71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Cypr - Wyspa Bogini Miłości - zobacz i odpocznij!

kod oferty: 112725 - 193 - 3980
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Cypr - Wyspa Bogini Miłości - zobacz i odpocznij!

Dwa oblicza wyspy - greckie i tureckie • Larnaka i promenada palmowa • Paphos - słynne mozaiki z listy UNESCO • Skała Afrodyty • Nikozja - jedyna podzielona stolica • (fakultatywnie) Góry Troodos z winną wioską Omodos • Limassol – zamek Ryszarda Lwie Serce• Kyrenia i błękitna zatoka • Białe Opactwo w Bellapais

Program:

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw organizatora na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot na Cypr. Po przylocie transfer do hotelu w Nikozji (w niektórych terminach możliwość zakwaterowania w okolicy Larnaki), nocleg. W tym dniu nie ma kolacji w hotelu (dla klientów, którzy dopłacili do tej opcji).

Dzień 2
Po śniadaniu całodniowa wycieczka na Cypr Północny oraz zwiedzanie Nikozji – jedynej stolicy europejskiej podzielonej na dwie części: grecką i turecką. Historię miasta i wyspy, aż od epoki neolitu do czasów współczesnych, poznamy oglądając bogate zbiory prywatnego muzeum Leventis. Przejdziemy wąskimi uliczkami dzielnicy Laiki Gitonia – czas wolny na zakup pamiątek. Następnie udamy się na wieżę widokową by z wysokości 11. piętra podziwiać spektakularny widok na pozostałości zabytkowych murów obronnych miasta oraz tzw. „Zieloną Linię” – strefę podziału stolicy. Później przekroczymy graniczny punkt kontrolny i przeniesiemy się na oddzieloną od południowej – północną cześć Nikozji (wymagany paszport lub dowód osobisty na przejściu granicznym). W północnej części miasta odwiedzimy dawny turecki karawanseraj - Buyuk Han, a także dawną katedrę Agia Sophia – Mądrości Bożej (św. Zofii) - obecnie Meczet Selima. Przejedziemy także do nadmorskiego miasta Kyrenia – zwanego perłą Cypru Północnego, z uroczym portem oraz zamkiem z Muzeum Wraku Żaglowca. Odwiedzimy także gotyckie zabudowania klasztoru w wiosce Bellapais, znanej z powieści „Gorzkie Cytryny Cypru”. Powrót do hotelu w Nikozji lub Larnace na nocleg. (Trasa ok. 170 km).

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta wyspy Afrodyty – Limassolu, które stało się najważniejszym portem Cypru po inwazji tureckiej w 1974r. Zobaczymy zamek pamietający ucztę weselną Ryszarda Lwie Serce, a dziś prezentujący bogate zbiory muzealne z okresu średniowiecza. Czas wolny na spacer po nowej marinie. Następnie odwiedzimy Kourion, w starożytności ważne miasto-królestwo, a obecnie jedno z najbardziej imponujących miejsc archeologicznych. Zobaczymy tu m.in. grecko-rzymski teatr wybudowany w II w. p.n.e. oraz Dom Eustaliosa, z pięknymi mozaikami podłogowymi. Podróż kontynuować będziemy górskimi drogami prowadzącymi do Omodos - stolicy tzw. Wiosek Winnych w rejonie Commandaria. Jest to jedna z najbardziej urokliwych wiosek na zboczach gór Troodos. Skosztujemy lokalnego wina, oliwy i słodyczy oraz będziemy mieli okazję by delektować się urokami okolicy, spacerując wąskimi uliczkami wioski. Czas wolny na zakup lokalnych, ręcznie wykonanych pamiątek, np. znane koronki z Omodos i ręcznie malowane ikony. Przejazd do hotelu w Pafos na nocleg (noclegi od dnia 3. do 6.). (Trasa ok. 200 km).

Dzień 4 - 6
Czas na relaks i wypoczynek w hotelu w okolicach Pafos. Możliwość wzbogacenia pobytu o dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek fakultatywnych, m. in.:
- Perły Gór Troodos - cena ok. 60 EUR/os.
- Skarby Pafos - cena ok. 50 EUR/os.
- Wyprawa Jeepami na Półwysep Akamas - cena ok. 55 EUR/os.
- Rejs statkiem - cena ok. 60 EUR/os.
- Wieczór Cypryjski - cena ok. 45 EUR/os.
Aktualne informacje dotyczące oferty dodatkowych wycieczek przedstawi pilot wycieczki.

Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania słynnych mozaik w Pafos datowanych na okres od III do V- wpisanych na listę UNESCO. Na terenie wykopalisk archeologicznych znajduje się m.in. Dom Dionizosa, willa Tezeusza oraz odeon. Następnie wizyta w kościele Ayia Kyriaki, zbudowanym ok. XI wieku na ruinach wczesno bizantyjskiej bazyliki, przy której znajduje się pręgierz św. Pawła, przy którym biczowano apostoła. Następnie wyruszymy w podróż na wschód wyspy, zatrzymując się przy Petra tou Romiou- miejscu narodzin bogini Afrodyty – bogini miłości i patronki Cypru. Możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. Przejazd do Larnaki - miasta Zenona z Kitionu, gdzie zobaczymy słynny kamienny kościół Św. Łazarza – wieloletniego przyjaciela Jezusa, wybudowany w IX w. na miejscu spoczynku świętego. Spacer nadmorską promenadą Drzew Palmowych. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Nikozji lub Larnace. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (do godz.: 12.00). Następnie transfery:
- Dla Klientów pozostających na dodatkowy tydzień pobytu – przejazd do wybranego hotelu i pobyt w dniach od 8. do 14., a 15. dnia wylot do Polski.
- Dla Klientów powracających do Polski – transfer na lotnisko w Larnace i powrót do Polski.

Uwagi do programu:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Konieczne są adaptery do kontaktów (na Cyprze dostępne są gniazdka tzw. "angielskie").
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
- Klienci podczas całego objazdu zakwaterowani są na południowej części wyspy i w dniu 2. imprezy przekraczają granicę z Cyprem Północnym. Formalności na przejściu granicznym zajmują każdorazowo ok. 30-40 minut.

Zakwaterowanie na objeździe:
- Hotele*** klasy turystycznej - położone zwykle poza centrami miast, (7 rozpoczętych dób hotelowych w okolicy kurortów: Nikozja lub Larnaka - 3, Paphos - 4).
- Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja i bar.
- Pokoje: 2-osobowe ( możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami.

Wyżywienie na objeździe:
BB oferuje - śniadania kontynentalne typu bufet; możliwość dopłaty do pakietu 6 obiadokolacji (w dniach od 2.-7.).

Cena zawiera - oferta samolotowa:
Przelot samolotem do/z Larnaki, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (w dniu przylotu i wylotu), przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od liczby uczestników), program jw., zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych: objazd + pobyt). Wyżywienie: podczas części objazdowej: 7 śniadań, a podczas części pobytowej - jak w opisie hoteli; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant standard (KL, NNW i bagaż).

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
Kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług lokalnych przewodników, napiwków i Tour Guide System - razem ok. 98 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu u pilota); dodatkowych imprez fakultatywnych; dodatkowych posiłków oraz napoi do posiłków i innych wydatków osobistych. Możliwość dopłaty (w systemie rezerwacyjnym) do 6 obiadokolacji w hotelach (w dniach od 2. do 7.).
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu:

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Cypr - Wyspa Bogini Miłości - zobacz i odpocznij!

Traveliada last minute do Cypr - Wyspa Bogini Miłości - zobacz i odpocznij!
Traveliada na raty do Cypr - Wyspa Bogini Miłości - zobacz i odpocznij!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA