801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 112596 - 193 - 4014
Grecja Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Moja wielka grecka wycieczka

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 22-01-2018. Rabat do 40% ! oferty od 25.04.2018!
Promocja Lato 2018 już w sprzedaży!
Rabat do 40 %
Zaliczka wynosi 30% przy wpłacie do 22.01.2018
Do wyboru 2 z 5 dodatkowych, specjalnych korzysci:
- Parking przy lotnisku tylko za 1 zł – 1 miejsce przysługuje jednej rezerwacji.
- Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji Komfort za 1 zł/os.
- Wybór miejsca w samolocie – typ „Standard” za 1 zł/os.
- Wybór miejsca w samolocie – typ „Premium” za 50% ceny.
- Ubezpieczenie „Standard+” – lepsze warunki ubezpieczenia w cenie ubezpieczenia standardowego.
Ilość miejsc w promocji ograniczona
UWAGA : istnieje możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych jeszcze przed wyjazdem (zapytaj konsultanta)
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
105 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Moja wielka grecka wycieczka

Wergina • wiszące klasztory - Meteora • Mykeny i pałac Agamemnona • Ateny i wspaniały Akropol • Dodona z najstarszą wyrocznią • Termopile i pomnik Leonidasa • dla chętnych tydzień pobytu na greckiej wyspie Tasos

Program:

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, przy stanowisku odpraw organizatora, na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Kawali. Po przylocie spotkanie z pilotem oraz przejazd autokarem w okolice Salonik. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Nocleg w hotelu w okolicach Salonik. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Wergina, gdzie zaprosimy Państwa na zwiedzanie stanowiska archeologicznego wpisanego na listę UNESCO. Czeka nas niezapomniany spacer po ruinach starożytnej stolicy Macedonii, gdzie główną atrakcją jest kompleks grobowców władców, między innymi króla Filipa II, ojca twórcy imperium Aleksandra Macedońskiego. Najcenniejszymi znaleziskami są nie tylko groby kopułowe, ale również bogactwo przedmiotów, z którymi chowano zmarłych oraz liczne malowidła zdobiące ściany kurhanu. W dalszej kolejności udamy się do słynnych i zapierających dech w piersiach Meteorów, bizantyjskich klasztorów zbudowanych na niedostępnych szczytach skał. Uznane one są za jedną z najwspanialszych atrakcji turystycznych Grecji (konieczny odpowiedni strój: zakryte ramiona, panie długie spódnice, panowie długie spodnie), wizyta w wytwórni ikon bizantyjskich. Nocleg w okolicach Kalambaki. (Trasa ok. 260 km).

Dzień 3
Po śniadaniu udamy się do jaskini Perama, przejeżdżając po drodze przez górską wioskę Metsovo położoną malowniczo wśród okalających ją szczytów gór Pindos. Jaskinia została odkryta przypadkowo w czasie II wojny światowej i obecnie jest zaliczana do najpiękniejszych w Grecji, skrywa bowiem imponujące bogactwo i różnorodność formacji skalnych. Dalej przejazd do stolicy Epiru - Joaniny, miejscowości malowniczo położonej nad jeziorem Pamvotida, gdzie zabierzemy Państwa na krótki spacer po starym mieście i po porcie w obrębie umocnień z czasów osmańskich. W dalszej kolejności wyjazd w kierunku starożytnej Dodony, najstarszej wyroczni w Grecji, z której przepowiedni korzystali Odyseusz i Krezus. Zobaczymy tu ruiny świątyni Zeusa, jeden z najokazalszych amfiteatrów greckich i pozostałości bazyliki z czasów wczesnochrześcijańskich. Przejazd na Peloponez, nocleg w okolicach Patry. (Trasa ok. 380 km).

Dzień 4
Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Małej Pętli Argolidzkiej, historycznej krainy, w której znajduje się najlepiej zachowany teatr antyczny w Epidauros, który słynie z niezwykłej akustyki. Zobaczymy również sanktuarium boga sztuki lekarskiej - Asklepiosa. Następnie przejazd do Nafplion, pierwszej stolicy nowożytnej Grecji, gdzie udamy się na spacer po starówce ze wspaniałymi weneckimi fortyfikacjami. Dalej udamy się do Myken, gdzie zwiedzimy muzeum, a także zobaczymy Bramę Lwic, Cytadelę, Skarbiec Atreusa zwany grobem Agamemnona oraz Starożytny Korynt z rzymską agorą i świątynią Apollina. Przejazd do hotelu w okolicach Koryntu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 270 km).

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Aten na zwiedzanie miasta, po drodze dla chętnych rejs po Kanale Korynckim (za dodatkową opłatą). W Atenach w programie wzgórze Akropolu z Partenonem, Erechtejonem i monumentalnymi Propylejami oraz Narodowe Muzeum Archeologiczne. Następnie przejdziemy na starożytną agorę, która począwszy od VI w p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego; obejrzymy słynną świątynię Hefajstosa i portyk kolumnowy Attalosa. Podczas objazdu miasta zobaczymy zmianę warty pod Parlamentem, Stadion Panatenajski, Świątynię Zeusa Olimpijskiego, a następnie udamy się na spacer po Place - niegdyś najstarszej dzielnicy rzemieślniczej, a dzisiaj najbardziej romantycznej i kolorowej części stolicy Grecji. Przejazd do hotelu zakwaterowanie i nocleg (w okolicach Aten). (Trasa ok. 120 km).

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd w kierunku Salonik; po drodze postój w Termopilach, miejscu krwawej walki Persów z Grekami gdzie zobaczymy pomnik Leonidasa. Dojazd do Salonik i spacer po mieście. Zwiedzimy tam zabytkowe centrum obfitujące w obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (Saloniki mają ich najwięcej w Grecji) takie jak: Rotunda św. Jerzego, cerkiew Acheiropoietos, cerkiew św. Dymitra czy mury miejskie. Zobaczymy również Białą Wieżę, kościół Agia Sofia i Łuk Galeriusza. Zwiedzanie zakończy spacer po nadmorskiej promenadzie. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicach Salonik - Chalkidiki, w hotelu położonym maksymalnie 900 m od plaży. (Trasa ok. 500 km).

Dzień 7
Śniadanie, a następnie czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu, ok. 50 EUR): wycieczka do autonomicznego okręgu – Athos, zamieszkałego wyłącznie przez mnichów prawosławnych. Po drodze zatrzymamy się w malowniczej miejscowości Arnea, słynącej z produkcji miodu i ręcznie tkanych dywanów. Następnie wizyta w miejscu narodzin Arystotelesa – Stagirze. Przejazd do portu i rejs statkiem spacerowym do niedostępnej, okrytej mistycyzmem Republiki Monastycznej. Ta jedyna na światową skalę chrześcijańska, autonomiczna Republika powstała w X w. i do dzisiaj panują tam średniowieczne obyczaje, wciąż brak w wielu miejscach elektryczności, asfaltowych dróg i podobnych wynalazków nowoczesności. W 20 klasztorach, które stanowią klasyczne wzory architektury sakralnej okresu Bizancjum, zamieszkuje obecnie 2500 mnichów. Bracia z Agion Oros nadal posługują się kalendarzem juliańskim i odmierzają godziny według czasu bizantyjskiego. Zakaz wstępu dla kobiet został usankcjonowany w edykcie cesarskim spisanym w 1045 r. zwanym Avaton. Rejs statkiem wzdłuż zachodniej części Płw. Athos jest doskonałą okazją do zobaczenia niedostępnych bastionów kościoła prawosławnego.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer:
- dla Klientów powracających do kraju - na lotnisko,
- dla Klientów, którzy wybrali pobyt na Tasos - do hotelu (uwaga transfer obejmuje przejazd autokarem oraz przeprawę promową na wyspę).

Uwagi do programu:
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Zakwaterowanie na objeździe:
- Hotele 2* lub 3*  - skromne,  położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem.
- Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją.

Wyżywienie:
BB oferuje - Śniadania kontynentalne, wzmocnione.

Uwaga:
Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o 7 dni pobytu na greckiej wyspie Tasos.

Inne:
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Cena zawiera - oferta samolotowa:
Przelot samolotem czarterowym do/z Kavali, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, a za dopłatą 7 obiadokolacji, opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i zestawu słuchawkowego Tour Guide - ok. 190 EUR. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Moja wielka grecka wycieczka

Traveliada last minute do Moja wielka grecka wycieczka
Traveliada na raty do Moja wielka grecka wycieczka
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA