71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Super-lastminute.pl - nowy serwis portalu Traveliada.pl

Turystyka24h.pl, 19.03.2014


Specjalnie dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl, który został specjalnie dostosowany do potrzeb takich właśnie użytkowników.

Czym głownie wyróżnia się nowa strona? Bez wątpienia jest innowacyjna, a przy tym prosta w nawigacji. Przede wszystkim zawartość strony z łatwością dostosowuje się do pozycji urządzenia, co stanowi wygodę dla korzystających przeważnie  z tabletów czy smartphonów. Coraz więcej z nas ma non stop dostęp do internetu, dzięki czemu wygodnie można załatwić wiele ważnych spraw lub zakupić wakacje last minute - bez wychodzenia z domu, bez wizyty w biurze podróży, lecz w dowolnym miejscu.

 Na stronie znajduje się tylko, co niezbędne i wystarczające do wyszukania i zarezerwowania najlepszej oferty last minute, dzięki czemu serwis działa szybko i sprawnie. Na uwagę zasługuje grafika strony, zgodna z najnowszymi trendami. Zastosowano wyraziste kolory i kontrasty, zatem jest ona bardzo przyjazna dla naszego wzroku.

Tym, co jeszcze wyróżnia stronę, jest sposób jej wypozycjonowania w wyszukiwarkach. W przeciwieństwie do innych serwisów meta tagi zostały dostosowane do języka naturalnego. Są one zgodne z regułami gramatycznymi i semantycznymi, np. nagłówki zachowują reguły składni, co sprawia że tytuły są zgodne z tym , co słyszmy w mowie codziennej.

Należy podkreślić, że nowy serwis będzie przeznaczony dla tych turystów, którzy zainteresowani są samolotowymi wakacjami last minute. Zawiera oferty, które rzeczywiście stanowią okazyjne imprezy last minute. Super-lastminute.pl  jest częścią nowego, wielkiego projektu portalu turystycznego Traveliada.pl. Przed startem nowego sezonu zostaną uruchomione inne strony, m.in. poświęcone wakacjom z dojazdem autokarowym. Wszystko po to, aby być jeszcze bliżej klientów i żeby rezerwacja wymarzonych wakacji była również przyjemna, co sam pobyt!


Link do artykułu >>
Super-lastminute.pl
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA