71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17, nd: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Augustus

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 148669 - 262 - 295
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja do 350 zł/os!
Promocja na narty.
W cenie gwarancja stałej ceny, niezależnie od kursów walut cena nie wzrośnie
Oferta z bezpieczeństwem COVID-19. Jeżeli zmienisz zdanie do 35 dni przed wyjazdem można zrezygnować bez podawania przyczyn, zwrot 100 %.
Wszystkie wpłaty objęte są gwarancją TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Monte Bondone - Hotel Augustus

Położenie i warunki narciarskie:
Monte Bondone
to wyjątkowo widokowa stacja narciarska, położona jest nieopodal Trento (20 minut od autostrady Brennero), w miejscu z którego podziwiać można niesamowitą panoramę Alp Dolomiti di Brenta, koniecznie więc warto wyposażyć się w sprzęt fotograficzny ! Sezon narciarski trwa tu od grudnia do kwietnia, zaś sama stacja narciarska oferuje 70 hektarów tras narciarskich, wyposażonych w sprzęt naśnieżający i obsługiwanych przez nowoczesne wyciągi. Trasy rozpoczynają się tutaj w Vaneze 1350 m n.p.m. i sięgają Cima del Palon na wysokości 2100 m n.p.m. Poza trasani znajduje się tutaj znajduje się super-halfpipe (długa na 120 i wysoka na 5,5m) oraz snowpark, a dla narciarzy biegowych przygotowano 26 km doskonałych tras (centrum Fondo delle Viote). Ta stacja narciarska zadowoli nie tylko rodziny z dziećmi dla których otwarto wiele parków zabaw na śniegu, ale i miłośników długich widokowych zjazdów którzy między innymi znajdą tutaj słynną 3,5 km trasę Gran Pista. Po dniu białego szaleństwa zrelaksować można się w licznych pubach i barach apres-ski.

Hotel Augustus:

Rodzinny hotel położony zaledwie 100m od wyciągów i tras, blisko centrum miejscowości Vaneze. Oddaje od do Państwa dyspozycji 80 wygodnych i przestronnych pokoi (również pokoje rodzinne), wszystkie wyposażone w łazienki z wc i prysznicem, każdy z pokoi posiada również balkon.
Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni włoskiej i międzynarodowej a także regionalne przysmaki.
Znajdziecie tutaj Państwo również sympatyczny włoski bar gdzie skosztować można typowego espresso czy cappuccino, narciarnię salę telewizyjną i salę spotkań. W hotelu (w barze, recepcji) można też korzystać z internetu Wifi (odpłatnie).

Wyżywienie:
HB oferuje
- Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe serwowane, z deserem.

Karnet narciarski:

Skipass wliczony w cenę: Monte Bondone 6 dni - pozwala on na korzystanie wyciągów w całym ośrodku Monte Bondone przez 6 dni spośród których 1 dzień można też skorzystać z wyciągów w Paganelli oraz 1 dzień w Folgaria. Kaucja zwortna za skipass 5 eu / os.

Transfery do stacji narciarskich:
Oferty z przelotem i autokarowe:
Do stacji narciarskich zapewniamy Państwu transfery autokarem.
Oferty na dojazd własny: Przy dojeździe własnym cena nie zawiera transferów autokarowych do wyciągów.

Uwagi:
Klientom korzystającym z przelotu przysługuje bezpłatnie limit bagażu: maksymalnie o wadze do 15-20 kg oraz bagaż podręczny o wadze maksymalnie 5-10 kg i rozmiarach nie przekraczających 55x20x40 cm, a także jedna para sprzętu narciarskiego (waga butów narciarskich wliczana jest w limit bagażu głównego).

Cena zawiera - oferta autokarowa:
Transport lux autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie - śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota - rezydenta, ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł, opcja sporty zimowe, skipass Monte Bondone 6 dni w tym 1 dzień Paganella i 1 dzień Folgaria.
Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie, wyżywienie - śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota - rezydenta, ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł. Opcja sporty zimowe, skipass Monte Bondone 6 dni w tym 1 dzień Paganella i 1 dzień Folgaria.
Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot do i z Werony lub Bergamo, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie - śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota - rezydenta, ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł. Opcja sporty zimowe, skipass Monte Bondone 6 dni w tym 1 dzień Paganella i 1 dzień Folgaria.

Cena nie zawiera:
Taksy klimatycznej 1,5eu/os/doba (osoby powyżej 14lat), napojów do obiadokolacji, kosztu przejazdów (dla ofert na dojazd własny), wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, transferów do stoków (dla ofert na dojazd własny), świadczeń niezawartych w ofercie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE MONTE BONDONE
Skirama Dolomity


Monte Bondone – stacja narciarska z wieloletnimi tradycjami do uprawiania zimowych sportów. W latach 30. XX wieku zainstalowano tu pierwszy wyciąg narciarski. Od Trydentu oddalona zaledwie o ok.15 km. Włączona jest w system Skirama Dolomiti Adamello-Brenta. Roztaczają się tutaj piękne widoki na panoramę Dolomitów Brenta, dolinę Adygi i na zabytkowy Trydent. Miejsce szczególnie polecane dla narciarzy średniozaawansowanych i rodzin z dziećmi oraz dla snowbordzistów (Snowpark z boarder-cross i jumpami). Również trasy narciarstwa biegowego (ok. 37 km). Sezon trwa od grudnia do końca marca.

Tereny z wieloma szerokimi trasami zjazdowymi, wyposażonymi w nowoczesne systemy do naśnieżania, pokrywające 100% tras. Całość zajmuje powierzchnię ok. 70 hektarów. Dominujący szczyt to Cima del Palon 2100 m n.p.m. Główne miejscowości rejonu to Vaneze - 1300 m n.p.m. i Vason - 1650 m n.p.m. Połączone są ze sobą kolejką linową. W Monte Bondone najbardziej znana jest trasa narciarska Gran Pista (o długości 3,5 km), którą obsługuje wyciąg krzesełkowy Rocce Rosse, pokonujący największą różnicę wysokości w Europie (ok. 809 m). Snow Park oferuje światowej klasy Super Half Pipe o ścianach wysokich na 5,5 metra. Po nartach zapraszamy do lokalnych barów, pizzeri i restauracji.
INFORMACJE NARCIARSKIE MONTE BONDONE
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Monte Bondone 1184 – 2090 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 20 km tras Monte Bondone

Trasy łatwe: 29% tras
Trasy średnie: 69% tras
Trasy trudne: 2% tras

Wyciągi: 5 wyciagów Monte Bondone

Wyciągi krzesełkowe: 5 krzesełek


KARNETY NARCIARSKIE W MONTE BONDONE


Skirama Dolomiti obowiązuje w Monte Bondone oraz po jednym dniu w: Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Peio, Pinzolo, Paganella, Folgaria Lavarone.

Super Skirama Dolomiti obejmuje: Monte Bondone, Marilleva Folgarida, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Peio, Pinzolo, Paganella, Folgaria Lavarone.


CENY ZA 6 DNI "Superskirama Dolomiti" (W EURO) Dorośli Młodzież Dzieci
do 21.12.2018
 7.01.2019 –25.01.2019
 od 10.03.2019 do końca sezonu
256
179
128
26.01.2019 – 10.03.2019 292
204
146
22.12.2018 – 6.01.2019 297
208
149

Uwagi: 
Dzieci urodzone po 30 listopada 2010 r. 
Juniorzy urodzona po 30 listopada 2002 r. 
Przy rezerwacji 1 skipassa dla rodzica dzieci 0-7 lat skipass mają GRATIS !
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO MONTE BONDONE


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg, A12 na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner i dalej zjazd z autostrady w miejscowości Trento Centro, następnie SS45BIS ok. 6 km skręt na SP85DIR na Sopramonte, po 4 km skręt na SP85 do Vaneze. Razem ok. 999 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plzen, 93 na Monachium, autostradą na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, dalej jw. Razem ok. 890 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Bergamo ok. 200 km, Werona ok. 120 km.


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Augustus

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 3 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: Augustus

Promocje lato 2021 do Augustus
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE