71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Gazela Biznesu 2015 Traveliada.pl

2015-11-19

Puls Biznesu rozdał w październiku 2015 roku Gazele Biznesu dla prężnie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Nasz portal turystyczny, który tworzymy od 10 lat, który przynosi przychody i dynamicznie się rozwija  dzięki czemu otrzymaliśmy, tak prestiżową nagrodę.

Gazela Biznesu 2015 Traveliada.pl dla firmy e-commerce w Polsce

Biuro podróży Traveliada.pl z dumą przyjęło w październiku 2015 roku tytuł Gazeli Biznesu dla firm e-commerce. Nagroda przyznawana jest przez Puls Biznesu dla firm, które działają długofalowo w internecie, nie odnotowują strat i dokumentują wzrost przychodów ze sprzedaży do roku ubiegłego.  Wyróżnienie to motywuje każdą firmą, również Biuro Podróży Traveliada.pl do dalszego działania na rzecz wzmacniania pozycji naszej Firmy na rynku poprzez profesjonalną sprzedaż wczasów, nart i wycieczek przez internet.  

"Spokój i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Bazujemy na naszym stale rosnącym doświadczeniu, oferujemy coraz wyższy standard obsługi i dbamy o każdego Klienta.  Rokrocznie wydłuża się lista zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i powierzają naszej Firmie organizację swojego wypoczynku. Cieszymy się z faktu, że w dobie kryzysu, my rozwijamy nasze usługi również, jako organizator wyjazdów turystycznych, poszerzając wachlarz destynacji, o kolejne interesujące dla naszych Klientów miejsca. Gwarantujemy wypoczynek w sprawdzonych hotelach i zwiedzanie podczas wycieczek prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów wyjazdów turystycznych. - mówi Adrianna Rudaniecka z Traveliada.pl.


Dziękujemy naszym stałym i wiernym klientom, którzy przez lata wybierają nasz portal i korzystają z naszych usług. To dzięki Wam dziś jesteśmy właśnie w tym miejscu.


Wysoka jakość obsługi i doradztwo naszych konsultantów każdego roku przynosi nam coraz większą ilość klientów. Mamy nadzieję, że nagroda, jaką otrzymaliśmy przekona przyszłych klientów do zakupienia oferty na naszym portalu.


Nagroda ta pokazuje, że z roku na rok nasz portal jest zyskowny i przynosi dochody, a dla naszych klientów powinno być powodem do chęci zakupów wakacji, nart, egzotyki, czy wyjazdów grupowych i eventowych, grup na zamówienie.  Szczególnie w tak ciężkim roku, jaki jest  ten rok 2015 dla turystyki.


 
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA