71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Polwysep tajemnic

kod oferty: 109478 - 11 - TIAKOSO
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Półwysep tajemnic - wycieczka objazdowa

​Tirana • Kruja • Prizren • Monastyr Visoki Dečani • Prisztina • Monastyr Gračanica • Skopje • Ochryd • Klasztor Św. Nauma • Elbasan • Berat • Durrës


Bałkany to mieszanka kultur, stylów architektonicznych i religii, które składają się na rosnącą popularność tej części Europy dla turystów. To także przepiękne krajobrazy i miejsca, gdzie zatrzymał się czas. W zróżnicowanym programie wycieczki są 3 państwa: Albania, Kosowo i Macedonia, ciekawe zabytki, piękne miasta i malownicze Jezioro Ochrydzkie. W średniowiecznych zamkach można poczuć prawdziwego ducha historii. Poznaj Bałkany i ich tajemnice, tak wiele jeszcze pozostało do odkrycia. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 900 km

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Tirany. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. TIRANA – KRUJA
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TIRANY. Spacer po Placu Skanderberga, wizyta w wieży obserwacyjnej z 1830 r. (35 m wysokości), Meczet Ethem Beja z 1789 r., Pałac Prezydencki oraz Bunk Art - bunkier z czasów zimnej wojny przekształcony w muzeum. Spacer głównym bulwarem miasta, przy którym znajdują się budynki rządowe w stylu włoskim. Przejazd do średniowiecznego miasta KRUJA, nazywanego albańskim Krakowem. Wizyta na zamku, w muzeum Skanderberga i na bazarku tureckim. Przejazd do Prizren, drugiego co do wielkości miasta w Kosowie. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. PRIZREN – MONASTYR VISOKI DEČANI - PRISZTINA
Śniadanie. Wykwaterowanie. Spacer po starym mieście PRIZREN. Następnie wizyta w MONASTYRZE VISOKI DEČANI, wpisanym na listę UNESCO, jednej z nielicznych cerkwi prawosławnych w Kosowie. Monastyr został założony w XIV w., wyróżnia się pięknymi freskami oraz oryginalnymi drewnianymi ikonostasami. Przejazd do PRISZTINY, panoramiczne zwiedzanie: teatr narodowy, meczet Carshi, wieża zegarowa, pomnik Skanderberga, pomnik „Nowonarodzony”. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. MONASTYR GRAČANICA – SKOPJE
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w MONASTYRZE GRAČANICA, średniowiecznym klasztorze prawosławnym, wpisanym na listę UNESCO. Przejazd do SKOPJE, stolicy Macedonii. W 1346 r. miała tu miejsce koronacja Stefana Duszana na cara Serbów i Greków. Panoramiczne zwiedzanie Skopje z najważniejszymi zabytkami i miejscami: Stary Bazar, twierdza Kale, cerkiew św. Savior’a, budynek poświęcony pamięci Matki Teresy. Przejazd do Ochrydu. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. OCHRYD - KLASZTOR ŚW. NAUMA

Śniadanie. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do OCHRYDU i nad Jezioro Ochrydzkie, które są wpisane na listę UNESCO. Krótki rejs po jeziorze i zwiedzanie: cerkiew św. Zofii z XI w. z pięknymi bizantyjskimi freskami i cerkiew św. Klemensa ze sławną ikoną Annunciation. Przejazd i krótki pobyt w KLASZTORZE ŚW. NAUMA zbudowanym na początku X w., nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego. Św. Naum był uczniem Cyryla i Metodego, według legendy również współtwórcą cyrylicy. Grobowiec mnicha znajduję się w klasztornej cerkwi. Powrót do hotelu. Czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. ELBASAN – BERAT

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do granicy Albanii, przełęcz i przejście graniczne Qafa e Thane. Następnie krótki pobyt w mieście ELBASAN, czas wolny. Przejazd do BERATU, jednego z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast w Albanii, wpisany na listę UNESCO. Berat jest również znany z dwóch, znalezionych tu, egzemplarzy biblii datowanych na VI i IX w., o ogromnej wartości teologicznej. Spacer ulicami miasta, Meczet Leaden, Królewski Meczet, Biały Meczet, budynek Chanaka Halveti. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. BERAT – DURRËS
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w średniowiecznej bizantyjskiej twierdzy Berat i Muzeum Ikon Onufrego. W obrębie zamku znajdowało się ponad 40 obiektów sakralnych, z czego 7 pozostało do dziś m.in. katedra Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny gdzie obecnie znajduje się wspomniane muzeum ikon. Przejazd do DURRËS, spcaer ulicami miasta, wieża wenecka, amfiteatr, muzeum archeologiczne, Teatr Aleksandër Moisiu, wizyta w destylarni Gjergj Kastrioti Skanderbeu z degustacją koniaku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko w Tiranie i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

Uwagi!

-Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalni przewodnicy: ok. 110 EUR.
-Opłaty fakultatywne: wycieczka do Ochrydu i nad Jezioro Ochrydzkie: ok. 50 EUR.
-Zwiedzanie Monastyru Visoki Dečani jest poprzedzone dwukilometrowym spacerem.
-Zwiedzanie obiektów sakralnych wymaga odpowiedniego stroju: zakryte kolana i ramiona.

Cena zawiera - oferta samolotowa:

7 noclegów w hotelach**/***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji, przelot, przejazd autokarem, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:

Kosztów realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalni przewodnicy: ok. 110 EUR., opłat fakultatywnych, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Albania
Durres

Durres i fabryka brandy

Wizyta w jednej z największych w Albanii destylarni brandy “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” działającej nieprzerwanie od 1933 roku. W czasie wizyty degustacja słynnego koniaku marki Skënderbeu i czas na zakupy. Następnie wizyta w jednym z najstarszych miast Albanii - Durres. Podczas wycieczki z przewodnikiem poznają Państwo 3000-letnią historię największego portowego miasta..
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, podatki lokalne
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 115 Pln

Tirana i Kruj
Wizyta w miejscowości Kruja. Zwiedzanie zamku i starego miasta. Następnie przejazd do stolicy Albanii - Tirany. Zwiedzanie gwarnego miasta, pełnego kontrastów. Na trasie m.in.: plac Skanderbeg, meczet Ethem Bey, słynna wieża zegarowa, piramida Hoxha i główny bulwar miasta. Czas wolny na indywidualny spacer po centrum Tirany.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, podatki lokalne
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 161Pln

Berat
Przejazd do miejscowości Berat, nazywanej „miastem tysiąca okien”, wpisanej na listę UNESCO. Ta miejscowość z 2400-letnią historią jest jedną z najpiękniejszych w Albanii. Wizyta w zamku na wzgórzu, w bogato zdobionym Meczecie Kawalerów oraz w Chanace Helveti, gdzie znajduje się piękny portyk. Następnie wizyta w zabytkowych dzielnicach muzealnych Mangalemi i...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 161 Pln

Macedonia - Jezioro Ochryd
Wyjazd w kierunku Jeziora Ochryd, nazywanego „Błękitną Perłą Bałkanów”. Przejazd malowniczą trasą, następnie przekroczenie granicy z Macedonią. Zwiedzanie zabytkowej części wpisanego na listę UNESCO miasta Ochryd. Spacer po miejskim rynku oraz zwiedzanie cerkwi św. Jana i św. Zofii. Czas wolny na zakupy i obiad.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, podatki lokalne
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 230 Pln

Jeep Safari z Durres
Niesamowita przygoda dla miłośników mocnych wrażeń i przyrody. Przejażdżka jeepami po mało uczęszczanych trasach off-road do najpiękniejszych miejsc w okolicach Durres. Przejazd nad malownicze nadmorskie klify, przystanki przy punktach widokowych, przejazd dolinami przez tradycyjne albańskie wioski.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 322Pln

Tirana nocą
Wyjazd o godz. 21.00 w kierunku Tirany. W programie m.in. zwiedzanie centrum miasta i wizyta w jednej z najbardziej znanych dyskotek. Powrót ok. godz. 1.00.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, opieka instruktora, strój kąpielowy
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 115Pln

Rafting - spływ rzeką Vjosa
Wyjazd w kierunku miasteczka Permeti, gdzie rozpoczyna się spływ. Zapoznanie z profesjonalnym sprzętem raftingowym, następnie rozpoczęcie spływu rzeką Vjosa (ok. 2 godz.). Po spływie tradycyjny obiad z regionu Permeti.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, opieka instruktora, strój kąpielowy
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 368 Pln

Wlora Cruise
Wyjazd w kierunku Wlory – „miasta niepodległości”, gdzie rozpoczyna się rejs statkiem. Pierwszym punktem w programie jest Zatoka Karaburun. Krótka przerwa na jednej z plaż. Czas wolny na obiad. Następnie zjawiskowe jaskinie Haxhi Aliu. Wpłynięcie do środka (zależnie od warunków pogodowych). W programie również wyspa Sazan z ciekawą historią, którą...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika, bilety wstępu, bilety na prom
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od:  230 Pln

Prizren

Przejazd do Prizren, drugiego co do wielkości, jednego z najpiękniejszych miast w Kosowie. Po przybyciu, orientacyjny spacer po Prizren, wzdłuż rzeki Bistrica obejmujący zwiedzanie brukowanego placu z fontanną i Starego Kamiennego Mostu. Czas wolny na spacer po Starym Targu i obiad w jednej z lokalnych restauracji gdzie można spróbować qebaptore...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transport, opieka przewodnika
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 230 Pln

Szkodra
Przejazd do Szkodry, znanej również jako Scutari i Skadar, największego miasta w północnej Albanii. Zwiedzanie: zamek Rozafa, Plac Demokracji, Muzeum Fotografii Marubi, Meczet Ebu Beker, katedra prawosławna i katedra katolicka. Po zwiedzaniu Szkodry opcjonalny lunch w najstarszej restauracji w mieście, zbudowanej 200 lat temu. Przejazd do Lezhy. Wizyta w mauzoleum...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: przejazd autokarem, opieka polskojęzycznego przewodnika, podatki lokalne
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 184 Pln

Saranda

Gjirokastra

Przejazd do Gjirokastry, wpisanego na listę UNESCO „miasta-muzeum”, w którym urodził się Enver Hodża. Miasto zbudowane jest na zboczu wzgórza i słynie z charakterystycznych wąskich, kamiennych uliczek. W programie: zwiedzanie twierdzy, Muzeum Militariów, Muzeum Etnograficzne – dom, w którym urodził się Enver Hodża. Czas wolny.
Język przewodnika:
Polski
W cenie wycieczki:
przejazd, bilet wstępu do Twierdzy, bilet wstępu do Muzeum Militariów, bilet wstępu do Muzeum Etnograficznego, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 184 Pln

Riwiera Albańska

Wycieczka wzdłuż Riwiery Albańskiej, od Sarandy w kierunku Himary, podczas której można podziwiać piękno albańskiego wybrzeża. Postój w Borsh i czas na kawę w urokliwie położonej kawiarni z widokiem na wodospad. Zwiedzanie zamku Porto Palermo znajdującego się obok bazy Marynarki Wojennej. Przejazd do Himary, wioski z przepiękną plażą i nowoczesną...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: przejazd, zwiedzanie zamku Porto Palermo, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 161 Pln

Albański wieczór folklorystyczny
Wyjazd późnym popołudniem do wioski albańskiej Karahadż, gdzie w specjalnie przygotowanej restauracji Fenike odbędzie się kolacja z lokalnymi specjałami i winem, przy typowej muzyce i tańcach.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: przejazd, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, przekąski, owoce, wino, woda
Cena/os. od: 138 Pln

Butrinti i Ksamil
Przejazd do wpisanego na listę UNESCO starożytnego miasta Butrinti, jednej z największych atrakcji Albanii. Zwiedzanie: amfiteatr, świątynia Asklepiosa, baptysterium, bazylika, Brama Lwia, ruiny zamku Weneckiego, muzeum w zamku Butrint . Przejazd do Ksamil - jednego z najładniejszych kąpielisk w okolicy. Czas wolny na plażowanie i zwiedzanie.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: przejazd, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, bilet wstępu do Butrinti
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 138 Pln

Błękitne oko i zamek Lekuresi
Przejazd do górującego nad Sarandą zamku Lekuresi, z którego rozpościera się przepiękny widok na całą okolicę. Następnie wizyta przy źródłach zwanych „Błękitne Oko”, jednej z największych atrakcji przyrodniczych regionu. Czas wolny na kąpiel i relaks pod wiekowymi platanami. Przejazd do winiarni i degustacja regionalnych specjałów.
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: przejazd, opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, bilet wstępu do źródeł "Błękitnego Oka", degustacja wina
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 115 Pln

Shëngjin

Durres i Fabryka Koniaku Skenderbeu
Wycieczka zaczyna się od zwiedzania Torry w Durres, weneckiej wieży, która od XV w. była częścią murów obronnych miasta. Następnie w programie Amfiteatr zbudowany w II w. n.e. z kaplicą z mozaikami i Muzeum Archeologiczne położone nad brzegiem morza. Przejazd na peryferie miasta, do destylarni „Gjergj Kastrioti Skenderbeu”, jednej z...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transfer z i do hotelu, lokalny przewodnik, podatki, bilet wstępu do Fabryki Koniaku Skenderbeu, degustacja
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 138 Pln

Szkodra – Lezha
Wizyta w miejscowości Szkodra, położonej nad brzegiem jeziora o tej samej nazwie z największą, XIX-wieczną katedrą katolicką na Bałkanach. Czas wolny lub zwiedzenia Muzeum Etnograficzno i Archeologicznego w tradycyjnym drewnianym budynku typowym dla regionu. Następnie w programie stare miasto z głównym deptakiem, które nadaje kurortowi charakter europejskich uzdrowisk. Zwiedzanie twierdzy...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki:
transfer z i do hotelu, lokalny przewodnik, podatki, bilety wstępu do twierdzy Rozafa
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 138 Pln

Kruja – Tirana – góra Dajti
Wizyta w miejscowości Kruja. Zwiedzanie zamku i starego miasta. Przejazd w okolice Tirany. Wjazd jedyną w Albanii kolejką gondolową na górę Dajti. Czas wolny w Parku Narodowym Dajti. Następnie przejazd do stolicy Albanii - Tirany. Zwiedzanie gwarnego miasta, pełnego kontrastów. Na trasie m.in.: plac Skanderbeg, meczet Ethem Bey, słynna wieża...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transfer z i do hotelu, lokalny przewodnik, podatki, bilety wstępu do muzeum Skanderberga, bilet na kolejkę gondolową
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 175 Pln

Rejs po jeziorze Komani

Fascynująca wycieczka zaczyna się od przejazdu przez malownicze miejscowości Vau i Dejës. Następnie przejazd do tamy Koman. Rejs promem po jeziorze Komani, okazja do podziwiania pięknych widoków: pokrytych drzewami wzgórz, które z czasem ustępują miejsca wapiennym klifom. Czas wolny nad rzeką Shala, okazja do kąpieli w rzece, o której miejscowi..
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transfer z i do hotelu, lokalny przewodnik, przekąska na statku, podatki, wycieczka statkiem po jeziorze Komani
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 184 Pln

Wycieczka Jeepem po Theth

Wyprawa do wyjątkowego miejsca na północy Albanii. Przeprawa jeepami przez rzekę w malowniczej dolinie. Przejazd przez Szkodrę, a następnie do wioski Theth z wieżą „Kulla”, która służyła jako miejsce schronienia dla mężczyzn przed zemstą rodową. Krótki (ok. 20 min) spacer do kanionu i wodospadu Grunas. Ten przepiękny wodospad uznany...
Język przewodnika: Polski
W cenie wycieczki: transfer z i do hotelu, lokalny przewodnik, podatki
Czas trwania: cały dzień
Cena/os. od: 322 Pln

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 04.04.2018r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu:

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Polwysep tajemnic

Traveliada last minute do Polwysep tajemnic
Traveliada na raty do Polwysep tajemnic
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA