71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

HOTEL BERGHEIMAT

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 179373 - 220 - SASHBERGH
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Bergheimat und Etoile

Teren narciarski Hohsaas - Saas-Grund:
Z karnetem narciarskim „Destinationspass“ (zobacz w opisie regionu) mają Państwo do dyspozycji 147 km tras narciarskich w Dolinie Saastal, łącznie z terenami na lodowcu w Saas-Fee. W tym regionie narciarskim można skorzystać z nartostrad o każdym stopniu trudności.
Dzięki kolejce kabinowej "Kreuzboden" dostaną się Państwo bezpośrednio z Saas-Grund do terenu narciarskiego Kreuboden-Hohsaas na wysokość od 1560 do 3142 m. Mają tu Państwo do dyspozycji 34,5 km tras narciarskich. Siedem nowoczesnych wyciągów ułatwia dostęp do nartostrad o średnim stopniu trudności. Najdłuższa trasa „Hohsaas-Saas-Grund“ mierzy 15 km, a trasa na lodowcu „Hohsaas-Kreuzboden“ (o różnicy w wysokości 800 m) wymaga nawet od zawodowców pewnych umiejętności. Dzieci mogą natomiast stawiać pierwsze kroki na nartach w snowlandzie. Popularną rozrywką w Saas-Grund i Saas-Balen jest jazda na nartach po zmroku, gdzie raz w tygodniu stoki są w porze wieczornej oświetlane.

Nocna jazda na nartach Saas-Grund:
W Saastal oczywiście również możliwa jest popularna nocna jazda na nartach. W trzech miejscowościach czekają trzy różne trasy do nocnej jazdy na nartach. Na terenie narciarskim z lodowcem Hohsaas raz w miesiącu organizowana jest nocna jazda na nartach przy pełni księżyca. Od grudnia do marca oświetlony jest stok przy Kreuzboden (2400 m) w godz. 18:30 - 21:45. Oferowana jest tu również nocna jazda na sankach.
Dwa kolejne tereny narciarskie w wybranych terminach czynne są dłużej: w części "Unter dem Berg (pod górą)" w Saas-Grund przy wyciągu Ziebel znajduje się niewielki stok. Między grudniem, a lutym miejscowy orczyk obsługuje niebieską trasę, która po zgłoszeniu jest oświetlona. Ponadto wyciągi w Saas-Balen raz w tygodniu wydłużają czas pracy do godz. 20:00 - 22:00.

Après-ski Saas-Grund:
Chociaż Saas-Grund nie jest aż tak znanym jak Saas-Fee, również tutaj panuje atmosfera imprezowa. Długi dzień na nartach można miło zakończyć w „White Horse Pub“ i w „Old Inn“. Na osoby spragnione spokojniejszego nastroju, czeka wiele restauracji, w których można zasmakować tradycyjnej i międzynarodowej kuchni.
Możliwości spędzania czasu wolnego jednak się na tym nie kończą. Godnym zaproponowania jest zjazd po jednym z najdłuższych torów saneczkowych w tym landzie, który mierzy 11 km i prowadzi z Kreuzboden do Saas-Grund. Na miejscowym lodowisku można nie tylko jeździć na łyżwach, ale również przy odrobinie szczęścia można obejrzeć mecze hokejowe tutejszego klubu EHC Saastal. Miłośnicy wspinaczki znajdą coś dla siebie w Boulderkeller, a w obiekcie Saas WellFit można nawet skorzystać z małego centrum strefy wellness.

Snowpark: Snowpark Hohsaas Saas-Grund:

Tereny narciarskie w Dolinie Saastal charakteryzuje pewny śnieg i różnorodność nartostrad i dzięki temu teren ten zadowoli każdego miłośnika sportów zimowych. A na tym nie koniec: dwa różne snowparki przyciągają miłośników freestylu, tych początkujących, jak i zawodowców. Poniżej Kreuzboden na terenie narciarskim Saas-Grund położony jest funpark "Kreuzboden". Umiejscowione tutaj elementy takie jak railsy i kicker przyczynią się do szybszego bicia serca wśród miłośników freestylu. Do tego dochodzi jeszcze juniorpark "Sandiger Boden", który położony jest na nartostradzie.
Na terenie Morenia, ponad Saas-Fee, na wysokości 2600 m, znajduje się freestyle park "Morenia" z takimi elementami jak: kickerline, box, rails, quaterpipe i halfpipe. W strefie wypoczynkowej można w między czasie się zrelaksować.
Dla początkujących freestylowców godnym zaoferowania jest park dla początkujących przy Stafelwald. Tutaj można wypróbować pierwsze sztuczki na linesach o różnych stopniach trudności.

Położenie i wyposażenie:
Tradycyjny hotel Bergheimat und Etoile położony jest w centrum miejscowości Saas-Grund, bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu Kreuzboden. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt. Oprócz tego całkiem niedaleko znajduje się trasa biegowa. Autobus dla narciarzy, którego przystanek znajduje się tuż przy obiekcie, zawiezie Państwa wygodnie na pobliskie tereny narciarskie.
Przytulny obiekt składa się z dwóch budynków (Bergheimat i Etoile), które oddalone są od siebie o ok. 10 m. Każdy z budynków posiada recepcję, windę, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy z TV, jak również pomieszczenie na sprzęt i buty narciarskie. Jadalnia i restauracja z barem znajdują się w Hotelu Bergheimat. W budynku w hotelu Etoile można skorzystać bezpłatnie z basenu (w godz. 09:00 - 19:00, od 25.12.). Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest również kompleks saun (za opłatą) z pomieszczeniem relaksacyjnym, łaźnią parową i jacuzzi (za opłatą). Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy obu budynkach (ograniczona dostępność).

Pokoje:
Przytulnie urządzone pokoje wyposażone są w prysznic/WC, TV sat., Wi-Fi, radio, sejf, suszarkę do włosów (na zapytanie) i balkon albo taras. Zakwaterowanie możliwe jest w Hotelu Bergheimat lub w Hotelu Moonlight.

Wyżywienie:
HB oferuje
- bufet śniadaniowy, a wieczorem 4-daniowe menu z bufetem sałatkowym. 1 x w tygodniu organizowany jest wieczór tematyczny z fondue, a w Święta (24.12.) i w Sylwestra czeka na Państwa świąteczna kolacja. Nowy Rok będzie witany dodatkowo przy muzyce i tańcach.

Pokoje:
Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - przytulne pokoje z TV; balkon.
Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - przytulne pokoje z TV sat.; balkon lub taras.
Pokój 3-osob. prysznic/WC, HB - przytulne pokoje z TV sat.; balkon albo taras.

Zwierzęta domowe:
Można przywieźć zwierzęta domowe (w cenie, bez karmy).

Ważne wskazówki:
Z krytego basenu i strefy wellness mogą korzystać dzieci tylko pod opieką osoby dorosłej.
W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Przed rozpoczęciem podróży prosimy o sprawdzenie, czy nie pochodzą Państwo z regionu, który aktualnie został sklasyfikowany jako region ryzyka związanego z koronawirusem oraz czy z tego powodu nie wprowadzono ograniczeń dla wyjazdów z regionu.Prosimy o samodzielne sprawdzenie informacji o wprowadzonych środkach i konsekwencjach związanych wyjazdem w trakcie pandemii koronawirusa. Ze względu na urzędowe wymogi dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, przepisy dotyczące higieny obowiązujące w zarezerwowanym obiekcie, mogą powodować odstępstwa w hotelu lub świadczeniach.

Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Noclegi w wybranym terminie; wyżywienie jak wybrano; 2-, 3-, 4-, 6- lub 9-dniowy karnet Destinationspass (Cena karnetu do 2 291 zł); korzystanie z krytego basenu (w budynku sąsiednim Hotelu Etoile); menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe; Wi-Fi; sejf (w pokoju); łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia); krzesełko dla dziecka (na zapytanie); miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Cena nie zawiera - oferta na dojazd własny:
Płatne na miejscu - opłata klimatyczna: ok. 4,50 CHF za osob./noc; Keycard: 5,- CHF; Opcjonalnie płatne na miejscu - korzystanie z sauny, łaźni parowej i whirlpoola (w Hotelu Etoile): każde 10,- CHF/osob./wejście; korzystanie z pokoju wypoczynkowego (w Hotelu Etoile).

Jeżeli widnieją koszty świadczeń „Opcjonalnie płatne na miejscu”, to podane są one na dzień 01.06.2020.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee, Crans Montana)


Saas-Fee to największy i najbardziej znany ośrodek położony w dolinie Saastal, który wspólnie z nieco mniejszymi Saas-Grund i Saas-Almagell tworzą jeden region narciarski objęty jednym karnetem. Ośrodek Saas-Fee położony jest we wschodniej części Alp Walijskich, u stóp jednego z najwyższych szczytów alpejskich – Dom (4545 m n.p.m.). Miejsce to często nazywane jest "Perłą Alp". Ośrodek ma bardzo urozmaicone trasy zjazdowe - najwięcej jest tras dla początkujących i średnio zaawansowanych, ale nie brak też bardzo trudnych tras czarnych. Początkujący narciarze mogą stawiać pierwsze kroki w wiosce, natomiast freestylerzy mogą się bawić w Snow Park. Położenie na dużej wysokości oraz pobliski lodowiec stanowią absolutną gwarancję śniegu. Jeździć na nartach można tu także latem.

Teren sportów zimowych Saas-Fee jest sercem całego regionu. Dla osób nie jeżdżących na nartach do dyspozycji jest 20 km zimowych szlaków wędrownych i pętla dla biegów narciarskich o długości 8 km. Różne trasy saneczkowe, jak zjazd z Kreuzboden do Saas-Grund o długości 11 km, stanowią urozmaicenie zimowej oferty regionu. Po dniu spędzonym na stoku czeka wieczór pełen atrakcji w jednym z barów znajdujących się w wiosce. Urocze miasteczka z tradycyjnymi, drewnianymi domami zapraszają na romantyczny wypoczynek zimowy. Wizyta w największej na świecie grocie lodowcowej i w najwyżej położonej restauracji obrotowej na świecie, u stóp Lodowca Allalin, to dodatkowe, atrakcyjne punkty pobytu.


więcej ofert na narty >>
narty z dojazdem własnym do Wallis >>
narty autokarem do Wallis >>

INFORMACJE NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee)
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Saas-Fee 1800 - 3600 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 100 km tras

Trasy łatwe: 40 km
Trasy średnie: 40 km
Trasy trudne: 20 km

Wyciągi: 22 wyciągi

Wyciągi kabinowe: 8 kabinowych
Wyciągi krzesełkowe: 2 krzesełka
Wyciągi orczykowe: 12 orczyków


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO WALLIS (Saas-Fee)


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej A99 na A14 Bregenz B204 dalej na Chur A13/E43, zjazd nr 39 na Schindellegi/Gotthard, dalej na Schwyz droga nr 8, dalej E41/A4 i A2 na Lugano/Gotthard, dalej A9 na Losanne/Sion, następnie zjazd na Auserberg i dalej na Zermatt/Grachen/Saas-Fee. Razem ok. 1280-1300 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plzen, A93 na Regensburg/Monachium, dalej jw. Razem 1050 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Genewa ok. 230 km, Mediolan ok. 225 km, Turyn lub Bergamo ok. 265 km.


Mapa narciarska regionu Saas-Fee
WARUNKI NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee, Crans Montana)


Crans Montana to miejscowość leżąca w regionie Wallis. Usadowiona na płaskowyżu, oferuje spojrzenie z lotu ptaka na Dolinę Rodanu i wspaniałe alpejskie panoramy, na prezentujące się w całej okazałości majestatyczne szczyty od Mont Blanc po Matterhorn. Miejscowość znajduje się w centrum jednego z najładniejszych masywów górskich w Alpach, w otoczeniu czterotysięczników. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez narciarzy. Tutaj na nartach jeździ się od prawie wieku, 140 km tras, które łączą wieczny śnieg Lodowca Plaine-Morte (3000 m n.p.m.) z centrum miejscowości dostępnych jest dla wszystkich kategorii wiekowych i dla różnych stopni narciarskich umiejętności. To prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa.

Większość tras narciarskich wytyczono na południowych stokach, co oznacza jazdę w słońcu. Niemniej najlepszy śnieg leży na lodowcu Plaine Morte. Zimowej przyjemności z jazdy można doświadczać na wiele sposobów: carving, narty, deska snowboardowa, sanki, rower śnieżny, freeride, wędrówki w rakietach śnieżnych, snowtubing, curling. Zima w Crans Montana jest synonimem nie tylko dla licznych sportowych atrakcji, ale także dla programu kulturalnego. Zimą pole golfowe przekształca się w raj dla dzieci. Najmłodsi mogą wybawić się za wszystkie czasy w fun parku. Wielką atrakcją jest 10 dniowy festiwal Caprices, podczas którego w Crans Montana i na okolicznych stokach odbywają się koncerty i przedstawienia. Crans Montana nazwana jest "Sercem Alp" nie tylko ze względu na swoje położenie lecz również dlatego, że stanowi duży ośrodek sportów zimowych. To tutaj rozgrywane są Mistrzostwa i Puchary Świata.


więcej ofert na narty >>

INFORMACJE NARCIARSKIE WALLIS (Crans Montana)
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Crans - Montana – Aminona 1500 - 3000 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 140 km tras

Trasy łatwe: 55 km
Trasy średnie: 70 km
Trasy trudne: 15 km

Wyciągi: 26 wyciągów

Wyciągi kabinowe: 6 kabinowych
Wyciągi krzesełkowe: 6 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 14 orczyków


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO WALLIS (Crans Montana)


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej A99 na A14 Bregenz B204 dalej A1 na St.Galen, dalej A12 Zurich/Berno/St.Gotthard, dalej A9 zjazd nr 28 na Sieree ouest/Crans Montana, dalej droga nr 9. Razem ok. 1380 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plzen, A93 na Regensburg/Monachium, dalej jw. Razem 1150 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Genewa ok. 190 km, Mediolan ok. 240 km, Zurich ok. 305 km.


Mapa narciarska regionu Crans MontanaŹródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.

Pokaż na mapie położenie hotelu: HOTEL BERGHEIMAT

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 10 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: HOTEL BERGHEIMAT

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do HOTEL BERGHEIMAT
Procedury wyjazdowe Covid do HOTEL BERGHEIMAT
Opinie o hotelu HOTEL BERGHEIMAT
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE