71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Dolina Pitztal - Wenns - Apartamenty Pitztal

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 57772 - 141 - ATTTWENN0AP00000A
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Gwarancja śniegu - wczesne rezerwacje bez ryzyka! Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji). Gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01.2017 do 15.03.2017).
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
UWAGA! Ta wycieczka posiada w cenie SKIPASS

Dolina Pitztal
Dolina Pitztal w Tyrolu, to znany i masowo odwiedzany ośrodek narciarski, sięga od Alp Otztal, aż po Imst. W regionie lodowca Pitztal znajdują się doskonale przygotowane stoki narciarskie, szeroki wybór tras narciarskich oraz wyciągów od najmłodszych przez doskonałych narciarzy. Na obszarze Pitztal są trzy tereny narciarskie: na lodowcu Pitztaler Gletscher (3440 m), na szczytach Hochzeiger (2560 m) oraz Rifflsee Hütte (2293 m). Dolina Pitztal jest doskonała do uprawiania snowboardu znajduje się tutaj park snowboardowy z halfpipe, quaterpipe oraz high jumps położony na lodowcu Pitztal. Na tutejszej północnej stronie Lodowca Wildspitze, trenują gwiazdy światowego narciarstwa, można tu spotkać zawodowych alpejczyków. Z Mittelberg 1740 m n.p.m. kursuje szybka kolej naziemna Pitzexpress, dzięki której narciarze w ciągu tylko 7 minut mogą dotrzeć na wysokość, aż 2800 m n.p.m.. To tutaj znajduje się najwyżej położoną kolejka linowa w Austrii - dzięki niej można podziwiać panoramę Alp z wysokości 3440 m n.p.m. Na dzieci czeka tu wiele atrakcji, zarówno narciarskich, jak i poza stokiem. Dzięki karnetowi BAMBINI FREIPASS dzieci poniżej 10 lat jeżdżą pod opieką dorosłego za darmo. Liczne rozrywki i imprezy kulturalne nie pozwolą na nudę po całym dniu spędzonym na stoku.

Teren narciarski
Teren narciarski Hochzeiger rozciąga się między szczytami Sechszeiger (2395 m) oraz Hochzeiger (2560 m) i doskonale nadaje się dla tych, którzy szukają urozmaiconego, pełnego wrażeń urlopu. Do dyspozycji sportowców jest łącznie 9 wyciągów i 40 km nartostrad na wysokości pomiędzy 1450 m i 2450 m. Trasy, które w większości znajdują się powyżej granicy lasu punktują doskonałymi warunkami do jazdy oraz zróżnicowanym poziomem. Słoneczne stoki przy Scheszeiger są szczególnie malownicze. Na terenach niezalesionych można uprawiać freeride. Rotmoosbahn to natomiast coś dla zaawansowanych: tutaj znajdują się trasy z muldami, nieoznakowane trasy oraz trasa wyścigowa z możliwością pomiaru czasu. Dodatkowo to właśnie tutaj można zjechać najdłuższą, 7-kilometrową trasą. Przy środkowej stacji w drodze na Hochzeiger można odwiedzić funpark. Rodzinom natomiast polecamy teren przy restauracji Zeigerrestaurant (również przy środkowej stacji). Tutaj w "Kinderland" żadne życzenia małego narciarza nie pozostanie niespełnione.

Apartamenty Pitztal

Położenie:

Apartementy Pitztal położone są w gminach Arzl, Wenns lub Jerzens. Odległość do terenu narciarskiego Hochzeiger wynosi max. 16 km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się max. w odległości 1 km.

Udogodnienia:
Obiekty posiadają pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego oraz parkingi. Częściowo dostępne są: recepcja, pokój śniadaniowy, Wi-Fi (za opłatą), sauna, kabina z podczerwienią i solarium.

Wyposażenie:

Przytulne studia i apartamenty z pokojem dziennym, częściowo TV i Wi-Fi, łazienką lub prysznicem/WC, dodatkowym pokojem sypialnym w apartamentach, niszą kuchenną, częściowo tarasem lub balkonem.

Pokoje:

Studio 2-osob. (ok. 30 m²), SC

przytulny pokój dzienno-sypialny z TV, częściowo balkon lub taras

Apartament 4-osob. (ok. 45 m²), SC
przytulny pokój dzienno-sypialny z TV, oddzielna sypialnia, częściowo balkon lub taras

Apartament 6-osob. (ok. 55 m²), SC
przytulny pokój dzienno-sypialny z TV, 1 lub 2 oddzielne sypialnie, częściowo balkon lub taras

Wyżywienie:
OV:
we własnym zakresie.

Karnet Narciarski:
Uwaga! Są dwa rodzaje ofert - z karnetem i bez karnetu. Oferty z karnetem oznaczone są na czerwono słowem "SKIPASS" w tabeli (w wyszukiwarce) przy rodzaju zakwaterowania.
W wyznaczonych terminach 2-, 3- lub 6-dniowy karnet Hochzeiger  (w zależności od oferty). Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o 1 dodatkowy dzień na stoku lub rezygnacja z karnetu. (Prosimy przesłać zapytanie wraz z kodem oferty na maila: rezerwacje@traveliada.pl, konsultant wyceni wartość rezerwacji.)

Uwaga:
Przy rezerwacji większej ilości apartamentów nie możemy zagwarantować zakwaterowania w tym samym obiekcie. Informację, w którym obiekcie nastąpi zakwaterowanie otrzymają Państwo z reguły na miejscu w Izbie Turystycznej.

Dodatkowe opłaty:
obowiązkowe:
Keycard: 2,- €
opcjonalnie: solarium i kabina z podczerwienią (jeśli dostępne), Internet (jeśli dostępne)

Zwierzęta:
Zwierzęta domowe na zapytanie

Cena zawiera - dojazd własny:
noclegi, wyżywienie wg oferty, karnet narciarski - przy ofertach ze SKIPASSEM - informacja na stronie w tabeli (wyszukiwarce) przy rodzaju zakwaterowania, bielizna pościelowa, ręczniki, ręczniki kuchenne, sprzątanie końcowe, Wi-Fi (w ogólnie dostępnych częściach obiektu częściowo), łóżeczko dla dziecka (częściowo), krzesełko dla dziecka (częściowo), miejsca parkingowe (ograniczona dostępność), 5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej, gwarancję śniegu, ubezpieczenie KL i NNW.
 
Cena nie zawiera - dojazd własny:
keycard, ewentualnej opłaty klimatycznej, ubezpieczenia OC Ski (płatne opcjonalnie), wydatków własnych, karnetu narciarski - przy ofertach ze SKIPASSEM - informacja na stronie w tabeli (wyszukiwarce) przy rodzaju zakwaterowania
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE DOLINA PITZTAL


Dolina Pitztal w Tyrolu, to znany i masowo odwiedzany ośrodek narciarski, sięga od Alp Otztal, aż po Imst. W regionie lodowca Pitztal znajdują się doskonale przygotowane stoki narciarskie, szeroki wybór tras narciarskich oraz wyciągów od najmłodszych przez doskonałych narciarzy. Na obszarze Pitztal są trzy tereny narciarskie: na lodowcu Pitztaler Gletscher (3440 m), na szczytach Hochzeiger (2560 m) oraz Rifflsee Hütte (2293 m). Dolina Pitztal jest doskonała do uprawiania snowboardu znajduje się tutaj park snowboardowy z halfpipe, quaterpipe oraz high jumps położony na lodowcu Pitztal.

Na tutejszej północnej stronie Lodowca Wildspitze, trenują gwiazdy światowego narciarstwa, można tu spotkać zawodowych alpejczyków. Z Mittelberg 1740 m n.p.m. kursuje szybka kolej naziemna Pitzexpress, dzięki której narciarze w ciągu tylko 7 minut mogą dotrzeć na wysokość, aż 2800 m n.p.m.. To tutaj znajduje się najwyżej położoną kolejka linowa w Austrii - dzięki niej można podziwiać panoramę Alp z wysokości 3440 m n.p.m.

Na dzieci czeka tu wiele atrakcji, zarówno narciarskich, jak i poza stokiem. Dzięki karnetowi BAMBINI FREIPASS dzieci poniżej 10 lat jeżdżą pod opieką dorosłego za darmo. Liczne rozrywki i imprezy kulturalne nie pozwolą na nudę po całym dniu spędzonym na stoku.
INFORMACJE NARCIARSKIE DOLINA PITZTAL
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Lodowiec Pitztal (3440 m), Hochzeiger (2560 m), Rifflsee Hütte (2293 m) - 880 - 3440 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 90 km tras

Trasy łatwe: 46 km
Trasy średnie: 28 km
Trasy trudne: 16 km

Wyciągi: 26 wyciągów

Wyciągi gondolowe: 3 gondole
Wyciągi krzesełkowe: 5 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 17 orczyków
Kolejki linowe: 1 kolejka linowa


KARNETY NARCIARSKIE W DOLINA PITZTALCENY ZA 6 DNI W PITZTALER (W EURO) Dorośli Dzieci
22.12. - 04.01.2019
02.02. - 08.03.2019
240
144
05.01. - 01.02.2019
09.03. - 26.04.2019
217
131

Uwagi: Kaunertal Plus: Już przy wykupie karnetu 6dniowego - karnet jest ważny przez 2 dni na terenach narciarskich Kaunertaler Gletscher i Fendels!

Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


CENY ZA 6 DNI W HOCHZEIGER(W EURO) Dorośli Dzieci
22.12. - 04.01.2019
02.02. - 08.03.2019
223
134
05.01. - 01.02.2019
09.03. - 26.04.2019
201
121

Uwagi: Karnet wydawany jako key card i pobierana jest kaucja 5,00 €, zwrot kaucji przy zwrocie nieuszkodzonego karnetu.
SKI Autobus dla narciarzy z ważnym karnetem korzystają z autobusu bezpłatnie.
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Dolina Pitztal - Wenns - Apartamenty Pitztal

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 6 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: Dolina Pitztal - Wenns - Apartamenty Pitztal

Traveliada wakacje 2020 do Dolina Pitztal - Wenns - Apartamenty Pitztal
Traveliada last minute do Dolina Pitztal - Wenns - Apartamenty Pitztal
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA