71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Red Sea Ghazala Gardens

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 106237 - 239 - SSHGHAAT
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
85 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Ghazala Gardens

Położenie:

Hotel wybudowany w stylu nubijskim leży bezpośrednio nad piękną Zatoką Naama Bay w centrum Sharm El Sheikh. Zlokalizowany jest w drugiej linii brzegowej. Goście hotelowi korzystają z prywatnej plaży siostrzanego hotelu Ghazala Beach (należy przejść ulice). Transfer z lotniska jest bardzo krótki i wynosi ok. 15 minut.

Wyposażenie:

W obszernym budynku głównym znajduje się: lobby z recepcją, 24h lobby bar (płatny dodatkowo), mała biblioteka oraz płatny kącik internetowy. Hotel dysponuje 280 komfortowymi pokojami, które są rozmieszczone w kilku dwupiętrowych budynkach, a wokół nich rozpościerają się pięknie zaprojektowane ogrody. Fantastyczny zespół basenów ze specjalną strefą dla dzieci i sztuczną, piaszczystą plażą tworzą rozległy kompleks rekreacyjny. W okresie zimowym jeden z basenów jest podgrzewany. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie i na plaży bezpłatne. Kulinarne perełki to: restauracja brazylijska – O Fogo, meksykańska – serwująca wyśmienite fajitas oraz włoska – ze świeżą pizzą i makaronami. Różnorodne napoje podawane są w Mango Cocktail Bar.

Pokoje:
POKOJE STANDARD (DZ/EZ):
nowocześnie urządzone, ok. 28 m2 powierzchni, klimatyzacja (uruchamiana sezonowo), lodówka, sejf, rozkładana sofa, TV sat., telefon, balkon, łazienka - wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów.
JUNIOR SUITY (DZJ/EZJ, SKJ (1+1)): ok. 38 m2, wyposażone jak pokoje standard.
JUNIOR SUITY (DJP/EJP): mają bezpośredni dostęp do basenu. Przy rezerwacji pokoju standard dla 2 os. dorosłych i 1 dziecka lub junior suity dla 2 os. dorosłych i 1-2 dzieci lub 3 os. dorosłych, pokoje wyposażone w podwójne łóżko i dostawkę.

Dla dzieci:
W Maxi klubie dla dzieci (4-12 lat) odbywają sie 6 razy w tygodniu urozmaicone, międzynarodowe programy animacyjno-rozrywkowe (w godz. 10-17).
Baby serwis dostępny dla wszystkich małych gości w hotelach sieci RED SEA HOTELS. Oferuje dodatkowe udogodnienia, dostępne w miarę możliwości w ETI Maxi klubie dla dzieci za kaucją (ok. 10-20 EUR).

Do dyspozycji min:
-łóżeczka dla niemowlaków
-moskitiery
-podgrzewacze do butelek
-czajniki
-naczynia
-podkładki do przewijania
-nocniki/nakładki na toaletę
-wózki dziecięce
-zabawki plażowe

Sport, rozrywka:
Bilard, tenis stołowy, aerobik w wodzie, animacje. Za opłatą: pobliskie centrum nurkowe Sinai Divers, inne sporty wodne na plaży przy hotelu Ghazala Beach (oferowane przez lokalne firmy).

Wyżywienie:
All inclusive oferuje:
Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. W restauracji głównej można zjeść dania z całego świata. Organizowane są wieczory tematyczne przy bufecie Live Cooking. Lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkohole dostępne są w godz. od 10 do 24. Do kolacji obowiązuje strój formalny, noszenie opasek all inclusive jest obowiązkowe.

Przepisy wjazdowe:
Obywatele polscy są zobowiązani posiadać paszport z datą ważności 6 miesięcy od daty powrotu. W przypadku dzieci wymagany jest własny paszport z aktualnym zdjęciem. Istnieje również konieczność posiadania wizy wjazdowej turystycznej, ważnej na pobyt do 30 dni. Wiza dostępna jest po przylocie do Egiptu na lotnisku w banku lub u lokalnego agenta, jej koszt to 28 USD. Jej koszt to 28 USD. W tej cenie Klienci ETI otrzymują wizę bez konieczności czekania w kolejce, od razu po przylocie do Egiptu (fast track service).
Turyści przylatujący do Sharm El Sheikh  otrzymują na lotnisku bezpłatną wizę ważną na pobyt w strefie turystycznej w ciągu 14 dni tzw. „Sinai Only”.  W przypadku korzystania z wycieczek fakultatywnych poza Synajem ( np. do Kairu, Luxoru ) należy wykupić wizę turystyczną na lotnisku (28 USD).

Cena zawiera - oferta samolotowa:
- Przelot,
- Opłaty lotniskowe,
- Bagaż podręczny, rejestrowany,
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
- Ubezpieczenie KL, NNW,
- Zakwaterowanie w hotelu,
- Wyżywienie wg oferty.

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:

- Wizy,
- Wydatków własnych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń niezawartych w ofercie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Egipt, Sharm El Sheikh

City tour
Zwiedzanie meczetu, kościoła, spacer po starym nieście, zakupy w centrum handlowym.
Cena ok. 35 €/os.
 
Góra Mojżesza i klasztor Św. Katarzyny

Podziwianie wschodu słońca na Górze Mojżesza, zwiedzanie Św. Katarzyny (wymagany odpowiedni strój, długie spodnie, zakryte ramiona i głowy). W cenie: bilety wstępu, śniadanie.
Cena ok. 42 €/os.
 
Klasztor Św. Katarzyny i miasto Dahab

Zwiedzanie klasztoru Św. Katarzyny (wymagany odpowiedni strój, długie spodnie, zakryte ramiona i głowy) i miasta Dahab. W cenie: bilety wstępu, obiad.
Cena ok. 43 €/os.
 
Ras Mohamed
Nurkowanie z rurką w przepięknym rezerwacie przyrody Ras Mohamed. W cenie: 3 nurkowania z rurką, bilety wstępu, sprzęt, obiad i napoje bezalkoholowe.
Cena ok. 45 € /os.
 
Wyspa Tiran
Niesamowity dzień  nad Morzem czerwonym z nurkowaniem, 3 zejścia no wody. W cenie: obiad, wstęp, sprzęt, napoje bezalkoholowe.
Cena ok. 40 €/os.
 
Safari na wielbłądach i obserwacja gwiazd
Wizyta w wiosce Beduinów, idealna okazja by poznać ich zwyczaje i sposób życia. Obserwacja gwiazd. W cenie: przejażdżka na wielbłądach, tradycyjna kolacja, obserwacja gwiazd, fajka wodna, napoje bezalkoholowe.
Cena ok. 35 €/os.
 
Wycieczka do Petry/ Jordania
Przejazd autobusem i promem do imponującej świątyni w Petrze. W cenie: wstęp i obiad.
Cena ok. 240 €/os.
 
Jerozolima / Izrael
Przejazd do Taby, przekroczenie granicy, postój nad Morzem Martwym, przejazd do Betlejem, zwiedzanie ściany płaczu i góry oliwnej, przejazd do Ejlatu. W cenie: wstępy.
Cena ok. 130 €/os.

 
Wycieczki fakultatywne oferowane są przez rezydentów lub w recepcji danego hotelu.
Należy pamiętać, że za niektóre atrakcje na miejscu pobierana jest dodatkowa opłata (jeśli jest to konieczne) np: fotografowanie lub filmowanie. Czasami przy wybranych zabytkach i atrakcjach turystycznych panuje całkowity zakaz robienia zdjęć (zwłaszcza z aktywną lampą) oraz filmowania. Przede wszystkim ma to na celu ochronę dóbr kultury przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Prosimy również pamiętać, że rezerwacja wycieczek fakultatywnych odbywa się na miejscu i wyjazdy realizowane są przez lokalną agencję turystyczną -Cairo Express Travel (CET). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizacje w/w wycieczek oraz nie prowadzi ich sprzedaży. Proponowane programy wycieczek mogą ulec zmianie, ceny mają charakter orientacyjny.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 29.01.2020. 


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Red Sea Ghazala Gardens

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  8.8/10
Autor: Kacper
Wyjazd: wrzesień 2019
polecam ten hotel
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Zalety:
Blisko centrum Nama Bay czysto obsluga hotelu na wysokim poziomie
Wady:
Brak
Opis:
Goraco polecam bylismy we wrzesniu Jedzenie bardzo dobre czystosc pokoi hotelu fakt ze zmienilismy pokoj ale dostalismy przy samiutkim basenie na parterze zagospodarowany teren jest swietny jest gdzie poplywac moze drinki wodka i piwo ma wiele do zyczenia bo bardzo rakijowata to ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni z zona i goraco polecam
Rekomendacje - dla kogo opiniujący poleca hotel:

dla par
dla grupy znajomych
na wyjazdy integracyjne
dla szukających rozrywki
dla osób aktywnych
dla zwiedzających
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Czystość:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Obsługa:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Jakość wifi:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2019-10-20
Autor: ad
Wyjazd: wrzesień 2018
Ocena ogólna: 7/10
Cena/jakość: 8/10
Opis:
pobyt w dniach 4-11.09. mimo skrajnych opinii zdecydowaliśmy się z żoną na ten hotel.. nie zawiedliśmy się... dużo można by tu pisać... przede wszystkim jak ktoś jedzie odpocząć to odpocznie, jak ktoś jedzie żeby szukać wad to je znajdzie..ale trochę faktów.. hotel w samym centrum naama bay, dużo zieleni, fajne baseny choć niektórzy zarzucają że płytkie- nie umiem pływać więc dla mnie idealne.., fantastyczni ludzie z obsługi, plaża i morze obok w hotelu ghazala beach , przejście przez ulicę przez którą przeprowadza pan wstrzymując ruch, plaża z małą rafą. pokoje standardowe, meble trochę stare i poniszczone ale w żaden sposób nie wpływa to na komfort przebywania w nich- bynajmniej dla nas, jedzenie- dobre i najeść się można, ale przy pobycie na tydzień.. przez dwa tygodnie byłoby ciężko bo codzień praktycznie to samo menu.. ale głodny nie chodziłem..all inclusive- w restauracji głównej, ala carte trzy gdzie obiad można jeść bez rezerwacji a na kolację trzeba się zapisywać.. nie mieliśmy okazji być na kolacji to nie wiem jakie jedzenie.. ale słyszałem że mimo all inc trzeba płacić za napoje...animacje płatne ale w cenie była shisha i drinki..na plaży siatkówka, streching, aqua gim - standardowe egipskie zabawy... no i piwo w barach masakrycznie rozwodnione- nie da się pić.. jak chce się normalne trzeba zapłacić... ja piłem gin ze spritem i był ok... generalnie jak to w Egipcie wszystko przesłodzone... ogólnie nam się bardzo podobało.. nie latam po to żeby się wszystkiego czepiać tylko po to żeby odpocząć a w tym hotelu odpoczęliśmy i to bardzo... trzeba też zdawać sobie sprawę z Egipskich standardów... trochę ten ich świat jest inny ale my się w nim zakochaliśmy... byliśmy w Egipcie czwarty raz i na pewno nie ostatni..pozdrawiam
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2018-09-17
Autor: Barbara S.
Wyjazd: marzec 2018
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 9/10
Opis:
Udany urlop- fajny hotel,spokój.cisza tylko osoby dorosłe.Towarzystwo międzynarodowe - Niemcy.Ukraińcy,Węgrzy,Czesi,Słowacy,Polacy - mała ilość turystów. Restauracje ala carte dla mnie super-polecam. Hotel w samym centrum naama bay. Personel bardzo miły,serdeczny,pomocny a jednocześnie nienachalny. W hotelu pracuje Polka Pani Marcelina przemiła i sympatyczna osoba,która w mig załatwia wszelkie sprawy- naprawdę super dziewczyna. Ja ten hotel polecam.
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2018-03-27
Autor: zoover
  
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 8/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-12-15
Autor: Madziulka
  
Ocena ogólna: 9/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Z lotniska do hotelu jechaliśmy krótko. W hotelu jest bardzo dobre jedzenie. Kucharze na prawdę się starają :-) Polecam szczególnie restaurację meksykańską Ofogo. Hotel położony jest w bardzo ładnym ogrodzie. Hotel jest bardzo zadbany, zarówno na zewnątrz jak i w środku. Pokój był dokładnie sprzątany każdego dnia. Obsługa w hotelu bardzo miła, nie obsługują człowieka jak za karę. Bardzo fajny duży basen z piaskiem, tworzący jakby lagunę :-) Woda każdego wieczoru czyszczona. Mimo tego, że hotel nie leży bezpośrednio przy plaży to plaża jest prywatna i goście hotelowi korzystają na niej z bezpłatnych ręczników i leżaków. Jest ich dużo więc myślę, ze każdy znajdzie miejsce dla siebie. jeżeli ktoś chce na miasto wychodzić z hotelu to polecam ten hotel ze względu ma jego położenie w centrum Naama Bay.
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2013-04-24
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 3 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Egiptu na naszym portalu miała miejsce 8 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Red Sea Ghazala Gardens

Traveliada wakacje 2020 do Red Sea Ghazala Gardens
Traveliada last minute do Red Sea Ghazala Gardens
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA