801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 111707 - 224 - TIVMOST
Czarnogóra Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Bałkańskie fascynacje

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 31-03-2018. LATO 2018!
Gratis gwarancja najniższej ceny.
Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji.
Gwarancja niezmiennej ceny 69 zł/os/7 dni i 99zł/os/powyżej 7 dni.
Zaliczka 30% płatna przy podpisaniu umowy.
50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.
Ilość miejsc w promocji ograniczona.
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Ważne informacje!
Uwaga! Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do końcowej ceny rezerwacji należy doliczyć składkę ( 15 zł/os lub 13 zł/os - w zależności od rodzaju wyjazdu) na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Symulacja całkowitej kwoty rezerwacji nie zawiera wyżej wymienionej opłaty.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
105 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Bałkańskie fascynacje

KOTOR – BUDVA  – MONASTYR OSTROG – ZABLJAK – TARA – MONASTYR MILESEVA – UVAC – DRVENGRAD – WISZEGRAD – SARAJEWO – VISOKO  – TRAVNIK – RZEKA NERETWA – MOSTAR – WODOSPADY KRAVICA – POCITELJ – DUBROWNIK

Piękna trasa po zachodniej części Półwyspu Bałkańskiego obejmująca wszystkie miejsca, które powinny znaleźć się na liście podróżnika - odkrywcy. W programie są tak niezwykłe miejsca jak kaniony Uvac i Tara, wodospady Kravica w bajkowej scenerii i Kotor z fiordami południa. Na trasie jest Dubrownik z zachwycającym starym miastem, Mostar ze słynnym kamiennym Starym Mostem, a także klimatyczne miasteczko Pocitelj, kiedyś ulubione miejsce schronienia piratów. Bałkańskie monastery i Góra Objawień to wytchnienie od zgiełku pędzącego świata. Mówią, że na Bałkany się powraca. Wyrusz w podróż z ITAKĄ i przekonaj się czy to prawda! Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1300 km.

Plan wycieczki:

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Tivat. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godzin przylotu). Kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. KOTOR – BUDVA – MONASTYR OSTROG
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do średniowiecznego KOTORU, leżącego nad przepiękną Zatoką Kotorską przypominającą fiordy północy. Miasto wraz z otaczającym krajobrazem przyrodniczym jest wpisane na listę UNESCO. Panoramiczne zwiedzanie starówki, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki m. in. katedra św. Tryfona z 1166 r., starożytne mury miejskie o długości 4,5 km. Przejazd do BUDVY, słynnego ośrodka turystycznego Czarnogóry. Spacer po starym mieście otoczonym weneckimi murami obronnymi. Postój w punkcie widokowym, skąd rozciąga się przepiękna panorama na wysepkę Sveti Stefan, gdzie obecnie na całym jej obszarze znajduje się luksusowy kompleks hotelowy. Następnie wizyta w MONASTERZE OSTROG, wbudowanym w zbocze skały, skąd rozciąga się wspaniały widok na dolinę i rzekę Zetę. Jest to jeden z najsławniejszych ośrodków kultu religijnego i pielgrzymkowego całych Bałkanów za sprawą rzekomych uzdrowień, jakie miały tu miejsce. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. ZABLJAK – TARA – MONASTYR MILESEVA – UVAC
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ZABLJAK, spacer po mieście. Przejazd nad malownicze Jezioro Czarne leżące na wysokości 1416 m n. p. m. między najwyższymi szczytami gór pasma Durmitor. Przejazd do TARY - największego kanionu Europy i trzeciego najgłębszego na świecie. Wizyta na ogromnym moście o długości prawie pół kilometra, który zawieszony 150 m nad rzeką łączy dwa brzegi kanionu. Do połowy XX w. był to najpotężniejszy most w całej Europie! Przejazd do Serbii i wizyta w MONASTERZE MILESEVA, gdzie spoczywają relikwie św. Sawy, pierwszego zwierzchnika Serbskiego Kościoła Prawosławnego. Przejazd do Zlatar i wyprawa busami na punkt widokowy, skąd podziwiać można przyrodę kanionu UVAC. Są tu zjawiskowe meandry rzeki oraz jedyne na świecie miejsce występowania najrzadszych gatunków orłów i sępów. Następnie pełen wrażeń rejs meandrami rzeki kanionu Uvac. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. DRVENGRAD – WISZEGRAD – SARAJEWO
Śniadanie. Wykwaterowanie. Krótki postój na targowisku w Zlatibor, gdzie można kupić wyroby lokalne jak np. kajmak, rakije. Przejazd do DRVENGRAD - przejażdżka wąskotorową koleją, trasą prowadzącą pięknymi zboczami kanionu, wiodącą przez 22 tuneli, pięć mostów i pokonującą różnicę poziomów ok. 300 m na długości ok. 16 km. Zwiedzanie drewnianego miasta na Mećavnik, tradycyjnej wsi słynnej dzięki Akademii Filmowej, która została założona przez sławnego reżysera Emira Kusturicę. Krótki pokaz filmu i spacer po skansenie, miejscu festiwali filmowych i wystaw. Przejazd do WISZEGRADU (Bośnia i Hercegowina). Spacer słynnym mostem Mehmeda Paza Sokolovic z XVI w., wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Sarajewa. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. SARAJEWO – VISOKO –TRAVNIK
Śniadanie. Przejazd do SARAJEWA. Panormiaczne zwiedzanie: fontanna Sebilj, ulica Kazandziluk - znana z handlu i garnków produkcji miedzianej, Meczet Bega z 1530 r., Stara Cerkiew, katedra, Wieczny Ogień, ratusz, Łaciński Most, na którym miał miejsce zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda. Następnie przejście do Muzeum Tunelu, znajdującego się pod lotniskiem. Czas wolny na bazarze Bas Carsija. Przejazd do miejscowości VISOKO, gdzie wg. teorii bośniackiego archeologa - amatora znajduje się kompleks piramid, przykrytych ziemią i porośniętych trawą. Przyjazd do TRAVNIKA. Zwiedzanie starego miasta: zamek, Jeni Meczet z 1549r. i Meczet Kolorowy – najważniejszy zabytek kultury islamskiej. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. RZEKA NERETWA – MOSTAR – WODOSPADY KRAVICA – POCITELJ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd wzdłuż RZEKI NERETWY, gdzie nadal widoczne są zniszczenia z okresu II Wojny Światowej. Przejazd do MOSTARU. Zwiedzanie zabytkowego centrum średniowiecznego miasteczka: Stary Most – symbol Mostaru wpisany na listę UNESCO, meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki, dzielnica Stara Carsija. Czas wolny. Przejazd do WODOSPADÓW KRAVICA, rozciągających się wzdłuż rzeki Trebizat na obszarze ponad 100 m szerokości. Ze względu na malownicze położenie i krystalicznie czystą wodę zaliczane są w poczet najpiękniejszych miejsc przyrodniczych w Europie. Czas wolny. Przejazd do POCITELJ, gdzie znajduje się jeden z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu panowania tureckiego na terytorium Bośni i Hercegowiny. Panoramiczne zwiedzanie miasta, nad którym góruje twierdza tureckia. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. DUBROWNIK
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do bajkowego DUBROWNIKA w Chorwacji, w całości wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: Wielka i Mała Studnia Onofria, barokowy klasztor Franciszkanów z XIV w., kościół św. Błażeja z najstarszą apteką na Bałkanach, tryptyk Tycjana. Spacer murami miasta, skąd rozciąga się malowniczy widok na dalmackie wybrzeże. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależy od godziny wylotu), transfer na lotnisko w Tivat i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

Uwagi:
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty za przewodników lokalnych: ok. 90 EUR.

Zakwaterowanie:
7 noclegów w hotelach **/***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami

Wyżywienie:
HB oferuje - 7 śniadań, 7 kolacji

Cena zawiera - oferta samolotowa:
7 noclegów w hotelach **/***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
Obowiązkowej opłaty na miejscu za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty za przewodników lokalnych: ok. 90 EUR, wydatków własnych, świadczeń niezawartych w ofercie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Bałkańskie fascynacje

Traveliada last minute do Bałkańskie fascynacje
Traveliada na raty do Bałkańskie fascynacje
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA