71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

HOTEL SRDIECKO

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 168205 - 266 - 1011503
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Uwaga!
Oferty z przelotem: dla przelotów czarterowych - w cenie bagaż podręczny i rejestrowany, dla przelotów rejsowych - w cenie tylko mały bagaż podręczny.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje




JASNA - najwyższe szczyty Niskich Tatr to Dumbier (2043 m. n. p. m.) oraz Chopok (2024) co stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych a w szczególności narciarstwa. Najpopularniejsze narciarskie rejony Niskich Tatr to Jasna, Bystra -Tale i Jańska Dolina, oferujące łagodne trasy narciarskie częściowo sztucznie śnieżone, a trasy dla bardziej wymagających narciarzy można znaleźć na zboczach Chopoka. SKI JASNA: trasy zjazdowe ilość/długość: 29/35 km, ilość wyciągów/kolejek linowych: 18/7, wysokość nad poziomem morza: 900-2004 m n.p.m., przepustowość: 22935 osób/godz. Największą atrakcją regionu są udostępnione do zwiedzania Jaskinia Wolności i Lodowa należące do systemów Jaskiń Demianowskich

Położenie:
Górski hotel położony na południowej stronie góry Chopok na wysokości 1213 m n.p.m., w 2013 roku przeszedł rekonstrukcje. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się dolna stacja kolejki krzesełkowej Srdiecko - Kosodrevina i końcowa stacja wyciągu narciarskiego Krupova - Srdiecko. Przy hotelu znajduje się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz sklep.

Do dyspozycji gości:
Restauracja hotelowa, SKI Longue Bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego, kącik dziecięcy, Wi-Fi gratis, parking, Wellness Centrum - sauna parowa, Infra sauna, fińska sauna, prysznice chłodzące, strefa relaksu, zewnętrzne jacuzzi, możliwość dokupienia masaży, okładów (borowinowych, miodowych).

Zakwaterowanie:
W pokojach 1, 2-osobowych z możliwością dostawki oraz pokojach rodzinnych (łóżko małżeńskie i łóżko piętrowe jako dostawka dla 2 osób - dopłata 92,-zł / noc/ pokój) - pokoje po częściowym remoncie, wszystkie z łazienką, TV.

Wyżywienie:
HB:śniadanie lub 2 posiłki dziennie (zima)

Lato:
- pobyty min. 2 noce. Możliwość dokupienia obiadokolacji 46,-zł / dorosły, 27,-zł / dziecko (6-12 lat)

Zima:
- pobyty min. 2 noce, 2 posiłki dziennie, pobyt sylwestrowy min. 5 nocy, Wielkanoc min. 4 noce.

Obowiązkowe dopłaty:

Do BALU sylwestrowego - 414,-zł/ dorosły, 212,-zł/ dziecko (6-12).

Cena zawiera: ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Cena nie zawiera :taksa klimatyczna płatna na miejscu ok 1 Eur. Możliwość dokupienia masaży, okładów (borowinowych, miodowych).

Informacje dodatkowe:
GRATIS 3 godziny/ dzień wstęp do Wellness Centrum dla gości hotelowych. Dziecko do lat 6 bez łóżka gratis.

Skipassy :
- możliwość dokupienia skipassów do zakupionych pobytów (nie dłuższe niż sam pobyt), zakup karty GOPASS - 9,-zł + cena karnetu. Dni korzystania ze skipassów muszą następować po sobie (konkretne dni można określić na recepcji po przyjeździe). Można "wymienić" 1 dzień jazdy na nartach na 1 dzień wstępu do Aquaparków Tatralandia lub Besenova.

Karta GOPASS:
Jest kartą identyfikacyjną programu GOPASS wydaną przez spółkę TMR,a.s., zawiera chip z możliwością załadowania karnetu narciarskiego. Karta GOPASS uprawnia posiadacza do uzyskania rabatów, innych korzyści, korzystania z usług programu GOPASS oraz do zakupów w sklepie internetowym programu GOPASS. Karta ma unikalny numer i jest nieprzenośna.
Rejestracji kart Gopass w programie Gopass i aktywacji zamówionych karnetów narciarskich dokona recepcja hotelu w dzień przyjazdu Klienta. Klient ma obowiązek podać wszystkie potrzebne dane, niezbędne do rejestracji karty Gopass. Równocześnie musi podać konkretne dni, kiedy wykorzysta karnet narciarski w ośrodkach narciarskich TMR
Zniżki na skipassy:GRATIS dzieci do lat 6 przy wykupieniu skipassu przez osobę dorosłą. Bilet dziecięcy - dzieci w wieku 6-12 lat (nieukończone) - potrzebny dokument tożsamości. Junior - osoby w wieku 12-18 lat (nieukończone) i posiadacze kart Euro 26, GO 26, ISIC, ITIC - potrzebny dowód tożsamości. Senior - posiadacze kart inwalidzkich oraz osoby powyżej 60 roku życia - potrzebny dowód tożsamości. Osoba zainteresowana rabatem - dzieci, junior i senior -musi potwierdzić swój wiek aktualnym dowodem tożsamości, który zawiera zdjęcie, nazwisko, datę urodzenia i jest potwierdzony pieczęcią urzędową.
SKIPASS JASNA - obejmuje centra narciarskie w Jasnej (północna oraz południowa strona Chopoku) oraz Tatry Wysokie.

Cena zawiera:
noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż.

Cena nie zawiera:
w terminach zimowych karnetu narciarskiego i opcjonalnie płatnego ubezpieczenia OC Ski, opłaty za bal sylwestrowy, taksy klimatycznej płatnej na miejscu, wydatków własnych
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE TATRY NISKIE


Tatry Niskie to pasmo górskie położone w sercu Słowacji, na południe od Tatr Wysokich. Najwyższy szczyt w tym paśmie to Chopoka (2024 m n.p.m.), z którego można podziwiać piękno całej okolicy. Tatry Niskie to nie tylko możliwość jazdy na nartach. Istnieje tu możliwość kąpieli termalnych, a także zwiedzania mnóstwa kompleksów jaskinnych. Góra Chopok to miejsce corocznych zawodów w narciarstwie alpejskim. Panują tu doskonałe warunki narciarskie, jest tu aż 28 km tras zjazdowych. Największy ośrodek narciarski w Europie Środkowej to Jasna, gdzie w 2004 roku powstał snowpark dla snowboardzistów i dla narciarzy freestyle. To ośrodek niezwykle często wybierany przez turystów, ponieważ posiada doskonałą bazę noclegową, a także liczne udogodnienia.



INFORMACJE NARCIARSKIE TATRY NISKIE
Wyciągi i trasy narciarskie


Region Tatr Niskich posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę narciarską, mnóstwo wspaniałych przygotowanych tras zjazdowych, także sztucznie naśnieżanych, a ponadto wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Znajdziemy tu kryte baseny, lodowiska, a także liczne restauracje i kawiarnie, w których można odpocząć po szaleństwach na śniegu. Najbardziej popularnym miejscem w okolicy jest aquapark Tatralandia w Liptowskim Mikulaszu, który prezentuje bogatą ofertę odnowy biologicznej, a także liczne rozrywki, dla dzieci i dorosłych. Miłośnicy kąpieli termalnych powinni udać się do miejscowości Basenova.

Tereny narciarskie: Tatry Niskie - 800 - 2024 m n.p.m.

Trasy narciarskie: 46 km tras

Trasy zielone/niebieskie: 15,7 km
Trasy czerwone: 22,5 km
Trasy czarne: 7,8 km

Wyciągi: 32 wyciągi

Wyciągi gondolowe: 1 gondola
Wyciągi krzesełkowe: 8 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 23 orczyki


KARNETY NARCIARSKIE W TATRACH NISKICH



CENY ZA 6 DNI "Jasna Chopok" (W EURO) Dorośli Dzieci Młodzież/Seniorzy
do 25. 12. 2016
od 20. 03. 2017
162 113
130
26. 12. 2016 do 19. 03. 2017
199
139
159

Uwagi: Dzieci do 6 lat (ur. od 01.01.2007r.) - bezpłatnie
Dzieci: 6 - 12 lat (ur. 01.01.2001-31.12.2006) lub do 140 cm wzrostu
Młodzież: (ur. 01.01.1995-31.12.2000) i posiadacze kart Euro<26, Go<26, ITIC, ISIC
Seniorzy: od 60 lat
Kaucja - 6 euro
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl




Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.

Pokaż na mapie położenie hotelu: HOTEL SRDIECKO

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 2 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: HOTEL SRDIECKO

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do HOTEL SRDIECKO
Procedury wyjazdowe Covid do HOTEL SRDIECKO
Opinie o hotelu HOTEL SRDIECKO
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE