801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 111700 - 224 - FAOAZUL
Portugalia Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Azulejos i moliceiros

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 31-01-2018. LATO 2018!
Gratis gwarancja niezmiennej ceny.
Gratis gwarancja najniższej ceny.
Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji.
Zaliczka 30% płatna przy podpisaniu umowy.
50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.
Ilość miejsc w promocji ograniczona.
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Ważne informacje!
Uwaga! Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do końcowej ceny rezerwacji należy doliczyć składkę ( 15 zł/os lub 13 zł/os - w zależności od rodzaju wyjazdu) na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Symulacja całkowitej kwoty rezerwacji nie zawiera wyżej wymienionej opłaty.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
73 zł / 10 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Azulejos i Moliceiros -  Wycieczka objazdowa (+ opcja 7 dni wypoczynku).

Lizbona - Sintra - Fatima - Coimbra - Viseu - Lamego - Peso da Régua - Amarante - Guimarães - Braga - Santiago de Compostela - Porto - Aveiro - Mafra - Lizbona  

Intensywna, znakomicie zaplanowana trasa, idealna na pierwsze spotkanie z Portugalią, polecana także wszystkim, którzy chcą powrócić jeszcze raz do ojczyzny fado. W tygodniowym programie aż 15 miast, zabytki z Listy UNESCO, miejsca kultu i słynne portugalskie winnice. Lizbona oczarowuje niepowtarzalną atmosferą, Sintra zachwyca romantycznymi parkami i pałacami. Na trasie miasta w dolinie rzeki Duero, gdzie powstają wina wysoko cenione przez koneserów, a okolica słynie z wyjątkowej urody krajobrazu z tarasowymi uprawami winorośli. W programie okazały pałac w Mafrze, Aveiro, któremu uroku dodają barwne łodzie moliceiros, Coimbra, gdzie starożytność łączy się z teraźniejszością. Po pełnym wrażeń tygodniu warto przedłużyć portugalskie wakacje o wypoczynek na Riwierze Lizbońskiej.

Program:

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Lizbony. Transfer do hotelu. Zależnie od godziny przylotu: czas wolny, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie LIZBONY, jednej z najmniejszych europejskich stolic. Przejazd zabytkowym tramwajem na wzgórze, gdzie strategiczne miejsce zajmuje zamek św. Jerzego. Wejście na mury obronne, skąd można podziwiać wspaniały widok na miasto, Tag i port. Spacer wąskimi uliczkami mauretańskiej Alfamy, najstarszej dzielnicy Lizbony. Zwiedzanie katedry, jednej z najciekawszych budowli w mieście. Przejście na słynny plac Rossio. Przejazd do SINTRY, dawnej letniej rezydencji portugalskich monarchów, położonej wśród egzotycznych ogrodów i zalesionych wzgórz, wpisanej na Listę UNESCO. Zwiedzanie Pałacu Narodowego, gdzie można podziwiać piękne dekoracje z płytek ceramicznych - azulejos. Przejazd do FATIMY, ośrodka kultu maryjnego, celu licznych pielgrzymek. Spacer po sanktuarium Najświętszej Marii Panny: plac Pielgrzyma, bazylika z grobowcami św. Łucji, Hiacynty, Franciszka; kaplica Objawień. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Wieczorem dla chętnych możliwość wzięcia udziału w procesji światła, podczas której pielgrzymi obchodzą ze świecami plac sanktuaryjny. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do COIMBRY, dawnej stolicy Portugalii i centrum uniwersyteckiego. Zwiedzanie: najstarszy w kraju uniwersytet, założony w 1290 r., ze wspaniałą barokową biblioteką; Stara Katedra - najwspanialsza romańska budowla w Portugalii; kościół Świętego Krzyża z arcydziełami sztuki rzeźbiarskiej renesansu. Przejazd do VISEU, miasta słynącego z renesansowej szkoły malarstwa. Spacer uliczkami zabytkowego centrum z renesansowymi i klasycystycznymi kamienicami. Przejazd do LAMEGO, miasteczka słynącego z produkcji wina musującego Raposeira. Zwiedzanie sanktuarium Nossa Senhora dos Remedios, jednego z głównych ośrodków pielgrzymkowych w kraju, miejsca słynnego z powodu licznych cudownych uzdrowień. Przejazd do PESO DA RÉGUA, miasta położonego przy szlaku winnym rzeki Duero, serca regionu produkcji wina porto. Wizyta w Quinta da Pacheca - XVIII-wiecznej winnicy produkującej porto oraz inne gatunki białych i czerwonych win. Fakultatywnie: degustacja win (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Krótka wizyta w miasteczku AMARANTE, malowniczo położonym nad Tamegą. Spacer po mieście, podziwianie charakterystycznej zabudowy miasteczka, gdzie balkony lokalnych domostw ulokowane po obu stronach rzeki zwisają nad taflą wody. Przejazd do GUIMARÃES nazywanego kolebką Portugalii. Spacer wąskimi uliczkami średniowiecznego miasta, które od 2001 r. jest objęte patronatem UNESCO. Przejazd do BRAGI, głównego ośrodka religijnego, zwanego portugalskim Rzymem. Spacer po zabytkowym centrum. Zwiedzanie wielokrotnie przebudowywanej i bogatej stylowo katedry. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA, najważniejszego dla chrześcijan świętego miejsca po Rzymie i Jerozolimie. Średniowieczne centrum miasta zostało wpisane na Listę UNESCO. Zwiedzanie romańskiej katedry z grobem św. Jakuba. Spacer po mieście: Brama Złotników, plac Obradoiro, Hostal de los Reyes Catolicos z piękną fasadą w stylu plateresco, pełniący dawniej funkcję zajazdu i szpitala dla pielgrzymów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PORTO, miasta niezwykłego i pełnego kontrastów, malowniczo położonego na wzgórzu nad rzeką Duero. Historyczne centrum miasta zostało wpisane na Listę UNESCO. Zwiedzanie: Pałac Giełdy ze wspaniałą salą arabską; kościół św. Franciszka; dworzec Sao Bento, którego ściany wyłożone są wspaniałymi azulejos. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs statkiem po rzece Duero - wspaniała okazja, by poznać miasto z innej perspektywy. Wizyta w piwnicach, gdzie dojrzewają doskonałe portugalskie wina, degustacja słynnego porto, z którego produkcji słynie miasto. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do AVEIRO, miasta na wodzie, z charakterystycznym labiryntem kanałów, który dominuje w tutejszym krajobrazie. Spacer po centrum, gdzie można podziwiać malownicze domy rybaków. Symbolem miasta są łódki rybackie moliceiros, dekorowane rysunkami w żywych kolorach, przypominające weneckie gondole. Wizyta w wytwórni porcelany Vista Alegre, założonej w 1824 r., dziś znanej i cenionej na całym świecie. Przejazd do MAFRY, miejscowości położonej na północny wschód od Lizbony, znanej z największego zespołu pałacowo-klasztornego na Półwyspie Iberyjskim. Imponujący pałac w stylu barokowym zainspirował portugalskiego laureata Nagrody Nobla José Saramago do napisania powieści „Baltazar i Blimunda”. Zwiedzanie pałacu z jedną z najpiękniejszych bibliotek w Europie. Przejazd do LIZBONY. Zwiedzanie Belém, uroczej nabrzeżnej dzielnicy: klasztor Hieronimitów z grobowcem Vasco da Gamy wpisany na Listę UNESCO. Spacer po Belém: pomnik Odkryć Geograficznych, wzniesiony w pięćsetną rocznicę śmierci Henryka Żeglarza; wieża Belém, jedna z wizytówek miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): koncert fado połączony z kolacją. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.
Zależnie od godziny wylotu: śniadanie, czas wolny, transfer na lotnisko i przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek w hotelu: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

Zakwaterowanie:
podczas zwiedzania
:  hotele ***/**** w miastach lub okolicy miast: 2 w Lizbonie, 1 w Fatimie, 1 w Bradze, 1 w Santiago de Compostela, 2 w Porto; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami (7 noclegów);
podczas wypoczynku (dla osób wybierających opcję z wypoczynkiem): wybrany hotel **** w regionie Riwiery Lizbońskiej. W zależności od wybranego standardu hotelu, cena może być niższa lub wyższa.

Wyżywienie:
podczas zwiedzania
: HB oferuje: sniadania i kolacje. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.
podczas wypoczynku (dla osób wybierających opcję z wypoczynkiem): HB oferuje: śniadania i obiadokolacje (w formie bufetu). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Informacje dodatkowe:
Opłaty fakultatywne: koncert fado połączony z kolacją: ok. 42 EUR (wymagane min. 25 osób), rejs po rzece Duero: ok. 10 EUR (wymagane min. 15 osób), degustacja wina w Quina da Pecheca: ok. 16 EUR.

Cena zawiera:
przelot; przejazdy komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW, noclegi, wyżywienie zgodnie z programem.

Cena nie zawiera:
Biletów wstępu i lokalnych przewodników, degustacja porto: ok. 130 EUR.

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Azulejos i moliceiros

Traveliada last minute do Azulejos i moliceiros
Traveliada na raty do Azulejos i moliceiros
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA