71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Nowa Prowincja

kod oferty: 175937 - 266 - 1012627
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Realizujemy Polski Bon Turystyczny!
Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, który można wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.
Mogą Państwo zapłacić u nas bonem za każdą krajową imprezę turystyczną (wycieczkę, kolonię, obóz młodzieżowy, zimowisko czy wczasy), w której bierze udział Państwa dziecko!
Szczegółowe informacje dotyczące Polskiego Bonu Turystycznego dostępne są na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Nowa Prowincja

Nowa Prowincja to gościniec z restauracją i saunami ulokowany w Chrośnicy - malowniczej wsi położonej w sercu Gór Kaczawskich, w przepięknej i majestatycznej Krainie Wygasłych Wulkanów. Za siedzibę wybrano tutaj pełen historii poniemiecki dom z 1859 roku, na którego starym fundamencie udało się dokonać udanej renowacji i transformacji w miejsce chętnie odwiedzane przez gości i z sercem i zaangażowaniem tworzone przez właścicieli.

Zakwaterowanie:
Gościniec posiada w swojej ofercie pokoje dla 2 i 4 osób. Urządzone są w podobnym stylu, dającym gościom wygodę i komfort. Wszystkie wyposażone są w łazienki o wysokim standardzie. By zapewnić wysoki komfort snu, łóżka zostały wykonane na zamówienie przez stolarza i wyposażone w wysokiej jakości materace premium, z pięcioma strefami komfortu. Z myślą o wygodzie i doskonałym odpoczynku pokoje wyposażono w meble wypoczynkowe, szafy, lodówki, TV, Wi-Fi, sejf, czajniki elektryczne, kosmetyki i suszarki do włosów. Ponadto na życzenie gości, udostępniane są łóżeczka dla dzieci oraz zestawy higieniczne. Pokoje noszą imiona bohaterów z kart rozmaitych polskich powieści.
Pokój 2-os. "marianek" - Wygodny pokój z nowoczesną łazienką, TV, wifi, o pow. 22 m2.
Pokój 2-os. "halinka" de luxe - Wygodny, klimatyzowany pokój z nowoczesną łazienką, TV, wifi, o pow. 33 m2.
Apartament 4-os. "zosieńka" - Wygodny apartament z nowoczesną łazienką, TV, wifio pow. 38 m2.
Pokój 2-os. "jadwinia" de luxe - Wygodny, klimatyzowany pokój z nowoczesną łazienką, TV, wifi, o pow. 33 m2.
Pokój 2-os. "janeczka" - Wygodny pokój z nowoczesną łazienką, TV, wifi, o pow. 16 m2.
Pokój 2-os. "tadziu" - Wygodny pokój z nowoczesną łazienką, TV, wifi, o pow. 22 m2.

Wyżywienie:
HB oferuje
- śniadania i obiadokolacje. Napoje dodatkowo płatne.
Nowa Prowincja szczyci się także doskonałą kuchnią. W karcie restauracji Nowa Prowincja można znaleźć wiele tradycji i regionalnych smaków w nowatorskiej odsłonie szefa kuchni, spośród których na szczególną uwagę zasługują tradycyjne peklowane i wędzone mięso oraz domowy chleb.

Do dyspozycji Gości:

Wyróżnikiem hotelu jest kompleks ruskich bań - ogrodowych saun mieszczących do 16 osób, pobyt w których zapewnia odpoczynek i dobre samopoczucie. Seans w saunie odpręża ciało i koi nerwy, wzmacnia odporność organizmu, a także pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy. Ruska bania jest idealnym miejscem do spędzania czasu w towarzystwie rodziny i znajomych. Przeszklone ściany wieczorową porą dają panoramiczny widok na zjawiskowo oświetlony ogród.
Hotel przygotował miejsca stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, m.in. salę zabaw i zewnętrzny plac zabaw wyposażony w wiele ciekawych budowli i sprzętów. Centralny punkt w ogrodzie stanowi grillowa chata - idealne miejsce spotkań. Obiekt umożliwia wypożyczenie rowerów, którymi można jeździć po trasach przygotowanych w Górach Kaczawskich oraz Karkonoszach.

Lokalizacja:  
   
To niezwykłe miejsce znajduje się w wiosce Chrośnica, między Jelenią Górą (15 km) i Legnicą (45 km), na południe od autostrady A4, pomiędzy dwoma parkami krajobrazowymi.
Dojazdu samochodem     Z autostrady A4 należy zjechać na południe na węźle Złotoryja w kierunku Złotoryi i Jeleniej Góry. Główną drogą (wojewódzką nr 364 oraz 328) trzeba dojechać do Świerzawy i w niej koło dawnego dworca kolejowego skręcić w lewo w ul. Polną. Stąd do hotelu pozostaje 10 km, z których 8 należy jechać cały czas prosto, po czym skręcić w prawo ku Chrośnicy. Obiekt mieści się 2 km dalej po lewej stronie.
Odległość od Warszawy - 460 km, Krakowa - 360 km, Wrocławia - 110 km.

Dojazd pociągiem i autobusem:     
Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Jeleniej Górze (15 km od hotelu).

Atrakcje:     
Wioska Chrośnica jest malowniczo położona w województwie dolnośląskim pomiędzy pięknym Parkiem Krajobrazowym Doliny Bobru i nieco dzikim Parkiem Krajobrazowym Chełmy w Górach Kaczawskich - paśmie zaliczanym do Sudetów Zachodnich. Góry Kaczawskie mają ok. 30 km długości, a ich najwyższy szczyt, Folwarczna, liczy 723 m n.p.m., to przyjemna okolica na spacery i przejażdżki rowerowe. Sama wioska liczy niespełna dwustu mieszkańców, znajduje się w niej zabytkowy kościół św. Jadwigi z XIV-XV w.
Okolicę nazywa się Krainą Wygasłych Wulkanów - wszystkie wygasły przynajmniej kilka milionów lat temu, więc bezpiecznie można zwiedzać teren nawet całą rodziną. Te interesujące miejsca mają duże walory edukacyjne i poznawcze. Nieopodal obiektu znajdują się naturalne odsłonięcia skał metamorficznych, będące pozostałością dawnego wulkanizmu - Chrośnickie Kopy, Sołtysie Skały oraz punkt widokowy na dawnym wulkanie zwany Okole (714 m n.p.m.) - jest to kulminacja Grzbietu Północnego Gór Kaczawskich, obfitująca w formy skałkowe różnego kształtu.
Dokąd się wybrać:
- Śnieżka - najwyższy szczyt Karkonoszy oraz całego pasma Sudetów, jej wysokość sięga 1602 m n.p.m. Znajduje się na granicy polsko-czeskiej i góruje nad Karpaczem (35 km)
- Ostrzyca - szczyt położony na Pogórzu Kaczawskim (501 m n.p.m.), którego kształt przypomina stożek. Wzniesienie jest reliktem dawnych obszarów wulkanicznych i obecnie przynależy do Krainy Wygasłych Wulkanów. Inne nazwy Ostrzycy to Śląska Fudżi, Ostra Góra, Szczytnica (13 km)
- Śnieżne Kotły -dwa kotły polodowcowe na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, pomiędzy szczytami Wielkiego Szyszaka i Łabskiego Szczytu. Cyrki lodowcowe oddzielone są przez skalistą grzędę. Znajduje się tam również pięć wałów moren czołowych i bocznych. Na dnie, pomiędzy morenami, mieszczą się jeziorka polodowcowe - Śnieżne Stawki (35 km)
- Pałac w Mysłakowicach - pałac królewski o charakterze neogotyckim, powstał pod koniec XVIII w. na miejscu starszej rezydencji. Posiada trzy skrzydła, a jego fasady wieńczy ozdobna attyka. Dokoła mieszczą się zabudowania mieszkalno-gospodarcze z dawnym browarem, a wszystko otacza rozległy park krajobrazowy w stylu angielskim (20 km)
- Pałac Wojanów - robiący wrażenie kompleks pałacowy, składający się z pałacu w stylu angielskiego neogotyku z okazałymi wieżami, stajni, murowanej stodoły i oficyny mieszkalnej z XIX w., otoczony romantycznym ogrodem (15 km)
- Zamek Chojnik - warownia na szczycie góry Chojnik w Karkonoszach (627 m n.p.m.), na południe od Jeleniej Góry, na terenie rezerwatu przyrody. Składa się z zamku dolnego, średniego i górnego, pozostałości fortyfikacji, murów kurtynowych czy późnogotyckiej kaplicy zamkowej (25 km)
- Termy Cieplickie - unikatowy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z zespołem basenów, w których wykorzystuje się wody geotermalne pochodzące z odwiertu sięgającego gorących źródeł na głębokości 1800 metrów. Tutejsza woda posiada największą zawartość krzemionki wśród wszystkich zdrojowych wód na obszarze Europy

Warto wiedzieć:     
- Klimatyczne miejsce w malowniczych Górach Kaczawskich
- Spokojna lokalizacja z kompleksem saun
- W pakiecie codzienne śniadania serwowane od godz. 8:00 do 10:00 oraz obiadokolacje
- 1 godzina dostępu do sauny na pobyt gratis
- Hotel posiada restaurację oraz drink bar
- Liczne udogodnienia dla dzieci
- Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Cena zawiera - oferta na dojazd własny:    
Codzienne śniadania; codzienne obiadokolacje; godzinny pobyt w saunie; bezpłatny parking; internet Wi-Fi; podatek VAT.

Cena nie zawiera - oferta na dojazd własny:    
Pozostałych usług hotelu.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE SUDETY


Kotlina Kłodzka jest grainą geograficzną, położoną w Sudetach Środkowych. Główne miasto w tym rejonie to Kłodzko. Kotlina jest często i chętnie odwiedzana przez turystów, ze względu na znajdujące się tutaj znane uzdrowiska. Należą do nich Polanica-Zdrój, Kudowa-Zdrój czy Lądek-Zdrój.REGIONY NARCIARSKIE:Zieleniec

Zieleniec jest niewielką miejscowością, należącą administracyjnie do Dusznik. Ośrodek ten cieszy się niezwykłą popularnością, ma do zaoferowania niezwykłe widoki, oraz dobrze przygotowane wyciągi. Trasy zjazdowe w Zieleńcu są niezwykle zróżnicowane, od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Zieleniec posiada także snowpark, dla miłośników snowboardu i freestyle. Śnieg leży tu blisko 150 dni, co jest jednym z największych atutów ośrodka. Ponadto Zieleniec oferuje 28 wyciągów, a także 10 oświetlonych stoków, dla miłośników jazdy nocnej. To niezwykle modny ośrodek, który koniecznie trzeba odwiedzić.

Karnety w Zieleńcu


Zieleniec - karnet na wszystkie wyciągi Normalny Ulgowy
godz. 09.00 - 16.00 - sezon niski 59,00 zł 50,00 zł
godz. 09.00 - 16.00 - sezon wysoki 79,00 zł 73,00 zł
6 dni/ godz. 09.00 - 16.00 400,00 zł 350,00 zł

Uwagi: Sezon niski: do 23.12.2012 i od 05.03.2013
Ulgowy: dzieci do lat 12, emeryci (kobiety - 60 lat, mężczyźni 65 l)
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój to przede wszystkim znana miejscowość uzdrowiskowa, jednak jest to także ośrodek sportów zimowych. Specyficzny klimat tego regionu sprzyja narciarzom, podobnie jak doskonałe warunki śniegowe. Tereny narciarskie wykorzystują ukształtowanie zboczy, stąd miłośnicy narciarstwa mają do swej dyspozycji bardzo zróżnicowane trasy.


Czarna Góra

Czarna Góra oferuje narciarzom doskonałe warunki do jazdy na nartach. Śniegu jest tu przez długi czas bardzo dużo, a w razie potrzeby działa także sztuczne naśnieżanie. Czarna Góra to ponad 8 kilometrów tras zjazdowych, o różnym stopniu trudności. Jest to miejsce idealne na rozpoczęcie nauki jazdy na nartach bądź snowboardzie. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu, a także szkółki narciarskie. W Czarnej Górze można także jeździć na skuterach śnieżnych i uprawiać narciarstwo biegowe.

Karnety w Czarnej Górze


CENY ZA 6 DNI Normalnny Ulgowy
22.12.2015 - 10.03.2016 435,00 zł 369,00 zł
do 21.12.2015
od 11.03.2016
400,00 zł 350,00 zł

Uwagi: Ulgowy: dzieci do lat 13, emeryci (kobiety - 60 lat, mężczyźni 65 lat)
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 8 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja po Polsce na naszym portalu miała miejsce 2 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Nowa Prowincja

Promocje lato 2021 do Nowa Prowincja
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE