71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie

kod oferty: 103378 - 224 - CUNHAVA
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Uwaga! Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do końcowej ceny rezerwacji należy doliczyć składkę ( 15 zł/os lub 13 zł/os - w zależności od rodzaju wyjazdu) na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Symulacja całkowitej kwoty rezerwacji nie zawiera wyżej wymienionej opłaty.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Tequila Na Jukatanie I Rum W Hawanie  - wycieczka

Cancun • Ikkil • Chichén Itzá • Merida • Uxmal • Valladolid • Tulum • Sian Ka'an • Hawana • Trinidad • Cienfuegos • Cayo Santa Maria

Dwa najbardziej fascynujące kraje Ameryki Łacińskiej, magia Karaibów, wspaniałe zabytki i dwa różne światy. Meksykański Jukatan kusi wspaniałymi zabytkami, rafą koralową i rajskimi plażami nad intensywnie lazurowym morzem. W programie są takie cuda jak świątynie w Chichen Itza, majestatyczny Tulum i piękna Merida. Kuba to nie tylko karaibski temperament, lecz także piękno przyrody i światowej klasy zabytki w Hawanie, którą pokochał Ernest Hemingway i gdzie do tej pory można odnaleźć miejsca związane z pisarzem. Miasto oczarowuje pięknie odrestaurowaną starówką, ale największe wrażenie robią stare dzielnice, świadkowie wspaniałej przeszłości Hawany, dzisiaj popadające w ruinę, a mimo to zachwycające swoim dekadenckim urokiem. Malowniczy, kolorowy Trinidad to pełna egzotyka. Na koniec wypoczynek na rajskich plażach Cayo Santa Maria w wybranym hotelu. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1600 km + przelot wewnętrzny.

1. dzień.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do CANCUN. Transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do tropikalnych ogrodów IKKIL. Możliwość kąpieli w cenocie - naturalnej studni krasowej, utworzonej w skale wapiennej, o krystalicznie czystej wodzie. Starożytni Majowie uważali takie studnie za przejścia do świata bogów. Obiad. Przejazd do CHICHÉN ITZÁ, najbardziej majestatycznego miasta Majów na Jukatanie, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: ruiny piramidy Kukulkana, która była także kalendarzem astronomicznym Majów, Świątynia Wojowników, boiska do gry w pelotę z kompleksem tysiąca kolumn i posągiem Chac Mol, którego uważano za pośrednika między ludźmi a bogami. Przejazd do MÉRIDY. Spacer: główny plac Plaza Mayor, katedra San Idelfonso, Pałac Rządowy, Teatr Peon, Casa Montejo - rezydencja rodziny konkwistadora, jedna z najpiękniejszych budowli z okresu kolonizacji hiszpańskiej. Spacer wzdłuż eleganckiej ulicy Paseo Montejo, przypominającej paryskie bulwary. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3. dzień.

Śniadanie. Wczesne wykwaterowanie. Przejazd do UXMAL, będącego pod patronatem UNESCO, z jednym z najwspanialszych stanowisk archeologicznych na półwyspie Jukatan, gdzie znajdują się słynne ruiny miasta Majów: Wielka Piramida Maga zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Obiad. Wyjazd do VALLADOLID powstałego na gruzach dawnego miasta Majów. Panoramiczny objazd miasta z dominującą katedrą św. Gerwazego i wizyta w lokalnej wytwórni tequili. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do portowego miasta Majów - TULUM, położonego na wysokim skalistym brzegu. Zwiedzanie miasta "zstępujących bogów", gdzie bujna tropikalna przyroda łączy się z biało-szarą architekturą malowniczo położonych ruin nadmorskich fortyfikacji, otoczonych murem dawnych budynków i świątyń: Zstępującego Boga, Wiatru, Fresków, Morza oraz położonego na klifie zamku - El Castillo. Czas wolny na kąpiel w Morzu Karaibskim. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. dzień.

Śniadanie. Czas wolny. Wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do jednego z Rezerwatów Biosfery na Jukatanie - SIAN KA'AN, dziewiczej puszczy pełnej lagun, kanałów wykopanych przez Majów i stref archeologicznych oraz dzikich, chronionych zwierząt. Zamieszkiwany głównie przez potomków Majów obszar, którego nazwa oznacza: "tam gdzie rodzi się niebo", objęty jest patronatem UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.

6. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Cancun. Przelot do Hawany na Kubie. Całodzienne zwiedzanie HAWANY. Spacer po tętniącym życiem bulwarze El Malecon i brukowanych uliczkach hawańskiej starówki wpisanej na listę UNESCO z placem katedralnym, katedrą San Cristobal i VI-wiecznymi fortyfikacjami przy Plaza de Armas. Następnie przejście do El Capitolio - neoklasycystycznego gmachu zbudowanego na wzór waszyngtońskiego Kapitolu. Dalej w programie muzeum rumu i możliwość zakupu słynnego kubańskiego trunku. Obiad. Przejazd przez Plac Rewolucji, na którym Fidel Castro zwykł wygłaszać wielogodzinne przemówienia, a Jan Paweł II w 1998 odprawił Mszę Św. Wizyta w Muzeum Rewolucji, następnie spacer szlakiem Hemingwaya: hotel Ambos Mundos - dawny dom pisarza, El Floridita - ulubiony bar autora "Starego człowieka i morza" oraz Bodeguita del Medio - restauracja gdzie Ernest zwykł popijać ulubione mojito i daiquiri. Zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): wieczorne wyjście na występ słynnego kabaretu Tropicana lub na występ Buena Vista Social Club. Powrót do hotelu, nocleg.

7. dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TRINIDADU - kolonialnego klejnotu Kuby, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie Parku Cespedes. Przejście do serca Starego Miasta - Plaza Mayor otoczonego rezydencjami z czasów kolonialnych. Brukowane uliczki pełne są prostych domków o pastelowych ścianach, przed którymi w bujanych fotelach przesiadują mieszkańcy. Następnie zwiedzanie Katedry Iglesia De La Santisima. Obiad. Przejazd do "Perły Południa" - CIENFUEGOS, nadmorskiego miasteczka, założonego przez francuskich kolonizatorów. Spacer po wpisanym na listę UNESCO Starym Mieście: dzielnica Reparto Pueblo Nuevo z Parkiem Jose Marti i stojącą przy nim Katedrą Niepokalanego Poczęcia. Przejście deptakiem Paseo del Prado aż do eklektycznego symbolu miasta Palace de Valle. Zakwaterowanie w prywatnych kwaterach. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczorne wyjście do Taberny La Canchanchara, znajdującej się w pięknej kolonialnej rezydencji. Można tu spróbować drinka canchanchara robionego z lokalnego rumu, cytryny i miodu. Powrót do kwater, nocleg.

8. dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do wybranego hotelu na CAYO SANTA MARIA. Kurort położony jest na wysepce należącej do Archipelagu Jardines del Rey, ze stałym lądem łączy go grobla o dł. ok. 48 km. Przyciąga karaibskimi plażami z drobnym piaskiem, lazurowym morzem i luksusowymi hotelami all inclusive. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

9. dzień.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): Rejs katamaranem wzdłuż północnego wybrzeża Kuby, wokół pasa sąsiadujących wysepek. Obserwacja podwodnego świata i ptaków morskich. Czas na kąpiel i snurkowanie w krystalicznie czystym oceanie, eksploracja rafy koralowej, zamieszkałej przez setki kolorowych form życia. Powrót do hotelu. Nocleg.

10. dzień.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu):Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GUANAYARA - pełen przygód trekking w jednym z najpiękniejszych zakątków Kuby, w centralnej części wyspy. Trasa zaczyna się przy imponującym wodospadzie "El Rocio". Następnie biegnie wzdłuż koryta rzeki aby zatrzymać się przy El Venado - naturalnym basenie z krystalicznie czystą wodą. Obiad. Wycieczka całodzienna z licencjonowanym przewodnikiem. Powrót do hotelu wieczorem. Nocleg.

11. dzień.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

12. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Hawanie. Wylot do Polski.

13. dzień.

Przylot do Polski.

Zakwaterowanie:
10 noclegów w hotelach***/****, 1 w prywatnych kwaterach: 7 na trasie wycieczki, 4 w Cayo Santa Maria w wybranym hotelu; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienkami

Wyżywienie:
Według programu:
11 śniadań, 4 obiady, 1 kolacja, podczas pobytu w Cayo Santa Maria all inclusive

Uwagi:
-Obowiązkowa opłata za przelot wewnętrzny: Cancun-Hawana: ok. 200 USD (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie).
-Obowiązkowa dopłata za Kartę Turysty: 170 PLN.
-Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 130 EUR, 50 USD, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.
-Opłaty fakultatywne: występ kabaretu Tropikana: ok. 80 EUR; Taberna La Canchanchara: ok. 20 EUR.

Wizy:

Dla obywateli Polski nie ma obowiązku wizowego przy wyjazdach turystycznych do 90 dni, należy wypełnić kartę turystyczną i jej kopię okazać przy wylocie z kraju. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

Cena zawiera:
Zakwaterowanie, wyżywienie wg programu, przelot na trasie: Warszawa-Cancun, Hawana-Warszawa, przejazdy autokarem lub minibusem, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 130 EUR, 50 USD, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień, opłaty za przelot wewnętrzny, dopłaty za Kartę Turysty, opłat fakultatywnych, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie. 
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie

Traveliada last minute do Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie
Traveliada na raty do Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA