801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Wakacje 2014 na raty!

2013-12-18

Traveliada.pl we współpracy z Getin Bankiem przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną ofertę wakacji 2014 na raty. Klienci, którzy zdecydują się wziąć kredyt na wakacje, będą mogli cieszyć się nie tylko z udanych wczasów i spełnionych marzeń, ale również spokojem, jaki daje korzystny system kredytowania.Portal turystyczny Traveliada.pl wraz z Getin Bankiem wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i daje im możliwość skredytowania wczasów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dzięki wakacjom na raty klienci mają dużo większą swobodę przy wybieraniu kierunków i hoteli na swój urlop. Oferta Getin Banku i portalu turystycznego Traveliada.pl pozwoli im na spełnienie marzeń i uszczęśliwienie bliskich. Teraz wcześniej niedostępne kierunki są na wyciągnięcie ręki! Kredyt umożliwia także wyjazd na dłużej lub do bardziej komfortowego hotelu.
 
Kredyt na wakacje 2014 to szybka decyzja - w ciągu kilku godzin, atrakcyjne warunki spłaty oraz nieskomplikowane formalności i proces uzyskania pożyczki. Konsultantowi należy dostarczyć.: kserokopię dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochody. Należy również przedstawić następujące informacje: wykształcenie, stan cywilny, liczbę dzieci, status mieszkaniowy, numer telefonu, nazwisko rodowe matki oraz informację o czasie i okresie zatrudnienia. Klienci deklarują również, na ile rat kredyt ma zostać rozłożony oraz termin płatności, np. 10 ego każdego miesiąca.
 
Wkład własny wynosi 30% wartości rezerwacji, pozostała suma zostanie rozłożona na atrakcyjne raty, które są spłacane przez okres 10-60 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 1% miesięcznie (liczba miesięcy = wysokość oprocentowania.) I tak np. jeżeli klienci zechcą skorzystać z atrakcyjnych ofert first minute i zarezerwują wakacje w styczniu, jednocześnie deklarując okres spłacania na 10 miesięcy, już jesienią będą mogli ze spokojem wspominać wakacje, wiedząc, że zostały już spłacone i nie obciążyły budżetu. A być może będą już planować następną wyprawę poprzez wyszukiwarkę portalu Traveliada.pl lub poprzez telefoniczne centrum rezerwacji pod numerem 801 000 701.
 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA