801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 111818 - 224 - PFONISS
Cypr Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Spacer z Afrodyta

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 31-01-2018. LATO 2018!
Gratis gwarancja niezmiennej ceny.
Gratis gwarancja najniższej ceny.
Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji.
Zaliczka 30% płatna przy podpisaniu umowy.
50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.
Ilość miejsc w promocji ograniczona.
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Ważne informacje!
Uwaga! Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do końcowej ceny rezerwacji należy doliczyć składkę ( 15 zł/os lub 13 zł/os - w zależności od rodzaju wyjazdu) na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Symulacja całkowitej kwoty rezerwacji nie zawiera wyżej wymienionej opłaty.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
105 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Spacer z Afrodytą - wycieczka

PAFOS – GEROSKIPOU – KURION – PETRA TOU ROMIOU – OMODOS  – KLASZTOR KYKKOS - GÓRA OLIMP - LANIA – CHIROKITIA – LARNAKA – NISSI BEACH – KAMARA TOU KORAKA – SALAMINA – FAMAGUSTA – VAROSIA – NIKOZJA


Wyjątkowa, słoneczna, gościnna - to tylko kilka słów na określenie Cypru. To tutaj, w okolicach Pafos z morskiej piany wyłoniła się Afrodyta, mityczna bogini miłości. W ciekawym programie są góry Troodos, wypoczynek na najpiękniejszej plaży wyspy, unikalne zabytki z listy UNESCO i Nikozja, jedyna na świecie stolica, podzielona na dwie części. Przepyszne tradycyjne dania, cuda przyrody, bogata historia i kultura Cypru sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Trasa na Cyprze: ok. 600 km..

Program:
1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Pafos. Transfer do hotelu w okolicach Limassol i zakwaterowanie. W zależności od godziny przylotu: czas wolny. Kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. PAFOS – GEROSKIPOU
Śniadanie. Przejazd do PAFOS, wpisanego listę UNESCO. Zwiedzanie Parku Archeologicznego Kato Pafos ze słynnymi starożytnymi mozaikami rzymskimi III-V w. n.e, w których odkryciu brali udział polscy archeolodzy. Spacer po Pafos: forteca Saranda Kolones, kościół Agia Kyriaki, katakumby Agia Solomoni, „drzewo życzeń”. Wizyta w porcie Kato Pafos, gdzie znajduje się Zamek (Fort Nea Pafos) z czasów Lusignanów z XII w. W drodze powrotnej przystanek w GEROSKIPOU. Wizyta przy bizantyjskim kościele Agia Paraskevi z IX/X w., zbudowanego na ruinach starożytnej świątynni Afrodyty. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. KURION - PETRA TOU ROMIOU – OMODOS

Śniadanie. Przejazd do antycznego miasta KURION, położonego na wzgórzu. Zwiedzanie terenu wykopalisk, uznawanych za jedne z najważniejszych na Cyprze. Na uwagę zasługuje okazały teatr grecko-rzymski na stromym krańcu wzgórza, wczesnochrześcijańska bazylika i mozaiki podłogowe. Wizyta przy słynnej PETRA TOU ROMIOU - Skale Afrodyty. Według mitów właśnie tutaj z morskiej piany wyłoniła się grecka bogini Afrodyta. Czas wolny na plaży. Przejazd do wioski OMODOS, zachwycającej urokliwymi zaułkami i tradycyjną zabudową. Wizyta w sklepie-muzeum produkcji wina. Czas wolny. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.

4. DZIEŃ. KLASZTOR KYKKOS – GÓRA OLIMP – LANIA

Śniadanie. Przejazd do KLASZTORU KYKKOS, najsłynniejszego i najbogatszego na Cyprze, którego największym skarbem jest ikona Madonny, przypisywana św. Łukaszowi. Wjazd na najwyższy szczyt Cypru – GÓRĘ OLIMP (1951 m n.p.m.). Wizyta w wiosce LANIA, zamieszkanej przez artystów, znanej z tradycyjnych kamiennych domów i wąskich brukowanych uliczek. Degustacja cypryjskich trunków: wino Commandaria i wódka z winogron Ziwania. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. CHIROKITI – LARNAKA – NISSI BEACH – KAMARA TOU KORAKA

Śniadanie. Przejazd do Larnaki. Po drodze przystanek w CHIROKITI, najstarszej osadzie Cypru z 5500 r. p.n.e., wpisanej na listę UNESCO. Poza wykopaliskami, znajduje się tu kilka domów wybudowanych przez archeologów za pomocą antycznych narzędzi na wzór tych z neolitycznej osady. Przyjazd do LARNAKI (łac. Kition), miasta wybitnego filozofa greckiego Zenona. Spacer promenadą. Wizyta w Cerkwii Agios Lazaros z IX w., gdzie w podziemiach znajdują się grób i relikwie św. Łazarza wskrzeszonego przez Chrystusa. Czas wolny. Przejazd na sławną NISSI BEACH, w miejscowości Ayia Napa. Czas wolny na plaży. Piaszczysta plaża o długości ok. 600 m przyciąga turystów wspaniałymi widokami i lazurową, wodą zaliczana do najpiękniejszych plaż Europy. Na miejscu można wypożyczyć (za opłatą) leżaki i parasol; są tu bary i restauracje. Wizyta przy skalnym łuku KAMARA TOU KORAKA. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. SALAMINA – FAMAGUSTA – VAROSIA

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie ruin starożytnej SALAMINY, którą według legendy założył Teukros, bohater wojny trojańskiej: teatr, grób i kościół apostoła Barnaby. Przejazd do FAMAGUSTY we wschodniej części tureckiego Cypru. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami obronnymi, jednymi z najlepiej zachowanych weneckich obwarowań. Wizyta w katedrze św. Mikołaja, obecnie meczecie Lala Mustafy Paszy, uznawanym za najpiękniejszą gotycką budowlę na wyspie. Famagusta w 2007 r. została objęta patronatem UNESCO. Czas wolny. Przejazd obok miasta - widma VAROSIA, opuszczonego przez greckich mieszkańców. W latach 60. XX w. był to światowej sławy kurort nazywany "Copacabaną Morza Śródziemnego". Obecnie, wstęp mają tu jedynie żołnierze tureccy i patrole ONZ. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. NIKOZJA

Śniadanie. Przejazd do stolicy Cypru – NIKOZJI, jedynej na świecie podzielonej stolicy. Od 1974 r. "zielona linia" oddziela Republikę Cypryjską od nieuznawanej przez świat Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Spacer malowniczą starówką, Brama Famagusta, Mury Weneckie, Muzeum Cypru – największe muzeum na wyspie ze zbiorami od wczesnego okresu kamiennego do epoki wczesnobizantyjskiej. Czas wolny. W części tureckiej miasta, spacer uliczkami, w których „zatrzymał się czas”, Centralny Placu Atatürka z weneckimi kolumnami w centrum, Stary karawanseraj Büyük Han z XVI w. oraz biblioteka Sultan Mahmut II. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny (zależy od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

Uwagi:

-Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 110 EUR.

Cena zawiera:

7 noclegów w hotelach**/***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji,  przelot, przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 110 EUR,  opłat fakultatywnych, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Spacer z Afrodyta

Traveliada last minute do Spacer z Afrodyta
Traveliada na raty do Spacer z Afrodyta
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA