71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Castello

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 121321 - 95 - 3160
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
UWAGA! Ta wycieczka posiada w cenie SKIPASS

Hotel Castello

Potężna dolina Aosty rozpoczyna się tuż za Turynem i ciągnie aż do zboczy Mont Blanc przy granicy z Francją. Jest to region wielokulturowy gdzie włoski jest językiem równie popularnym co francuski, a w kuchni poza mieszanką wpływów francusko włoskich silne są także akcenty szwajcarskie. Jazda w Valle d’Aosta to niezwykła narciarska podróż po najwyżej położonych zakątkach Alp. W żadnym innym włoskim regionie nie uprawia się białego szaleństwa w otoczeniu czterotysięczników, które tutaj piętrzą się co krok. Najsłynniejsze z nich to: Mont Blanc – najwyższy szczyt Europy (4808 m n.p.m.), groźna Cervinia zwana przez Szwajcarów Matterhornem (4478 m n.p.m.) oraz masyw Monte Rosa, gniazdo aż 10 czterotysięcznych wierzchołków (najwyższy 4634 m n.p.m.). Najlepsze stacje narciarskie zlokalizowano właśnie na zboczach tych gór: Courmayeur i La Thuile na Mont Blanc, Breuil-Cervinia – całoroczne tereny narciarskie pomiędzy Włochami i Szwajcarią na zboczach Matterhornu oraz powstała z połączenia 3 dolin (Gressoney, Ayas, Valsesia) huśtawka narciarska na zboczach Monte Rosy. Który z ośrodków wybrać? Wcale nie trzeba podejmować tej trudnej decyzji. Biegnąca dnem doliny autostrada umożliwia błyskawiczny przejazd pod Mont Blanc, dzięki czemu, mieszkając u wlotu dolin łączących Valle d’Aosta z Cervinią czy Monte Rosą, można jeździć nie tylko w tych ośrodkach, ale także za 45 min. znaleźć się w Couramyeur. Można również zrezygnować z dojazdów wybierając hotel pod samymi wyciągami jednej ze stacji np. Mont Blanc i bazując na karnecie Mont Blanc Unlimited szusować na trasach po włoskiej stronie (Courmayeur) oraz francuskiej (Chamonix).

Położenie:

hotel położony w niewielkiej miejscowości Montjovet (2 km od Saint Vincent, 5 km od Chatillon) stanowi świetny punkt wypadowy dla narciarzy pragnących poznać najsłynniejsze stacje doliny Aosty-trasy Cervinii (ok. 30 min.), Pila (20 min.), Monte Rosa (45 min.), Courmayeur (45 min.).

Hotel:

Kameralny obiekt usytuowany na wzniesieniu w spokojnej okolicy, oferuje 26 pokoi.

Pokoje:
przytulne 2-osobowe z możliwością dostawki . W każdym znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną, TV, telefon, mini bar (odpłatnie).

Do dyspozycji:
Recepcja, restauracja z kominkiem, bar, taras słoneczny, parking bezpośrednio przed hotelem, Wi-Fi, winda,

Po nartach:

w pobliskim St. Vincent proponujemy: całodobowe kasyno, bary, restauracje oraz rozmaite sklepy na głównej, zamkniętej dla samochodów ulicy miasta.

Wyżywienie:
HB oferuje:
śniadania i obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane. Do obiadokolacji woda i 1/4 l wina stołowego /os.

Dopłaty opcjonalne:

ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 € * transfery na stoki w przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym.

Dopłaty obligatoryjne:

obowiązkowej opłaty klimatycznej płatnej na miejscu 0,5€/os/dzień (dotyczy wszystkich osób pow. 10 roku życia)

Cena zawiera:
autokar:
noclegi zgodnie z wybranym terminem, wyżywienie wg oferty, woda i 1/4 l wina stołowego do obiadokolacji, opiekę rezydenta (z wyjątkiem terminów: 22/12-29/12 oraz 29/12-05/01/2019), ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza, transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej),karnet narciarski w oznaczonych terminach, podatek VAT.
samolot: noclegi zgodnie z wybranym terminem, wyżywienie wg oferty, woda i 1/4 l wina stołowego do obiadokolacji, opiekę rezydenta (z wyjątkiem terminów: 22/12-29/12 oraz 29/12-05/01/2019), ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza, transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej),karnet narciarski w oznaczonych terminach, podatek VAT.
dojazd własny: noclegi zgodnie z wybranym terminem, wyżywienie wg oferty, woda i 1/4 l wina stołowego do obiadokolacji, opiekę rezydenta (z wyjątkiem terminów: 22/12-29/12 oraz 29/12-05/01/2019), ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza,karnet narciarski w oznaczonych terminach, podatek VAT.

Cena nie zawiera:
autokar:
karnetu w pozostałych terminach, opłaty klimatycznej, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie
samolot: karnetu w pozostałych terminach, opłaty klimatycznej, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie
dojazd własny: kosztów dojazdu, transferów do wyciągów, karnetu w pozostałych terminach, opłaty klimatycznej, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE ALLE D' AOSTA (CERVINIA)


Cervinia położona na wysokości 2050 m n.p.m. u stóp Monte Cervino (Matterhorn) 4478 m n.p.m. to raj dla narciarzy. Należy do największych stacji narciarskich we Włoszech, a jej położenie gwarantuje doskonałe warunki śniegowe. Od strony szwajcarskiego kurortu Zermatt, niewątpliwą atrakcją jest wjazd kolejką na Mały Matterhorn. Znajdują się tu najwyżej w Europie położone trasy zjazdowe na wysokości 1800 - 3800 m n.p.m. Jeśli chodzi o przygotowanie stoków, teren ten nie odbiega od czołówki alpejskiej, ale czynnikiem determinującym jakość jazdy jest pogoda na takich wysokościach. Cervinia w centrum zachowała charakter górskiej wioski z początków ubiegłego stulecia.

Dodatkową atrakcją są dwa lodowce - Plateau Rosa z letnim sezonem narciarskim od czerwca do października oraz Theodul (po stronie szwajcarskiej) z całorocznym terenem narciarskim. Możliwość wieczornej jazdy na oświetlonych stokach. Snowboard w Breuil Cervinia snowpark Plan Maison; funpark z halfpipe o długości 80 m po stronie szwajcarskiej (Trockener Steg). Po nartach do dyspozycji jest hala sportowa z basenem w pobliskim Valtournenche oraz lodowisko i basen (10 x 6 m) w Cervinii. Liczne restauracje, pizzerie, bary i dyskoteka L’Etoile.
INFORMACJE NARCIARSKIE ALLE D' AOSTA (CERVINIA)
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Cervinia/Valtournanche, 1800 - 3480 m n.p.m.

Trasy narciarskie: 105 tras narciarskich Valle d'Aosta/Cervinia

Trasy łatwe: 21 tras
Trasy średnie: 39 tras
Trasy trudne: 7 tras

Wyciągi: 27 wyciągów Valle d'Aosta/Cervinia

Wyciągi kabinowe: 5 kabin
Wyciągi krzesełkowe: 11 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 11 orczyków


KARNETY NARCIARSKIE W ALLE D' AOSTA (CERVINIA)


Karnet „Cervinia” ważny na Cervinię oraz Valtouranche, to ok. 105 km tras.


CENY ZA 6 DNI W BREUIL-CERVINIA (W EURO) Dorośli Seniorzy Młodzież/Dzieci
27.10.18 - 21.12.18
10.04.19 - 01.05.19
299
264
264/209,50
7.01.19 - 01.02.19
11.03.19 - 05.05.19
326
287
214/176,50
22.12.18 - 06.01.19
2.02.17 - 10.03.17
299
264
287/229

Uwagi: Bezpłatnie: dzieci urodzone od 28.11.2007 Młodzież: urodzona od 28.11.1999 Dzieci: urodzone przed 28.11.2007 Seniorzy: urodzeni od 28.11.1950.
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.

PRZYKŁADOWY DOJAZD DO ALLE D' AOSTA (CERVINIA)


Dojazd samochodem z Cieszyna: na Brno E 462 i Mikulov, na Wiedeń-52/E 461, A-2 Graz - Tarvisio, Wenecja - E 70 na Padwę, Weronę – Brescię - Bergamo, następnie 4/5 do autostrady A-5 i zjazd w Chatillon przez St. Vincent i Antey St. Andre w kierunku Breuil - Cervinia. Razem ok. 1340 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E 67 na Pragę, 5/E 50 na Plzen, 93 na Monachium, autostradą na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner kierunek na Weronę, Brescie i dalej jw. Razem ok. 1190 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Turyn ok. 120 km, Mediolan ok. 180 km, Bergamo ok. 230 km


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Castello

Traveliada last minute do Castello
Traveliada na raty do Castello
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA