71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Podsumowanie Lata 2012 Traveliada.pl

2012-08-29

Sezon letni 2012 powoli dobiega końca, zatem po kilku miesiącach intensywnej pracy, nadszedł czas na podsumowanie wakacyjnego okresu. Co najlepiej się sprzedawało w portalu turystycznym Traveliada.pl? Spośród bogatej oferty wczasów samolotowych, Polacy najchętniej wybierali Grecję, Egipt i Turcję.

Te kierunki już od wielu lat cieszą się popularnością wśród turystów ze względu na atrakcyjną cenę, piękną, słoneczną pogodę i gościnność mieszkańców. Dodatkową zaletą jest fakt, że do tych krajów możemy dostać się niemal ze wszystkich lotnisk w Polsce.

W tym sezonie częściej niż w latach ubiegłych turyści decydowali się na oferty z dojazdem własnym lub autokarowym. Działo się tak z kilku powodów. Przede wszystkim przyczyniła się do tego trudna sytuacja i upadki touroperatorów, którzy oferowali głównie imprezy samolotowe. Niestabilna sytuacja na rynku przewoźników czarterowych spowodowała, że wczasy z dojazdem własnym i autokarowym stały się pewniejszym rozwiązaniem. Poza tym są one tańsze, a wakacje możemy spędzać w równie pięknych miejscach, gdzie mamy zagwarantowaną ciepłą pogodę.

Klienci wybierali głównie Chorwację, ale również Bułgarię, Hiszpanię i Włochy. Nie z tak dużym zainteresowaniem spotkała się w tym sezonie oferta z dojazdem własnym i autokarowym do Grecji, m.in dlatego, że dojazd trwa dość długo, a komfort podróży przez kraje tranzytowe pozostawia wiele do życzenia.

Tymczasem, czekając na kolejny sezon, warto już teraz zastanowić się nad wyjazdem na narty. Zwłaszcza, że w ofercie znajduje się wiele propozycji z promocjami i rabatami. Przez cały sezon szczególnie polecamy ofertę wyjazdów do Austrii z karnetem Free Ski w cenie i do Włoch z karnetem w wybranych terminach.

Nie warto zwlekać z rezerwacją do ostatniej chwili, ale już teraz zakupić wycieczkę, ponieważ wybór jest większy, a ceny atrakcyjniejsze. Potem pozostaje nam już tylko przygotowanie kondycji na białe szaleństwo!

 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA