71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Nowa odsłona portalu Traveliada.pl

2012-05-30

Od 21 maja zainteresowani turystyką internauci, mają do dyspozycji nową wersję strony internetowego biura podróży Traveliada.pl. Strona zyskała nową szatę szatę graficzną i została wzbogacona o nowe funkcjonalności, między innymi przewodnik dla turystów i oceny hoteli.

 " To już piąta wersja naszego portalu. Za każdym razem, zmieniamy nie tylko grafikę, ale udoskonalamy nawigację i wprowadzamy ulepszenia techniczne" - mówi Jacek Malarski dyrektor Traveliada.pl.

 

 Tym razem zmiany objęły również wyszukiwarkę oraz sposób prezentacji ofert. Najważniejsza jest jednak zmiana techniczna. Strona w pełni wykorzystuje technologię MDS webservice, która umożliwia internaucie dokonanie rezerwacji on line. Oznacza to, w wielkim skrócie, że internauta szukający wycieczki, zawsze ma aktualne dane dane odnośnie dostępności miejsc w hotelach, cen i miejsc w samolotach. Dane, które klient otrzymuje w wynikach wyszukiwania są każdorazowo pobierane w czasie rzeczywistym bezpośrednio z systemów rezerwacyjnych.


 W czasie dokonywania rezerwacji on line na stronie Traveliada.pl miejsca w systemach rezerwacyjnych są blokowane, dokładnie w ten sam sposób, jak wtedy, kiedy robi nam rezerwację pracownik biura podróży. Dokonanie wpłaty przez klienta kończy proces rezerwacji, a rezygnacja z płatności anuluje rezerwację i miejsca są z powrotem dostępne w sprzedaży.


 Traveliada.pl to internetowe biuro podróży, które współpracuje z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Firma istnieje od 2000 roku, portal turystyczny uruchomiła w styczniu 2005 roku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Posiada różnorodne oferty, od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych do krajów takich jak Egipt, Turcja, czy Tunezja, oferty last minute, aż po ekstremalną turystykę, tramping i wyjazdy do krajów egzotycznych. Traveliada.pl przygotowuje imprezy „szyte na miarę”, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych oraz indywidualnych. 

 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA