71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Bardzo Bliski Wschód - wycieczka objazdowa (+opcja 7 dni wypoczynku)

kod oferty: 10898 - 11 - SSHJORD
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Bardzo Bliski Wschód - wycieczka

Wadi Rum - Petra - Kerak - Góra Nebo - Madaba - Amman - Jerash - Ajlun - Morze Martwe - Akaba


Uczta dla pasjonatów archeologii - Petra, starożytna twierdza Nabatejczyków, zachwycająca monumentalną architekturą, Jerash - zwane Pompejami Azji, to jedno z najlepiej zachowanych rzymskich miast na Wschodzie. W programie także stolica Jordanii, malowniczo położony zamek w Kerak, biblijna góra Nebo z widokiem na Mojżeszową Ziemię Obiecaną, kąpiel w Morzu Martwym i jeep safari w wąwozie Wadi Rum. Wspaniałe krajobrazy i egzotyczna pustynna przyroda to niezapomniane wrażenia i piękne fotografie z wakacji! Po super, ciekawym programie warto spędzić tydzień na plaży, w renomowanym kurorcie Sharm el Sheikh. Trasa w Jordanii: ok. 1000 km.

Program:

1. DZIEŃ

Zbiórka na lotnisku  i przelot do Sharm El Sheikh. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejście graniczne Taba/Ejlat/Akaba i spotkanie z miejscowym przewodnikiem w Akabie. Jeep safari w WADI RUM (ok. 2 godz.), podczas którego można podziwiać olbrzymie skalne formacje w kolorze ochry. Przejazd do Petry, która należy do wywierających największe wrażenie i najbardziej nastrojowych stanowisk archeologicznych na świecie. Petra objęta jest patronatem UNESCO. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienna wycieczka do PETRY – miasta wykutego w skale, położonego na szlaku karawan pomiędzy dwoma morzami: Martwym i Czerwonym. Drogę do Petry pokonuje się wąskim wąwozem Siq, w czasie wędrówki na jego ścianach można podziwiać liczne rysunki, płaskorzeźby, kapliczki i pozostałości po systemie doprowadzającym wodę do miasta. Wychodząc z wąwozu można zobaczyć najsłynniejszą budowlę – skarbiec, jak również katakumby królewskie, teatr rzymski, Bramę Themenos, Lwią Fontannę, Skały Dżinów, Pomnik Niszy, Ulicę Fasad, Miejsce Składania Ofiar. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd Królewską Drogą do Ammanu. Po drodze wizyta w zamku krzyżowców w KERAK, wzniesionym na szczycie stromego z trzech stron wzgórza. Okazała budowla jest częścią fortyfikacji ciągnących się od portowego miasta Akaba. Następnie wejście na GÓRĘ NEBO, gdzie Bóg ukazał Mojżeszowi całą Ziemię Obiecaną. Widać stąd Góry Judzkie i Morze Martwe. Na szczycie, w ogrodzie, Ojciec Święty Jan Paweł II zasadził drzewko oliwne. Dalej trasa prowadzi do „miasta mozaik” – MADABY. Zwiedzanie kościoła św. Jerzego z największą na świecie mozaiką podłogową, przedstawiającą Ziemię Świętą. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie AMMANU – stolicy Jordanii: główny meczet Al-Husseini, teatr rzymski i pałac królewski. Przejazd do JERASH, jednego z najlepiej zachowanych miast rzymskich na Środkowym Wschodzie. Spacer po mieście rozpoczynający się od okazałego Łuku Triumfalnego, następnie Hipodrom, świątynia Zeusa, dwa rzymskie teatry oraz nimfeum. W drodze powrotnej do hotelu postój w AJLUN i zwiedzanie twierdzy Kalat ar-Rabad, który jest znakomitym przykładem arabskiej architektury militarnej. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd trasą krajobrazową nad Morze Martwe, które leży w największej depresji świata, sięgającej ponad 400 m. Będzie tu okazja do skorzystania z jedynej w swoim rodzaju kąpieli na świecie. Ze względu na ogromne zasolenie (ok. 26%) morze wypycha na powierzchnię. Przejazd do AKABY. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ

Śniadanie. Czas wolny: plażowanie. Po południu przejście graniczne Akaba/Ejlat/Taba i przejazd do hotelu na Synaju. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.
 
Zakwaterowanie:
Podczas zwiedzania:
2 w Sharm El Sheikh, 2 w okolicach Petry, 2 w okolicach Ammanu, 1 w Akabie w hotelach***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami i klimatyzacją.
Podczas wypoczynku: 7 nocy w wybranym hotelu w Sharm El Sheikh (hotele o różnym standardzie zakwaterowania (***, **** lub *****) oferujące wyżywienie BB, HB, FB lub all inclusive). W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na długość pobytu 14 dni w małym okienku wyszukiwarki, a następnie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
Podczas zwieszania HB oferuje:
śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Podczas wypoczynku: wyżywienie wg oferty wybranego hotelu (BB, HB, FB lub All Inclusive).

Cena zawiera:
noclegi, wyżywienie wg oferty, przelot, przejazd komfortowym klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera:
Wizy: obowiązkowe opłaty graniczne: ok. 94 USD, biletów wstępu: ok. 140 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os, wydatków własnych.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Ostatnia rezerwacja do Jordanii na naszym portalu miała miejsce 29 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Bardzo Bliski Wschód - wycieczka objazdowa (+opcja 7 dni wypoczynku)

Traveliada wakacje 2020 do Bardzo Bliski Wschód - wycieczka objazdowa (+opcja 7 dni wypoczynku)
Traveliada last minute do Bardzo Bliski Wschód - wycieczka objazdowa (+opcja 7 dni wypoczynku)
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA