, na terenie Egiptu (nie dotyczy wycieczek z przelotem). Warunkiem skorzystania z promocji jest udział co najmniej 2 opiekunów (min. 2 os. dorosłe). Promocja dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na rezerwacji.
TUNEZJA - wycieczki 1/2 i 1 dniowe dla dzieci 2-12 lat GRATIS, na terenie Tunezji (nie dotyczy wycieczek z przelotem). Warunkiem skorzystania z promocji jest udział co najmniej 2 opiekunów (min. 2 os. dorosłe). Promocja dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na rezerwacji.
TURCJA - Wycieczka Shopping City Tour GRATIS dla każdej osoby z rezerwacji.
GRECJA
Wyspa RODOS - Voucher 20 € dla każdej osoby dorosłej do wykorzystania na wybraną wycieczkę lądową.
Wyspa KOS - 75% zniżki na wybraną wycieczkę fakultatywną dla każdej osoby dorosłej; dzieci 2-12 lat GRATIS (dotyczy jednej wycieczki wybranej przez opiekunów, przy udziale co najmniej 2 os. dorosłych). Zniżka jest naliczana od ceny podstawowej wycieczki. Jeśli w opisie wyszczególnione są dodatkowe opłaty (np. bilety wstępu), to Klient jest zobowiązany je pokryć w całości. Promocja dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na rezerwacji.
Wyspa KRETA - o wybraniu jednego z gratisów Klienci decydują po przylocie na miejsce.
- Dzieci 2-12 GRATIS na jedną z wybranych wycieczek (Pałac w Knossos, Wąwóz Samaria, Spinalonga). Warunkiem skorzystania z promocji jest udział co najmniej 2 opiekunów (min. 2 os. dorosłe) lub

- Voucher 20 € osoba dorosła, 10 € dziecko (2-12 lat) do wykorzystania na wycieczkę Santorini lub

- Voucher 15 € osoba dorosła, 7,5 € dziecko (2-12 lat) do wykorzystania na wycieczkę Wieczór Grecki. Promocje dotyczą maksymalnie dwojga dzieci na rezerwacji lub

- RABAT na wypożyczenie samochodu. Ceny z rabatem za dzień: kategoria samochodu A (Chevrolet Spark lub podobny) w dniach 01.04 - 30.06 i 16.09 - 31.10 - 20 €, w dniach 01.07 - 15.09 - 26 €. Kategoria samochodu B (Fiat Panda lub podobny) w dniach 01.04 - 30.06 i 16.09 - 31.10 - 25 €, w dniach 01.07 - 15.09 - 31 €. Ceny zawierają lokalne podatki, opłaty i ubezpieczenia.
BUŁGARIA - wycieczki dla dzieci 2-12 lat GRATIS na terenie Bułgarii (nie dotyczy wycieczki do Aquaparku i wycieczek z przelotem). Warunkiem skorzystania z promocji jest udział co najmniej 2 opiekunów (min. 2 os. dorosłe). Promocja dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na rezerwacji.


Ponad to do promocji na letnie wakacje przygotowaliśmy:
Bezpłatne zmiany podczas trwania promocji (jeśli do wylotu pozostało więcej niż 30 dni):
- zmiana terminu wylotu jest możliwa podczas trwania promocji – 0 PLN !!!
- zmiana miejsca zakwaterowania jest możliwa podczas trwania promocji – 0 PLN !!!
- zmiana nazwisk uczestników jest możliwa podczas trwania promocji – 0 PLN !!!
- zmiana kraju jest możliwa podczas trwania promocji – 0 PLN !!!

Zaliczka tylko 10% wartości rezerwacji, płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do 29% wartości rezerwacji, płatna w ciągu 7 dni po podpisaniu umowy. Dopłata do całości nie wcześniej niż w 29 dniu i nie później niż na 25 dni przed rozpoczęciem imprezy.


PROMOCJA NR 2

Tylko teraz dokonując na najatrakcyjniejsze kierunki na Lato 2014 otrzymują Państwo wiele gratisów. Promocja wczesna rezerwacja to same korzyści. 

Wybierając jeden z poniższych kierunków, otrzymują Państwo:


TUNEZJA  Wycieczka 1/2 lub całodniowa dla dzieci 2-12 lat gratis przy dwóch osobach pełnopłatnych.

TURCJA -wycieczka City Tour GRATIS.

Dzieci w wybranych hotelach i terminach już od 799 zł! Gwarancja niezmienności ceny gratis. Bezpłatne zamiany w rezerwacji w trakcie trwania promocji!

Oto pozostałe promocyjne oferty:

lato 2014

Zaliczka 10% wartości rezerwacji - płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do 28% na 14 dni od podpisania umowy. Dopłata do całości 28 dni przed wyjazdem.

Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie. Ilość miejsc ograniczona.
PROMOCJA NR 3


Promocja rodzinna Lato 2014 - na wybrane hotele zniżki nawet do 35% dla rodzin z dziećmi. Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie.


Dodatkowe korzyści:
Gwarancję niezmienności ceny - wzrost kosztów paliwowych, wzrosty cen transportu nie wpłyną na Państwa rezerwacje, ewentualne opłaty nie będą Państwa dotyczyć - od 15-99 zł/uczestnika.
Gwarancję bezpłatnej zmiany terminu - do miesiąca przed datą podaną na rezerwacji mogą Państwo zmienić termin wyjazdu. Przy zmianie zostaje zachowany rabat z pierwotnej rezerwacji. Jeśli wybiorą Państwo termin droższy należy dopłacić różnicę. Jeśli wybrany termin będzie tańszy - zwrócimy Państwu różnicę - 29 zł/uczestnika.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wpłata zaliczki - 30% wartości rezerwacji. Dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc w promocji ograniczona.


PROMOCJA NR 4

Tylko wakacje 2014 w Grecji, Egipcie, Tunezji, Bułgarii, Turcji i na Wyspach Kanaryjskich z rabatami nawet do 28% do 30.04.2014.  Zniżki są już uwzględnione w cenie!

Gwarancja Niezmiennej Ceny - cena imprezy nie ulegnie zmianie, nawet w przypadku wzrostu cen opłat lotniskowych czy kursów walut - 49 zł/osobę!

Dzięki Gwarancji Bezpłatnej Zmiany w rezerwacji mogą Państwo zmienić termin wyjazdu lub hotel na 30 dni przed wyjazdem. - 29 zł/osobę!

Zaliczka 30% płatna przy podpisywaniu umowy, dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem.  Ilość miejsc w promocji ograniczona.PROMOCJA NR 5

Zniżki do 20% na Lato 2014!  W trakcie trwania promocji w wybranych hotelach pokoje z widokiem na morze bez dopłaty! Atrakcyjne ceny dla dzieci - dziecko do 14 lat już od 899 zł.


Promocja Wczesna Rezerwacja Lato 2014 to także Gwarancja niezmienności ceny gratis - na cenę widoczną na umowie nie wpłyną np. podwyżki cen paliw.

W ofercie wyselekcjonowane hotele w:

Turcji
Tunezji
Bułgarii
Hurghadzie
Marsa Alam

Aby skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty zaliczki - 30% wartości rezerwacji - płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości na 35 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc w promocji ograniczona.


PROMOCJA NR 6

Wczesna rezerwacja na Lato 2014 zniżki nawet do 20%!!!! Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie.

Tylko teraz dokonując rezerwacji zyskujesz Gwarancję Najniższej Ceny oraz Gwarancję Niezmienności (obowiązują w trakcie trwania promocji) oraz :

Vouchery zniżkowe do wykorzystania na wybrane wycieczki fakultatywne.                                          
 1.  Turcja – Voucher zniżkowy o wartości 10 EURO dla każdego Uczestnika powyżej 12 roku życia.                                     
 2.  Egipt – Voucher zniżkowy o wartości 10 USD dla każdego Uczestnika powyżej 12 roku życia..                                       
 3.  Bułgaria – Voucher zniżkowy w wysokości 20% wartości wycieczki fakultatywnej dla każdego Uczestnika powyżej 12 roku życia.     
 4.  Grecja – Voucher zniżkowy o wartości 10 EURO dla każdego Uczestnika powyżej 12 roku życia, 5 Euro dla każdego Dziecka.
 5. Tunezja - Voucher zniżkowy o wartości 5 USD dla każdego Uczestnika i Dziecka.
 •     Voucher zniżkowy może być wykorzystany na wszystkie wycieczki fakultatywne zakupione u przedstawiciela Organizatora.
 •  Przy minimum dwóch Uczestnikach w Rezerwacji, 7 (siedmio-) lub 14 (czternasto-) dniowej Imprezie Turystycznej, w wybranych Destynacjach i hotelach przysługuje specjalna cena dla Dziecka:                 
Atrakcyjne ceny dla dziecka!!! Dzieci do 12 roku życia na wybranych kierunkach i hotelach już od 690 zł!
 1. Turcja - Lato 2014
 2. Egipt - Lato 2014
 3. Grecja - Lato 2014 
 4. Hiszpania - Lato 2014
 5. Bułgaria - Lato 2014
 6. Tunezja - Lato 2014

Zaliczka 30 % płatna w momencie rezerwacji. Dopłata do całości nie wcześniej niż 30 dni i nie później niż 25 dni przed rozpoczęciem Imprezy Turystycznej. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


PROMOCJA NR 7

Złap Szansę na Spokojne Wakacje - Lato 2014 trwa do 02.06.2014 lub do wyczerpania miejsc!

Dodatkowo:

Bezkosztowa Zmiana Rezerwacji i Gwarancja Niezmiennej Ceny - cena imprezy nie ulegnie zmianie, nawet w przypadku wzrostu cen opłat lotniskowych czy kursów walut.


Jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni: zaliczka 29% wartości rezerwacji - płatna przy podpisywaniu umowy, dopłata do całości na miesiąc przed wyjazdem. Jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni - całość płatna przy dokonywaniu rezerwacji! Ilość miejsc w promocji ograniczona! Promocja nie łączy się z innymi promocjami!

PROMOCJA NR 8

Lato 2014 wczesna rezerwacja - wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie!

Tylko teraz:
 •  Zaliczka 0 zł przy podpisaniu umowy!
 •  Tylko 688 zł za pierwsze dziecko!
 •  Bezpłatna gwarancja niezmienności ceny!
 •  Bezpłatna gwarancja najniższej ceny!
 •  Bezpłatne koszty anulacji w czasie trwania promocji!
 •  Bezpłatne zmiany w rezerwacji w czasie trwania promocji!
 •  Zniżki aż do 40%!

Egipt - wakacje 2014
Tunezja - wakacje 2014
Turcja - wakacje 2014
Bułgaria - wakacje 2014

Pierwsza zaliczka o wartości 10% imprezy musi być dokonana w ciągu 7 dni po podpisaniu umowy.
Dopłaty do 18% wartości rezerwacji należy dokonać do 21 dni od daty podpisania umowy.
Dopłata do całości imprezy na 29 dni przed rozpoczęciem imprezy.


PROMOCJA NR 9

Promocja Zniżka za Laurkę Wczesna Rezerwacja Lato 2014. 1 dziecko podróżujące z 2 osobami dorosłymi za 499 zł na wybranych kierunkach i hotelach. Wystarczy, że namaluje laurkę przedstawiającą wymarzone rodzinne wakacje.

O kierunki i hotele pytaj konsultanta!

pozostałe atrakcyjne oferty: wakacje lato 2014

Zaliczka 30% płatna przy podpisywaniu umowy, dopłata do całości na 21 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc w promocji ograniczona. 


PROMOCJA NR 10

Promocja Marzenia w Cenie Spełniania Wczesna Rezerwacja na Lato 2014. Do 13.04.2014 rabaty nawet do 38%, a dzieci w wybranych hotelach i terminach 50% taniej. Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie.

Gwarancja Niezmienności Ceny za dopłatą: 69 PLN/os./tydz.; 99 PLN/os./2 tyg.

Cena wycieczki nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu. Nie dotyczą Państwa ewentualne wzrosty kosztów związanych z transportem czy kursami walut.

Możliwość Zmiany Rezerwacji - 99 zł/os.

Do 40 dni przed rozpoczęciem imprezy, będą mogli Państwo dokonać jednej zmiany w rezerwacji, np. kierunek, długość pobytu czy lotnisko wylotowe.

Największy wybór hoteli w najlepszych cenach tylko teraz:


lato 2014

jeszcze więcej ofert na wakacje 2014

Do tego wyloty z 12 lotnisk! Pobyty na 7, 14, a także na 11 i 12 dni!!! Znane i lubiane kierunki: Grecja, Hiszpania, Maroko, Egipt, Turcja, Tunezja, Bułgaria oraz nowości: greckie Santorini, Samos czy włoska Apulia.

Aby wziąć udział w promocji, należy wpłacić zaliczkę 30% wartości rezerwacji - płatne przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc w promocji ograniczona!Promocja nr 11


Wakacje w Bułgarii z atrakcyjnymi rabatami - na wybrane hotele w Złotych Piaskach do 15.05.2014 do 15% i na wybrane hotele w Albenie zniżki nawet do 10% do 20.05.2014! Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie. Otrzymują również Państwo Gwarancję Niezmienności Ceny.

O szczegóły płatności pytaj konsultanta. Ilość miejsc w promocji ograniczona.

Bułgaria to wspaniałe, szerokie, piaszczyste plaże, słońce, a także gościnność mieszkańców!

lato 2014 w Bułgarii


PROMOCJA NR 12

Do 06.04.2014 promocja Wczesna Rezerwacja Lato 2014! Najatrakcyjniejsze ceny, największy wybór ofert i terminów tylko teraz. W trakcie trwania promocji otrzymują również Państwo Niezmienność Ceny za 0 zł! Do 06.04.2014 mogą również Państwo bezpłatnie zmienić termin, kierunek lub uczestnika.  Dziecko przy dwóch osobach pełnopłatnych w wybranych hotelach od 799 zł, cena dla drugiego dziecka od 1299 zł. Natomiast single w wybranych hotelach bez dopłat za pokój 2-osobowy.

wakacje 2014


Zaliczka wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości 30 dni przed wyjazdem.PROMOCJA NR 13

Rezerwując wakacje do 20.04.2014 zaliczka wynosi tylko 20% wartości rezerwacji. Dopłata do całości na 30 dni wyjazdem. Zaliczka jest płatna przy podpisywaniu umowy.

Atrakcyjne, pełne słońca kierunki: Kreta, Kos, Majorka, Egipt i wiele innych...

wakacje 2014

Ilość miejsc w promocji ograniczona!PROMOCJA NR 14

W ramach trwającej do 15.04.2014 promocji Wczesna Rezerwacja First Minute Lato 2014 otrzymują Państwo rabaty do 20%! Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie. Dla Państwa spokoju i wygody gwarancja niezmienności ceny GRATIS, a ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w atrakcyjnej cenie!

Najlepsze oferty tylko teraz - aby z nich skorzystać należy wpłacić zaliczkę 30% wartości rezerwacji przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc w promocji ograniczona.


PROMOCJA NR 15

Rezerwując wakacje do 16.04.2014 zyskują Państwo Gwarancję Niezmienności Ceny gratis! Cena zarezerwowanego wyjazdu nie ulegnie zmianie, a wzrost kursów walut czy opłat lotniskowych nie wpłynie na wartość zakupionej imprezy. 

W przypadku wyboru jednego z hoteli sieci Globales będą mogli Państwo w pokoju bezpłatnie korzystać z mini baru, który jest uzupełniany 3 razy w tygodniu.


wakacje 2014

Aby skorzystać z promocji należy wpłacić zaliczkę 15% wartości rezerwacji - płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem! Ilość miejsc w promocji ograniczona! Zapraszamy!PROMOCJA NR 16

Rabaty do 30% na wakacje na Kalabrii i Sycylii! Wszystkie zniżki są już uwzględnione w cenie, w ramach promocji Gwarancja Stałej Ceny gratis!!! Dopłaty paliwowe i różnice kursów nie zmienią ceny zarezerwowanej przez Państwa imprezy.

Specjalna oferta dla rodzin z dziećmi!
- pierwsze dziecko w wieku 2-12 lat pobyt GRATIS!
- w wybranych hotelach 2 dzieci zakwaterowanych z 2 osobami pełnopłatnymi pobyt GRATIS! Dzieci płacą tylko za przelot stałą cenę 1299 zł.

Sprawdzone i lubiane hotele z HB, FB i All Inclusive. 2 atrakcyjne włoskie kierunki:Ilość miejsc w promocji ograniczona. Aby z niej skorzystać, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% wartości rezerwacji przy podpisywaniu umowy, dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem.


PROMOCJA NR 17

Zniżki do 800 zł/parę/rezerwacja. Wszystkie rabaty są już uwzględnione w cenie. Do 30.04.2014 możliwość zmiany kierunku lub terminu bez opłat manipulacyjnych!


Zaliczka wynosi 30 % wartości rezerwacji i jest płatna przy podpisywaniu umowy. Dopłata do całości na 21 dni przed wyjazdem.

 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA