71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Regency Plaza Aqua Park Spa

kod oferty: 105429 - 238 - SSHRPAP
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort

Położenie:

Położony w dzielnicy Nabq Bay, 25 km od centrum Naama Bay, Do najbliższych sklepów dotrzemy w 5 min, 12 km od lotniska.

Plaża:
Ładna plaża w zatoce Nabq, bezpośrednio przy hotelu, Wejście do wody z pomostu.

Opis:
Recepcja, 2 restauracje główne oraz 5 restauracji a’la carte w tym rybna- odpłatna, 5 barów oraz namiot beduiński z shishą- odpłatnie , Duży kompleks basenowy, brodzik, Aquapark, Centrum SPA (sauna, łaźnia, jacuzzi, masaże)- odpłatnie , Salon piękności- odpłatnie, Sala konferencyjna -odpłatnie, Dyskoteka, Oficjalna kategoria hotelu 5*.

Internet:
Wi-Fi za dodatkową opłatą

Pokoje:
Pokój standard: (ok. 32m2, widok na ogród), klimatyzacja, łazienka z WC i suszarką do włosów, telewizor, telefon, sejf- bezpłatnie, zestaw do parzenia kawy, mini bar- na zapytanie, płatny, balkon lub taras, widok na ogród.
Pokój Deluxe: widok na plaże (Beach front),  basen/aquapark/boczny na morze (Pool view/Side Sea View), wyposażenie jak w pokoju standard.
Pokój Family: (ok. 46m2, widok na ogród lub basen), 2 pokoje.

Sport i rozrywka:

Bezpłatnie: mini golf, szachy, tenis stołowy, rzutki, boisko do siatkówki plażowej, piłka nożna, koszykówka, sala gimnastyczna, aerobik, zajęcia w basenie i na plaży oraz program animacyjny, plac zabaw, mini klub
Odpłatnie: tenis ziemny, centrum nurkowe, jazda konna i na wielbłądzie, bilard, wypożyczalnia rowerów, sporty wodne, rakiety do tenisa

Wyżywienie
All inclusive oferuje: wczesne śniadania, śniadania, obiady, kolacje,  przekąski podawane w określonych godzinach. Napoje bezalkoholowe oraz alkohole lokalnej produkcji serwowane są wybranych barach  24h (oprócz wina) Z restauracji a’la carte można korzystać bezpłatnie (oprócz rybnej- dodatkowo płatnej)  za wcześniejszą rezerwacją. Napoje w tych restauracjach są już dodatkowo płatne

Wiza:
Obywatele Polscy muszą podróżować do Egiptu z paszportem ważnym co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Egiptu. Obywatele Polscy musza kupić wizę na lotnisku (cena 25 USD). Jest ona wklejana do paszportu, ważna dla jednego wjazdu i pobytu wynoszącego maksymalnie jeden miesiąc. Wizę można otrzymać również składając wniosek w Ambasadzie Egiptu w Warszawie. Jeśli lecą Państwo do Sharm el Sheikh i nie będą korzystać z dalszych wycieczek fakultatywnych, nie ma obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wtedy podbić pieczątkę w paszporcie, która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu.

Cena zawiera-oferta samolotowa:
Przelot, opłaty lotniskowe, bagaż ( w zależności od oferty),transfer lotnisko-hotel-lotnisko, noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie NNW i Kl, atrakcje w hotelu i świadczenia wg oferty.

Cena nie zawiera-oferta samolotowa:
Wycieczek fakultatywnych, wizy, wydatków własnych, świadczeń niezawartych w cenie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Egipt, Sharm El Sheikh

Kair
Największe miasto Afryki, stolica Egiptu. Na wycieczkę wyruszamy nocą (po drodze jeden krótki przystanek). Śniadanie otrzymamy w formie prowiantu. Na miejscu zwiedzimy jeden z siedmiu cudów świata –piramidy, zobaczymy także Sfinksa. Będziemy mieli okazję zobaczyć wydobyte z grobowców skarby faraonów oraz inne egipskie bogactwa zgromadzone w Muzeum Kairskim. Dodatkową atrakcją jest przepłynięcie się łódką po świętej rzece Nilu i wizyta w wytwórni papirusów. Powrót do hotelu w godzinach nocnych. Prosimy zabrać paszport, pieniądze, napoje, wygodne buty, ciepłe odzienie i okulary przeciwsłoneczne. W tym przypadku wiza jest niezbędna. Informujemy, że wycieczki autokarowe do Kairu organizowane są w zależności od aktualnej sytuacji panującej na półwyspie Synaj.
Autokarem - wycieczka na zapytanie:
Dorosły ok. 95$
Dziecko ok. 50$
Samolotem - wycieczka na zapytanie:
Dorosły ok. 314$
Dziecko ok. 304$

Petra
Wycieczka rozpoczyna się nocą (śniadanie w formie prowiantu) – udajemy się do przystani w Tabie, skąd promem dostaniemy się do Akaby w Jordanii. Następnie jedziemy do Petry, gdzie czeka nas ok. 2km spacer przez 1200 metrowy i wysoki na 80 metrów kanion El-Sikh oraz Aleje Fasadową do unikatowego miasta, wykutego w skałach przez Nabatejczyków 2200 lat temu. Zobaczymy skarbiec, królewskie grobowce, teatr rzymski, pałac oraz inne wspaniałe budowle i zabytki. Po zwiedzaniu czeka nas obiad (napoje dodatkowo płatne), a potem czas wolny w Akabie, gdzie można dokonać zakupów. Powrót w godzinach nocnych. Prosimy zabrać paszporty (wiza Synai Only wystarczy), pieniądze, ciepłe ubrania i wygodne buty, a także napoje.
Dorosły: ok. 325$
Dziecko: ok. 290$

Jerozolima i Morze Martwe
Zapraszamy Państwa do miasta 3 religii, o niepowtarzalnej atmosferze. Wspaniała panorama Starego Miasta z Góry Oliwnej, przejście pod Ścianę Płaczu, spacer po dzielnicy arabskiej i Via Dolorosa, Bazylika Grobu Pańskiego z górą Golgota, a następnie kąpiel w Morzu Martwym i zakupy wyjątkowych kosmetyków wyrabianych z cennych zasobów Morza Martwego. Prosimy zabrać: ubrania zasłaniające ramiona i kolana (ścisła kontrola w miejscach kultu), a zimą także ciepłe odzienie – (w Jerozolimie zdarzają się opady śniegu), stroje kąpielowe, ręczniki, wygodne buty, pieniądze i paszport.
Ważne: Turyści z pieczątkami z Syrii czy Libanu mogą zostać nie wpuszczeni na teren Izraela.
Dorosły: ok. 180$
Dziecko: ok. 180$

Klasztor św. Katarzyny
Zwiedzanie najstarszego, nieprzerwanie działającego od 1600 lat klasztoru, w którym do obejrzenia są Bazylika Justyniana z VI w, studnia Mojżesza i Krzew Gorejący, bogaty zbiór ikon oraz słynna mozaika bizantyjska. Po południu odpoczynek w miejscowości Dahab (obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne).
Dorosły ok. 48$
Dziecko ok. 25$

Luksor samolotem
Wizyta w starożytnych Tebach - najsłynniejszym miejscu w Egipcie. Na zachodnim brzegu zwiedzanie: Doliny Królów, Swiątyni królowej Hatszepsut, Kolosów Memnona, a na brzegu wschodnim zespołu świątyń w Karnaku. Obiad w cenie wycieczki (napoje dodatkowo płatne).
Dorosły: ok. 314$
Dziecko: ok. 304$

Wyspa Tiran
Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w rejonach słynnej wyspy Tiran, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami. Odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne w cenie, maska oraz płetwy w cenie- opłata morska 6$.
Dorosły: ok. 39$
Dziecko: ok. 20$

Park Narodowy Ras Mohamed
Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w podwodnym parku narodowym, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami, odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne w cenie, maska oraz płetwy – w cenie wycieczki-opłata morska 6$.
Dorosły: ok. 42$
Dziecko: ok. 22$

City Tour
Wycieczka popołudniowa, podczas której poznacie Państwo najważniejsze miejsca w Sharm el Sheikh: meczet, kościół Koptyjski. Pobyt i zakupy w najstarszej części miasta Old Market, a następnie relaks spacerując przez słynną, rozrywkową dzielnicę Naama Bay.
Dorosły: ok. 23$
Dziecko: ok. 12$

Góra Mojżesza
Wejście nocne na drugą co do wielkości górę Synaju ( 2268 m n.p.m) z przewodnikiem beduińskim. Ze szczytu zobaczycie Państwo zapierający dech w piersiach, wschód słońca. Po zejściu z góry zwiedzanie Klasztoru św. Katarzyny.
Dorosły ok. 48$
Dziecko ok. 25$

Quad safari
Około 1,5 godzinna popołudniowa (lub poranna) przejażdżka quadami (motorami czterokołowymi) po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów (napoje zimne i woda dodatkowo płatne). Wariant Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie.
Wycieczka dla osób powyżej 12 lat.
Koszt przy 1 os.: ok. 27$
Koszt przy 2 os.: ok. 40$

Nautilius

Rejs klimatyzowaną łodzią Nautilius rozpoczynamy o godzinie 13.00. Podczas rejsu snorkeling w wodach Parku Narodowego Ras Mohamed. Możliwość oglądania flory i fauny morskiej z dolnego pokładu w miejscu łodzi, gdzie znajdziemy wspaniałe okazy rafy koralowej i żyjących w niej barwnych rybek. Następnie zapraszamy na smaczny posiłek. Podczas rejsu możemy skorzystać z jacuzzi lub obejrzeć telewizję. Obiad, napoje bezalkoholowe i sprzęt do snurkowania jest w cenie-opłata morska 6$.
Dorosły ok. 78$
Dziecko ok. 40$

Fun Day
Całodzienna, relaksująca wycieczka dla wszystkich. Przejażdżka quadami po pustyni, połączona z przerwą na herbatkę u Beduinów oraz przejażdżka na wielbłądach.Po obiedzie serwowanym na pustyni przejazd na plaże, skąd popłyniemy łodzią z szklanym dnem, postój na snurkowanie z maską z fajką, dalej popływać możemy na bananie czy rowerem wodnym. W cenie wycieczki są także paralotnie. Po prostu słoneczny, zabawny dzień dla każdego - proszę zabrać ze sobą okulary przeciwsłoneczne, chusty do ochrony twarzy, wygodne obuwie, stroje kąpielowe i ręczniki plażowe! Sprzęt ABC (maska i płetwy) dodatkowo płatny.
Dorosły: ok. 78$, przy 2 osobach ok. 144$

Hidden Paradise - ukryty raj

Wyjazd rano na pustynię, około 1,5 godzinna przejażdżka quadami po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów (woda oraz zimne napoje są dodatkowo płatne), następnie przyjazd do parku narodowego RAS MOHAMED. Najpierw będziemy płynąć po Magicznym jeziorze przez około 15 minut, następnie snorklowanie z brzegu przy jednej z najpiękniejszych plaż Sharmu. Obiad przy plaży w cenie. Prosimy zabrać paszporty, okulary przeciwsłoneczne, wygodne obuwie, stroje kąpielowe, ręczniki. Sprzęt ABC dodatkowo płatny-opłata morska 6$.
Koszt przy 1 os. ok. 55$
Koszt przy 2 os.ok. 90$

Pływanie z delfinami

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego. Zabawa oraz pływanie z delfinami pod okiem treserów. Ważne: osoby biorące udział w wycieczce muszą umieć pływać.
2 osoby ( po 15 minut): ok. 210$

Pokaz delfinów

Zapraszamy dorosłych i dzieci do zabawy! 45-cio minutowe show w wykonaniu delfinów. podczas pokazu zobaczycie Państwo jak delfiny skaczą, tańczą, śpiewają i malują obrazy.
Dorosły: ok. 25$
Dziecko: ok. 13$

Nurkowanie - intro
Nurkowanie z instruktorem dla początkujących. Podczas rejsu napoje i obiad są wliczone w cenę wycieczki. Codzienne nurkowanie w rejonach wyspy Tiran, w sobotę w rejonach Ras Mohamed - tutaj jest dodatkowo płatny wstęp do Parku Narodowego 6$.
1 INTRO: ok. 56$
2 INTRO: ok. 80$ wycieczka na zapytanie NURKOWANIE - DAILY DIVING
Nurkowanie dla osób posiadających licencję na nurkowanie. Sprzęt dodatkowo płatny - 25 Euro. Pakiety nurkowe dodatkowo płatne: 3 dni -180$, 5 dni -280$
Dorosły: ok.70$

All in One - Royal Jacht
Ekskluzywna wycieczka! Wyjazd w godzinach porannych transfer busem do Portu Wataneya skąd popłyniemy w rejs luksusowym jachtem. Rejs łodzią z obniżonym kadłubem gdzie będą Państwo mogli podziwiać przepiękną rafę koralową, potem przejażdżka na bananie. Podczas pierwszego postoju będzie czas na snurkowanie (maska, rurka i płetwy w cenie), następny postój - nurkowanie INTRO z instruktorem. Na jachcie są krzesła do masażu gdzie można się zrelaksować. Soki owocowe, obiad z owocami morza oraz BBQ i napoje są dla Państwa w cenie wycieczki-opłata morska 6$.. Według opinii naszych klientów jest to najlepszy rejs statkiem organizowany w Sharm El Sheikh! Serdecznie polecamy!
Dorosły: ok. 90$
Dziecko ok. 50$

Sea Scope
Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. 45-cio minutowa wycieczka podczas której będą Państwo mogli podziwiać przepiękny podwodny świat Morza Czerwonego-opłata morska 6$.
Dorosły: ok. 55$
Dziecko: ok. 28$


Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 24.01.2020.
Ceny mogą ulec zmianie.Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Regency Plaza Aqua Park Spa

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  8.6/10
Autor: Adrian K.
Wyjazd: styczeń 2020
polecam ten hotel
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Był to mój pierwszy raz w Egipcie i napewno nie ostatni! Przepiękne widoki, góry połączone z morzem ???? Piękny ogród, świetny aquapark i zróżnicowane jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie
Rekomendacje - dla kogo opiniujący poleca hotel:

dla singli
dla par
dla seniorów
dla grupy znajomych
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Czystość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Obsługa:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Aquapark:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2020-03-17
Autor: Darek1
Wyjazd: luty 2020
nie polecam tego hotel
Ocena ogólna: 2/10
Cena/jakość: 3/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Czystość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Obsługa:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Aquapark:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Jakość wifi:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2020-03-10
Autor: agnieszka famulska
Wyjazd: czerwiec 2018
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
wszystko na 10 z plusem jeśli chodzi o hotel ,ale zbyt duże minusy jeśli chodzi o przewożnika do egiptu opóżnienie 2,5 godz. podstawiony inny samolot i w drodze powrotnej opóznienie 1,20 podstawiony samolot moim zdaniem taki który już naprawde nie powinien latać po raz pierwszy się bałam czy wróce do domu miejsca na nogi praktycznie nie było wcale w dodatku druty wystające z fotela przed wbijały sie w kolana DRAMAT i tu powinny lecieć skargi i zażalenia bo to był cios poniżej pasa
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2018-07-17
Autor: Fausta
Wyjazd: kwiecień 2017
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Hotel nowoczesny, duże pokoje, świetna obsługa, smaczne jedzenie:-) Dla osób chcących odpoczynku i spokoju idealne miejsce:-) Polecam!
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-05-27
Autor: zoover
  
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 7/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-12-15
Autor: Iza
Wyjazd: lipiec 2014
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Rewelacja. Szczerze polecam :)
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2014-09-08
Autor: Marcin z rodziną z Legnicy
Wyjazd: czerwiec 2014
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Niestety nie mogę zgodzić się z moim przedmówcą, gdyż ten hotel może kiedyś miał swoją renomę (znajomi byli 5 lat temu) ale niestety już ją stracił. Przede wszystkim pokoje z bardzo wysłużonymi meblami, karaluchy (5 w ciągu 7 dni). Aquapark tylko w wyznaczonych godzinach, nawet dla najmłodszych - w sumie 3 godziny dziennie. Brak mini golfa. Piana party - dodatkowo płatna 10 dolarów - porażka! - nie dajcie się nabrać. Bardzo słabe animację (przez pierwsze dwa dni w ogóle ich brak) - tylko jeden Polski animator - za to 6 z Rosji, gdyż 70 % gości to obywatele właśnie tego kraju. Wieczorem nic się nie dzieje, bo animatorzy wolą naciągać gości na dodatkowo płatne imprezy na mieście niż organizować rozrywkę na miejscu. Po 23.00 ograniczona możliwość otrzymania drinków. Jedzenie może troszkę bardziej europejskie niż w innych hotelach w Egipcie - ale śniadania ciągle te same. Polecam bar na plaży i w Aquaparku; wycieczki fakultatywne na quadach, nurkowanie pod okiem polskich nurków oraz delfinarium. Gdyby nie wyborne towarzystwo z Polski nie było by co robić w tym hotelu... Pozdrawiam
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2014-07-02
Autor: Karol, Augustów
  
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
to jest jeden z tych hoteli, które na długo zapisują się w pamięci każdego turysty! Tak właśnie było w moim przypadku, więc nie zastanawiałem się długo nad wyborem noclegu dla siebie i swoich najbliższych. Żona także jest zachwycona wszystkimi warunkami, jakie oferuje nam ten przecudowny hotel.
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2013-01-26
Autor: aniat
  
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 8/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2012-08-25
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 6 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Egiptu na naszym portalu miała miejsce 3 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Regency Plaza Aqua Park Spa

Traveliada wakacje 2020 do Regency Plaza Aqua Park Spa
Traveliada last minute do Regency Plaza Aqua Park Spa
USA bez wizy!

Film z hotelu: Regency Plaza Aqua Park Spa

Loading the player...


16 lat doświadczenia
w sprzedaży przez internet
20 lat w turystyce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA