71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Dreams Beach (Marsa Alam)

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 105436 - 238 - RMFDBEQ
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
60 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
DREAMS BEACH RESORT 5*

Położenie
• 35 km od lotniska
• 37 kilometrów od Al-Khorafy Marina

PLAŻA
• Prywatna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu

Opis hotelu
• Recepcja
• Restauracja główna, 2 restauracje a la carte, pizzeria
• 5 barów
• 9 basenów w tym jeden podgrzewany, brodzik 
• Zjeżdżalnia
• Odpłatna opieka medyczna
• Pralnia
• Sala konferencyjna
• Dyskoteka
• Centrum SPA
• Salon piękności, fryzerń
• Amfiteatr

Internet
• Dostęp do Internetu jest dodatkowo płatny

Zakwaterowanie
• Pokój Standard
• Klimatyzacja
• Łazienka z wanną lub prysznicem
• Suszarka do włosów
• Mini bar
• TV
• Telefon
• Sejf
• Balkon lub taras

Sport i rozrywka
• Bezpłatnie:
tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka plażowa, aerobik, siłownia, codzienne animacje, mini klub, mini disco

• Odpłatnie:
bilard, oświetlenie kortu tenisowego, sporty wodne, centrum nurkowe, jacuzzi, sauna

Wyżywienie
• All inclusive:
śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski. W formule All inclusive zawarte są również napoje bezalkoholowe a także napoje alkoholowe lokalnej produkcji . Raz na tydzień można bezpłatnie zjeść kolację w wybranej restauracji a’la carte (wymagania rezerwacja). Lody dla dzieci dostępne podczas obiadu. Lokalne wino podawane jest tylko w restauracjach do obiadu i kolacji.

Opinia biura podróży Traveliada.pl:
Z uwagi na piękne rafy koralowe polecamy szczególnie miłośnikom nurkowania.

Cena zawiera:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, noclegi, wyżywienie wg oferty, opiekę rezydenta, ubezpieczenie KL i NW.

Cena nie zawiera:
wizy egipskiej, własnych wydatków.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Marsa El Alam

LUKSOR 1 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu. W programie: Kolosy Memnona, Dolina Królów – miejsce odnalezienia skarbów Tutenchamona (wejście do 3 grobowców królewskich) . Zwiedzanie wspaniałej świątyni kobiety - faraona Hatshepsut. Zwieńczeniem zwiedzania jest największy zespół świątynny świata – Karnak z jego unikatową Salą Kolumnową, obeliskami oraz wspaniałymi hieroglifami. Wizyta w fabryce alabastru – poznamy sztukę wyrobu alabastrowych pamiątek. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu rejsu po Nilu – ok. 30 minutowa przeprawa przez ,,święta rzekę'' (ok. 5 USD)- (wejście do grobowca Tutenchamona dodatkowo płatne 100 funtów). Obiad w cenie.
Dorosły 110$ / Dziecko 55$

ASUAN

Wycieczka rozpoczyna się około 4 rano. W programie zwiedzanie Świątyni Horusa, następnie obiad wliczony w cenę (napoje są dodatkowo płatne) . Po posiłku zwiedzanie Wielkiej Tamy Asuańskiej, świątynia bogini Izydy na wyspie File.
Dorosły 110$ / Dziecko 55$

ASUAN-ABU SIMBEL

Wycieczka dwudniowa. Pierwszego dnia zwiedzanie Wielkiej Tamy Asuańskiej, następnie zobaczymy świątynię Izydy na wyspie File. Potem zapraszamy na posiłek . Po obiedzie zwiedzimy jeszcze Obalony Obelisk, a na koniec udamy się na nocleg do hotelu. Drugiego dnia zwiedzanie najpiękniejszej świątyni w Egipcie - ABU SIMBEL. Po obiedzie powrót do hoteli.
Dorosły 240$ / Dziecko 120$

QUADY PORANNE

Poranna przejażdżka quadami po pustyni. Prosimy zabrać dodatkowe napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne i pieniądze.
Dorosły 45$ / Dziecko 45$

SUPER SAFARI

Po południu wyjeżdżamy z hotelu do wioski beduińskiej. Na miejscu przejażdżka quadami (około 20 minut), przejażdżka na wielbłądach. Następnie kolacja z egipskimi potrawami i bezalkoholowymi napojami. Zobaczymy niezapomniany zachód słońca nad majestatycznymi górami a następnie orientalne show (wirujący derwisz, folklor arabski, sztuczki fakira).
Dorosły 60$ / Dziecko 45$

ALAA EL DIN SAFARI

Wyjazd w godzinach porannych. Przejażdżka quadami (30 min.) przy plaży, potem jazda jeepami w głąb pustyni. Przerwa na robienie zdjęć i zwiedzanie jednej ze starych kopalni. Drugi postój jest również przeznaczony na robienie zdjęć z góry (panorama). Następnie zwiedzanie wioski beduińskiej, przejażdżka wielbłądami (około 20 minut), późne śniadanie na pustyni z egipskimi potrawami i powrót do hoteli.
Dorosły 40$ / Dziecko 40$

MOTO MARINE

Poranna przejażdżka quadami po pustyni między górami (około 45 minut), następnie przejazd na plażę, gdzie mamy czas na snorkeling i obiad (w cenie). Powrót quadami krótszą drogą trwającą około 30 minut. Powrót do hoteli w południe.
Dorosły 70$ / Dziecko 70$

DOLPHIN HOUSE – SNURKOWANIE ZE STATKU

Wyprawa statkiem na snorkeling. Podczas rejsu dwa postoje. Podczas pierwszego, trwającego około godzinę mamy możliwość zobaczyć delfiny w środowisku naturalnym. Drugi postój trwa około 45 minut. Obiad, napoje i sprzęt ABC w cenie.
Dorosły 70$ / Dziecko 55$

PORT GHALIB – DOM ŻÓŁWIA

Wyprawa statkiem z Portu Ghalib. W programie są 3 przerwy na snorkling w dwóch różnych miejscach na najpiękniejszej rafie koralowej. Istnieje możliwość spotkania delfinów, żółwi, diugoni - krów morskich. Obiad, napoje oraz sprzęt do snurkowanie są w cenie. Powrót popołudniu.
Dorosły 55$ / Dziecko 30$

ABU DABAB - SNURKOWANIE Z BRZEGU

SNURKOWANIE Z BRZEGUAbu Dabab to podwodny rezerwat przyrody, gdzie możemy podczas snorkelingu zobaczyć żółwie, delfiny i piękną rafę koralową. Wycieczka rozpoczyna się w godzinach porannych. Sprzęt ABC oraz jeden napój w cenie. Powrót około godz. 13:00.
Dorosły 40$ / Dziecko 20$

AQUAPARK

Zapraszamy do największego parku wodnego w Marsa Alam (20 zjeżdżalni), wstęp od godz. 10:00 do 16:00 z przerwą na lunch. W cenie jest transfer z i do hotelu, obiad, napoje bezalkoholowe bez ograniczeń oraz prysznice. Dodatkowo płatne są szafki na ubranie.

SUBMARINE-ŁODZ PODWODNA

1.5 godzinna wycieczka łodzią podwodną.  Idealnie dla rodzin z dziećmi.
Dorosły 55$ / Dziecko 30$

HAMATA

Najpiękniejsza rafa kolorowa w Egipcie! Macie Państwo możliwość trzykrotnego zejścia na rafy kolorowe i podziwiania podmorskiej flory. Cały dzień relaksu na statku, powrót około 18.
Dorosły 75$ / Dziecko 35$

VIP SUN&FUN

Wyprawa statkiem z Portu Ghalib. W programie jest dwukrotne snurkowanie oraz jedno intro na najpiękniejszej rafie koralowej. Istnieje szansa, że spotkamy delfiny, żółwie oraz diugonie - krowy morskie. Obiad, napoje oraz sprzęt do snurkowania i nurkowania są w cenie. Powrót popołudniu.
Dorosły 70$ / Dziecko 70$

WYPRAWA PORT GHALIB
Wyjazd około 18:30. Zwiedzenie Port Ghalib, czas wolny na bazarze -szansa na zakup pamiątek. Powrót około 22:30.
Dorosły 15$ / Dziecko 10$

PORT GHALIB (PÓŁ DNIA) SNURKOWANIE

Wyjazd w godzinach porannych. Jazda do Portu Ghalib, rejs statkiem do Marsa Mubarak , jednego z najbardziej znanych miejsc na snurkowanie w Marsa Alam. Przerwa na snurkowanie przez 1,5 godziny. Potem powrót do Portu (ok. godz. 14 w hotelu).

PORT GHALIB (PÓŁ DNIA) 1 INTRO NURKOWANIE
Wyjazd w godzinach porannych. Jazda do Portu Ghalib, rejs statkiem do Marsa Mubarak, jednego z najbardziej znanych miejsc na snurkowanie i nurkowanie w Marsa Alam .Przerwa na nurkowanie intro, potem na snurkowanie (około godz.). Powrót do Portu (ok. godz. 14 w hotelu).

PORT GHALIB (PÓŁ DNIA) 1 NURKOWANIE
Wyjazd w godzinach porannych. Jazda do Portu Ghalib, rejs statkiem do Marsa Mubarak, jednego z najbardziej znanych miejsc na snurkowanie i nurkowanie w Marsa Alam. Przerwa na snurkowanie przez 1,5 godziny. Potem powrót do Portu (ok. godz. 14 w hotelu).

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 05.05.2018r., ceny mogą ulec zmianie. 


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu: Dreams Beach (Marsa Alam)

Średnia ocena klientów
Średnia ocena: 7,3/10
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Zakwaterowanie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wnętrza:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Aktywność:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Blisko centrum:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Położenie/narty:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Warunki sanitarne:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Autor: zoover
Wpis: 2017-12-15
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Autor: Barbara
Wpis: 2017-02-22
Pobyt: 2016-11-11
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Zakwaterowanie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wnętrza:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Aktywność:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Blisko centrum:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Położenie/narty:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Warunki sanitarne:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Opis:
Hotel poza Marsa alam - wokół pustynia .Do portu lotniczego około 100 km.W hotelu czysto,schłudnie,spokojnie - gości max 40 osób.Jedzenie bardzo dobre,obsługa super,barmani przyjacielscy,grzeczni i co ważne uśmiechnięci. Ekipa animatorów Julia,Timo,Timur i Camaro - SUPER !!!
Autor: Monika Staśkiewicz
Wpis: 2017-02-22
Pobyt: 2014-02-22
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Zakwaterowanie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wnętrza:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Aktywność:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Blisko centrum:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Autor: Elżbieta
Wpis: 2013-04-02
Pobyt: 2011-04-15
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Zakwaterowanie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Opis:
Hotel Dreams Beach Marsa Alam to propozycja wakacji, która w zeszłym roku powaliła mnie na kolana! Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Mogłam tutaj do woli rozkoszować się egzotyką tego miejsca i wybierać dla siebie rozmaite atrakcje, które po prostu nie pozwalały mi zaznać nudy, także podczas niepogody!
Autor: aniat
Wpis: 2012-08-25
Ogólne wrażenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Cena / jakość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Dreams Beach (Marsa Alam)

Traveliada last minute do Dreams Beach (Marsa Alam)
Traveliada na raty do Dreams Beach (Marsa Alam)

Film z hotelu: Dreams Beach (Marsa Alam)

Loading the player...


14 lat doświadczenia
w sprzedaży przez internet
18 lat w turystyce

Położenie hotelu: Dreams Beach (Marsa Alam)

ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA